Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 21. 6. 2017, 13:58:50 delete
e-mail:
 
Mlátit hlavou do klávesnice jsem nezkoušela, ale mám zkušenosti s různejma jménama za svojí WoW kariéru :-D. Na freečku bylo vždycky nejhorší spojování s jinym serverem, ten stres kolem toho, komu zůstanou jména. Ale v týhle oblasti jsem měla štěstí.

Lidi opravdu berou inspiraci kde se dá, potkávám spousty pokémonů, chemickejch prvků (Kysliik, Sodík, Draslík...), různý zdrobněliny, gramaticky špatný zdrobněliny...

Zdrobněliny bejvaj nejhorší, to v dungu nechcete mít v partě :-D. Pamatuju Kittynku, která měla na Cata v heru 1000dps. To dával na předchozim datadisku můj pet uplně sám. Akorát Jiriceek mi narušuje statistiku, s tim nebyl nikdy problém.

Taureni se jmenujou zásadně podle dobytka a masnejch a mléčnejch výrobků.

Úžas jsou lidi, co si cpou za jméno "cz". Na českym serveru.

Když to člověk vidí, tak si říká, že už hráči fakt vyškrabujou dno a žádný normální jméno nemůže projít... a ono ne. Oni se jen úmyslně pojmenovávaj takhle blbě :-D.

Člověk se snaží pojmenovávat postavy tak nějak normálně, aby to znělo jako jméno... a pak ho v BGčku odkrouhne roguna jménem Píchpích :-D.
Jméno: Elemir 21. 6. 2017, 13:20:26 delete
e-mail:
 
Na mapě je příjemný klid, většina hráčů se soustředí do měst a blízkého okolí, což mi docela vyhovuje. Po dvou úvodních úkolech jsem si udělal okružní cestu kolem ostrova a překvapily mě celkem dvě věci. Jednak živo v dungeonech, protože v Neverwinteru se v dungeonech hráči vidí jedině tehdy, když jsou v kooperaci a pak mě překvapila velikost mapy.

Nemůžu si pomoci, ale mě ta mapa přijde hodně malá. Z počátku to vypadá normálně, protože Seyda Neen je jakoby připláclá k hranicím Vivecu, ale vzdálenost do Balmory a Ald-Ruhnu jsem zvládl podezřele rychle. Vidět je to pak i ve Vivecu na nedostavených pyramidách, jejichž interiér je zmenšený.

Seyda Neen je jinak hodně věrná předloze, Balmora je ovšem výrazně honosnějším sídlem, než tomu bylo v klasickém Morrowindu, ale základní struktura je podobná. Ald-Ruhn je taky takový menší a trochu jinak poskládaný. Calderu jsem asi minul, Ald-Velothi tvoří jeden dům a Gnisis je alespoň dobře poznatelné podle skalního oblouku. Jenomže ta planina v okolí Gnisis je zase nějaká zmenšená, takže si to hráč moc neužije. Navíc jak je to MMO, tak tu není moc času na klidné rozhlížení, protože se tu pořád něco respawnuje.

Do Dagon Felu jsem se nedostal, v moři mě pokaždé sejmula nějaká ryba Z Tel Vos jsem byl ovšem za chvilku v Suranu a nakonec i ve Vivecu. Cestou jsem přitom minul čtveřici původních kempů z Morrowindu. Pocity mám tedy nakonec takové smíšené. Jsem kousek před levelem 6. Svoboda pohybu je hezká, ale TESy to nenahradí.
Jméno: JCMurphy 21. 6. 2017, 12:41:03 delete
e-mail:
 
no v Guild Warsech to bylo v pohodě použil jsem svoje vymyšlený jména z předchozích her a všecko to prošlo... akorát když jsem tvořil sylvari hunter, tak jsem musel chvilku vymejšlet, ale pak mne napadlo tam hodit Aegis Solstei a bylo po problému... jinak tam mám ještě Jannet Renegade, Scarr Stormblade, Maevis Stormrage a Daigaren.. jinak ve WoW jsem měl Daireana, Daigaren a Daikiri ale to bylo na neofik serveru, kterej už ani neexistuje...
Jméno: Winterson 21. 6. 2017, 12:36:31 delete
e-mail:
 
Jo, taky pomáhá mlácení hlavou do klávesnice - takhle se prý taky vymýšlejí fantasy jména
Jméno: Yuyana 21. 6. 2017, 12:05:27 delete
e-mail:
 
Podle mojí zkušenosti s hrama je to u jmen tak, že čim vzácnější a míň známý to jméno je, tim je větší šance, že bude obsazený :-D. Naopak velmi normálně znějící jména jsou ty, který často uspějou, protože lidi ani nenapadne to zkoušet.

Logicky, extrémně populární hry, který hrajou tisíce lidí a každej z těch tisíců má 5-10 postav, můžou bejt komplikovaný :-D.

Taky jsem jednou narazila na to, že i peti museli mít unikátní jména, což bylo (při až dvaceti peteh na jednoho huntera) zajímavý.

Od jistý doby pojmenovávám postavy náhodnym generátorem. Klikám, dokud nenajdu něco, co zní normálně, zkusim, během pár minut je hotovo a mám klid.
Jméno: Winterson 21. 6. 2017, 10:08:51 delete
e-mail:
 
Elemir: Právě jméno je ve všem MMOčkách nejhorší vymyslet Hlavní lavina lidí se přelila dál do Morrowindu. Měl jsi vidět kolik tam bylo lidí ve dni launche.
Zaklínač 3 (a vůbec celý jeho svět) je pro mě nějak cizí a bližší je mi svět TES.
Jméno: Elemir 21. 6. 2017, 06:46:48 delete
e-mail:
 
Včera jsem úspěšně ESO nainstaloval, ale pořádně jsem se ještě nerozkoukal. Vůbec by mě nenapadlo, jak těžké bude postavě vymyslet jméno Ty lidi dneska zkopírujou úplně všechno. Myslel jsem si, že když vytáhnu něco z herní historie, tak snad musím vždy uspět, ale i takový Strahd (Ravenloft) nebo Delmair (EOB III) jsou zabraní Musel jsem vybrat něco slovansky znějícího, ale i Semik byl obsazen (Šemík). Hra mě hodila rovnou do Morrowindu, tak zkusím chvilku pokračovat a uvidím. Moc dalších lidí kolem mě neběhalo a doufám, že ani nebude nikdo hned otravovat s členstvím v alianci apod. Pak se spíš vrátím zpět k Zaklínači 3 a dojedu si novou rozehrávku, co jsem před pár měsíci začal.
Jméno: Winterson 20. 6. 2017, 12:23:09 delete
e-mail:
 
Taky mě to zaujalo, ale vůbec si nedokážu představit o čem by mohl psát. Jako vím, že je hodně dobrý spisovatel, ale nějak si to rozšíření příběhu ze světa bran Skeldalu neumím představit.
Jméno: Elemir 20. 6. 2017, 11:37:50 delete
e-mail:
 
Winterson: Jj, myslím ty knížky. Nedávno už vyšla i Bílá věž. Jsem docela zvědav, jak dlouho mu to psaní vydrží.
Jméno: Winterson 20. 6. 2017, 09:39:22 delete
e-mail:
 
Elemir: Jak jsi říkal Rohlíkova trilogie, teď máš na mysli knihu Jindry Rohlíka "Legenda o Rovenu"?
Jméno: Elemir 19. 6. 2017, 21:14:27 delete
e-mail:
 
Dneska jsem to objednal, beztak jsem si chtěl dokoupit druhý díl Rohlíkovo trilogie , takže jsem na to zítra zvědav. Já tomu rozumím, že chtěli zachovat věrnost kvůli fanouškům, ale protože o ESO toho prakticky moc nevím, tak mě jejich časové zařazení zatím zcela uniká. On tohle je problém vícero MMO her, které mají letitou single předlohu. V Neverwinteru se to taky mastilo bez rozvahy. Jenom mě tak nějak překvapilo, že ESO celou TES sérii vlastně předbíhá.
Jméno: flash 19. 6. 2017, 20:04:28 delete
e-mail:
 
Tak ja myslim ze jde predevsim o fanouskovsky servis. Takze nejaky uplynuly cas moc neresily. Mozna by byl daleko vetsi problem a hra by sklidila vic negativ kdyby to podobne nebylo. Proste slo hlavne o to aby Balmora vypadala jako Balmora, plus minus
Jméno: Adam23 19. 6. 2017, 19:49:22 delete
e-mail:
 
Jo to me taky napadlo tech 800 let...
Jméno: Elemir 19. 6. 2017, 10:37:32 delete
e-mail:
 
Marien: díky

flash: koukl jsem na začátek, abych si případně moc nekazil překvapení. Líbí se mi, že to moc nepřekopávali, akorát mi k tomu tedy nesedí ty časové údaje, protože ty stavby by v Morrowindu musely být hooodně staré, což je takové zvláštní, že by se to pak po další století jen udržovalo a ke všemu ještě stále ve stejném provedení.

StriderCZ: takže je to vlastně komplet, co je k hraní potřeba. Pro PC to dokonce vyjde jen na 1100,- a to docela jde.
Jméno: StriderCZ 19. 6. 2017, 09:58:18 delete
e-mail:
 
Morrowind- cena na Xzone 1600 kč, v popisku je uvedeno:
The Elder Scrolls Online: Morrowind nabídne nové dobrodružství jak pro TESO veterány, tak i pro nové hráče. Rozšíření Morrowind přinese řadu novinek a obsahu, jako je obrovská nová zóna, zcela nová herní třída, více než 30 hodin hratelnosti hlavního příběhu, nové zkoušky a nový 4v4v4 PvP mód.

Balení obsahuje také základní hru The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited.
Jméno: flash 18. 6. 2017, 19:55:46 delete
e-mail:
 
Tady je pekne srovnani klasikeho Morrowindu a ESO Morrowindu..dle meho v celku verne.
https://www.youtube.com/watch?v=hmrMrXOIwAo
Jméno: Marien 17. 6. 2017, 21:41:12 delete
e-mail:
 
Po dlouhé době jsem se zde juknul a zavzpomínal na staré dobré časy.
Tímto zdravím Elemira a přeji mu hodně energie. Tyhle stránky prostě můžu )
Marien
Jméno: Winterson 17. 6. 2017, 20:23:06 delete
e-mail:
 
StriderCZ - udělal jsi dobře a tvoji volbu schvaluji
Jméno: StriderCZ 17. 6. 2017, 18:34:07 delete
e-mail:
 
Jednu dobu jsem o novém Morrowindu uvažoval, nicméně nyní jako novou launchovou hru pro Xbox X jsem si zvolil assassin Creed. Už se nemůžu dočkat...
Jméno: Winterson 17. 6. 2017, 06:42:46 delete
e-mail:
 
Mám pocit, že Morrowind je vysloveně předražené DLC a nemyslím, že ho bez základní hry můžeš hrát. Zase ESO má příjemnou vlastnost, že zaplatíš jen jednou a pak hraješ bez poplatků.
Každopádně je to jen můj odhad a nemusí to být pravda.