Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: StriderCZ 22. 6. 2017, 18:41:35 delete
e-mail:
 
Myslíte si, že by se mi Morrowind on line líbil? Mně jako průzkumníkovi, který se rád kochá herním prostředím a zastaví se při zkoumání detailů, které většina lidí přehlédne? Od téhle hry očekávám kvalitní walking simulator, s tím, že sem tam někoho praštím po hlavě.
Jméno: Elemir 22. 6. 2017, 16:26:13 delete
e-mail:
 
Zatím se rozkoukávám, jsem rád, že jsem konečně alespoň našel obchodníka, kterému můžu něco prodávat a ne to jen vyhazovat ESO má asi opravdu výhodu v tom, že je to normálně placená hra, i ty lidé kolem mi přijdou kultivovanější. Dostávám docela na budku, vlezl jsem do nějakého úkolu a docela to drhlo, v některých částech jsem musel počkat, než někdo dorazí a vypomůže mi. Napadlo mě, jestli ono to není dělané podle levelů, protože jestli to čísílko vedle jména je level postavy, tak pak je to jasné Asi bych se měl spíše vrátit k hlavnímu úkolu.
Jméno: Winterson 22. 6. 2017, 15:55:10 delete
e-mail:
 
Elemir : V tom případě budeš TESO spokojený - většinou to je sólovatelný.

Prachy jsem myslel jako goldy ve hře Na vyšších úrovních re-spec je dost drahý.
Jméno: Elemir 22. 6. 2017, 15:02:31 delete
e-mail:
 
Winterson: do kooperace nemám jít v plánu, PvP mě nezajímá a peníze do toho určitě cpát nebudu, proto mě to nijak netrápí. Až pak narazím na nějaký strop, který bude něčím podmíněný, tak nemám problém s hrou seknout. Ostatně primárním cílem je u mě vždy hru odsólovat, ale tady je právě zajímavé, že v dungeonech je plno lidí, takže ač chci nebo ne, vždycky mi někdo přiběhne pomoct, popř. se na mě zavěsí Vlastně takhle nějak mi to docela i vyhovuje, hlavně žádné vykecávání a spol.
Jméno: Yuyana 22. 6. 2017, 14:41:54 delete
e-mail:
 
Já neřikám že je to extra hodně, zvlášť v pozdějších datadiskách. Ale 100 bylo tak nějak o 98 víc než bylo potřeba :-D.
Jméno: Winterson 22. 6. 2017, 13:29:21 delete
e-mail:
 
Yuyana: Nemysli si, dodnes mě WoW baví, jenom jak to je to honem honem vývojem hry a hned nová expanze tak to psaní a nápaditost questů je prostě příšerná ( v nových datáčích). Jako jo, občas mě něco rozesměje nebo nápad je bezvadný - ale stejně.

Texty ke questům jsem četl všechny (a pořád to dělám).

100 mountů není zase tolik - já jich mám 28 a to jsou jenom za questy a občas za repku. Mý nejoblíbenější je gryf a hippogryf.

Dokud to bylo horda vs aliance, dávalo to smysl. Když jsi ale v Hyjalu viděla jak spolu kamarádí taureni a noční elfové tak jsi hned věděla že to začíná jít do takový tý mdlý éry.
Jméno: Yuyana 22. 6. 2017, 13:21:29 delete
e-mail:
 
Mounti. Celejch 10 let lítaly moje hordský postay na obyčejnejch wind riderech a alianční na gryfech. Akorát Armani měl dovolenýho bílýho wind ridera, co se prodává v dala u vendora. Většina mejch postav jezdila na tom, co odpovídalo jejich rase/classe.

Nebudeme předstírat, že Armi neměl achiev za 100 mountů. Protože ho měl. Nebudeme předstírat, že neměl 40+ exa repek na titul. Protože měl. Ale titul nenosil a jezdil na chargeovi, jak se na paladina sluší :-D.

Vážně, všichni ti mamuti a draci akorát vaděj ve výhledu, mám ráda jednoduchý střízlivý oře.

To jsi to s tim příběhem vydržel dýl než já. Mě to už na BC přišlo takový "všichni se zblázněj a je potřeba je zabít". Přičti změny v časový ose a v charakterech postav a na katastrofu je zaděláno. Mám na příběh velmi vysoký nároky.

BC, WotLK i Cata měly svoje klady. A pak wowko zkončilo :-D.
Jméno: Winterson 22. 6. 2017, 12:17:09 delete
e-mail:
 
Yuyana: Protože mě nebaví grindění pořád v těch samých lokací. Když dojdou questy a raidy tak osobně nemám zájem sbírání reputace kvůli mountům.
World of Warcraft by se měl přejmenovat na World of Mounts.
V tom máš docela i pravdu. Příběhově to bylo zajímavý tak do WOTLK, Cata už bylo jen rozšíření starých questů (což ale bylo docela i příjemný), ale Pindárie, WoD a Legion jsou příběhově příšerný.

Elemir : Hrál jsem za něj za jako prvního, ale říká se, že dodnes je zabugovaný ako sviňa a hodí se do PvP (vždycky od něho dostanu nakopáno). To ale bylo ze začátku a možná to opravili. Potom mi řekni jak se ti za NB hrálo Osobně hraju za "Stamplar" - stamina templáře, který je téměř identický právě s NB.
Buildy v tom jsou docela dost zavádějící. Co ze začátku vypadá jako dobrý nápad se ti může později dost ošklivě vymstít (jel jsem mana templáře, ale nakonec zjistil že je k ničemu a šel do staminy).
Proto jsem ti chtěl ušetřit nervy, peníze za re-spec a potom i problémy v dungách (lidi jsou prostě kurvy i tam pokud máš "moc HP a málo DPS" tak tě vykopnou) a poslal ti ten link.
Ale jestli chceš sám zkoumat, vzhůru do toho Do lvl 50 je celkem jedno co si vybereš.
Jméno: Elemir 21. 6. 2017, 23:32:56 delete
e-mail:
 
Winterson: v tom jsem měl poměrně jasno hned, vybral jsem si Nightblades a při první možné příležitosti mu přidal dual wielding. Nighblades je klasická třída pro tvorbu melee DPS, tu analogii s rogunou z Neverwinteru v tom nelze přehlédnout. Strom skillů mě ovšem dost zaujal, čekal jsem něco typičtějšího pro TES, ale v tomhle budou ta MMO asi obecně dost podobná On tam má ovšem poměrně zajímavou tabulku ohledně gearu a kombinuje v něm střední a těžkou zbroj, kdežto já jsem vsadil na lehkou zbroj. Budu na to muset ještě pořádně kouknout, zatím jsem to rozděloval opravdu jen tak, jak mi to přišlo výhodné, tedy stamina vs health atd.

Jinak odvolávám, co jsem odvolal a vracím se k tomu, co jsem řekl na počátku ... teď mám spuštěný TES Morrowind a jsem ve Vivecu. Opravdu mi přijde větší. Zítra zkusím porovnat screenshoty. O délce cesty ze Suranu do Vivecu snad nemá smysl ani mluvit, trvalo mi to podstatně déle.
Jméno: JCMurphy 21. 6. 2017, 22:50:07 delete
e-mail:
 
WoW jsem hrál tenkrát frozen throne datadisk... samozřejmě tam byla hromada lidí, kteří říkali, že BC bylo nejlepší, no to já nevím.. každopádně když pak vyšel cataclysm, tak se talenty sice osekaly, ale zase tam byly nový výhody když se zvolil jednotlivý strom a pak už to šlo celý do sraček... další datadisky bych určitě nehrál...
Jméno: flash 21. 6. 2017, 22:46:23 delete
e-mail:
 
anababazi - starsi odvozenina od anabaze (baba) nebo spolek priznivcu fasismu za druhe svetove valky v poustni oblasti Gobi)
(samo jinak preklep)
Jméno: flash 21. 6. 2017, 22:43:32 delete
e-mail:
 
To chapu. Ja jsem to hral vicemene taky sam, protoze to je proste TES ktery mam rad, a docela se mi to libilo. Nakonec jsem pokusne vstoupil do klanu a po nejakem tydnu prestal hrat. Pri vzpomince na Age of Conan kde jsme stravil asi sest let a zjisteni ze bych podobnou anababazi mel absolvovat znovu me velice rychle presla chut
Jméno: Yuyana 21. 6. 2017, 22:40:10 delete
e-mail:
 
Já si vždycky říkala, k čemu gear, když s nim pak lidi nic nedělaj :-D. Dojdou raidy, a pak jdou off. Na takový lidi jsou ty hadry ztracený.

Příběh? Ve WoW? To jsem vzdala rychle.
Jméno: Winterson 21. 6. 2017, 22:32:42 delete
e-mail:
 
Elemire, doporučuji http://deltiasgaming.com/ (Elder Scrolls Online a klikni na builds a vyber si za co chceš hrát). Hodně jsem to přehlížel ale nakonec mi to dost pomohlo.
Jméno: Elemir 21. 6. 2017, 22:23:41 delete
e-mail:
 
flash: určitě nikam vstupovat nebudu Projdu si jen to, co mě nějak zaujme a pak to nechám být. Je mi jasné, že se mě to bude pokoušet uvrtat do klanu, stejně jako se to bude pokoušet ze mě vytáhnout další peníze, ale proti obojímu jsem už imunní. Inventář na 60 položek je opravdu vtipný, obzvláště ve hře, kde se sbírá dost balastu
Jméno: Winterson 21. 6. 2017, 21:58:58 delete
e-mail:
 
Dělám je jen kvůli gearu a trochu příběhu. Ale taky dělám loremastera starýho obsahu. Jo, po katáči je to změněný i zónama. Nic moc
Jméno: Yuyana 21. 6. 2017, 21:41:34 delete
e-mail:
 
Mě vždycky přisly raidy jako to nejdnudnější :-D. Hlavně zaberou moc dlouho. Nějaký hera, a klidný sólování staršího obsahu. Jsem "moc stará" na přiopilý puberťáky na VT, wipování a komplikovaný leč nezajímavý taktiky.

Ofi wowko je něco, co už prakticky neznám, je to celý nějaký změněný, a nemyslim si, že k lepšímu. Prostě wowko se vyvíjí směrem ode mě, nejsme si souzeni :-D.

Já celkem ráda něco expim, nebo sbírám suroviny, v klidu, hlavně v noci. Je to takový uklidňující. Dělám to i v DAI, navzdory faktu, že mám obchůdek s t4 surovinama zadarmo v neomezenym počtu :-D.


CO se vtipnejch jmen týče, myslim, že "Offline" je lepší volba :-D. Znala jsem jednoho nemrtvýho kněze, jmenoval se Alive. Pravda, pak změnil rasu, takže to šlo, pokud zrovna nebyl mrtvej. Někdy potkám jméno, zasměju se, říkám si, dobrej nápad... ale sama bych to nikdy nedala.

Běhá mi tu ve WoWku Bombakulka. Ale většina lidí tu má normální jména. Generátor jmen při zakládání postavy už skoro neni schopnej hodit nic co by nebylo zabraný :-D.
Jméno: Winterson 21. 6. 2017, 21:16:47 delete
e-mail:
 
Zrovna kydlím WoW na ofiku. Mám ve zvyku vždycky projít všechna křídla raidu a pak si dám pauzu do dalšího datáče.

Item level 890 a hážu bobana na grindění. Už jsem na to moc starý
Jméno: flash 21. 6. 2017, 21:06:14 delete
e-mail:
 
Vtipnej nick do mmo je pojmenovat se Online, ale to je vetsinou taky zabrany

Takze TESO jsi si rozehral, kdyby jsi mel tendence vstupovat do nejakeho ceskeho klanu tak muzes zkusit Semper Fidelis, myslim ze jsou za Ebonheart pact, mam tam taky postavu, i kdyz jsem tam byl naposled asi pred rokem a pul
Jméno: Elemir 21. 6. 2017, 15:25:02 delete
e-mail:
 
Vivec beru zpět, jak jsem procházel dokončené stavby, tak už mi to přijde podobně velký. U Lake Amaya těžko říci, ale každopádně je to stále jedna z těch nádhernějších lokací Morrowindu Doškrabal jsem se na level 7 a počet smrtí už ani nepočítám. Myslel jsem si, že se hra přizpůsobuje a tak nějak bych měl vždycky najít způsob, jako skolit něco úkolového, ale narazil jsem u nějakého milovníka pavouků, je očividně o dost silnější. O jedné extra potvoře v Sulipundu nemluvě, to je nejspíš pro grupu hrdinů.

Na očividného Čecha jsem narazil jen jednou, měl ovšem normální jméno. Chvilku jsem s ním v tichosti procházel první dungeon. Ostatně kdo by se asi tak chtěl s postavou jménem Vranislav vybavovat, že ... Musel mě mít přinejmenším za Rusa, no a ti jsou neoblíbení všude, stejně jako Poláci

Pro pojmenovávání hrdinů mám určitá pravidla, ale v MMO je vždycky šance, že někdo vymyslí klidně sebeobskurnější věc, takže jsem to nakonec vzdal a od pokusu hledat latinské názvy kytiček jsem přešel ke složeninám. Hraju na EU serveru, takže ono se dá čekat, že tady budou kdejaké blbosti.