Mě vždycky přisly raidy jako to nejdnudnější :-D. Hlavně zaberou moc dlouho. Nějaký hera, a klidný sólování staršího obsahu. Jsem "moc stará" na přiopilý puberťáky na VT, wipování a komplikovaný leč nezajímavý taktiky.
Ofi wowko je něco, co už prakticky neznám, je to celý nějaký změněný, a nemyslim si, že k lepšímu. Prostě wowko se vyvíjí směrem ode mě, nejsme si souzeni :-D.
Já celkem ráda něco expim, nebo sbírám suroviny, v klidu, hlavně v noci. Je to takový uklidňující. Dělám to i v DAI, navzdory faktu, že mám obchůdek s t4 surovinama zadarmo v neomezenym počtu :-D.
CO se vtipnejch jmen týče, myslim, že "Offline" je lepší volba :-D. Znala jsem jednoho nemrtvýho kněze, jmenoval se Alive. Pravda, pak změnil rasu, takže to šlo, pokud zrovna nebyl mrtvej. Někdy potkám jméno, zasměju se, říkám si, dobrej nápad... ale sama bych to nikdy nedala.
Běhá mi tu ve WoWku Bombakulka. Ale většina lidí tu má normální jména. Generátor jmen při zakládání postavy už skoro neni schopnej hodit nic co by nebylo zabraný :-D. |