Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 26. 6. 2017, 00:35:04 delete
e-mail:
 
Ne ze by diablo 2 nepotrebovalo predelat.
Jméno: JCMurphy 25. 6. 2017, 23:48:42 delete
e-mail:
 
tak Titan Quest je v podstatě předělaný Diablo 2 pro děti z novějších časů
Jméno: Yuyana 25. 6. 2017, 20:01:54 delete
e-mail:
 
Ne, díky. Ale můžeš mi o něm vyprávět, třeba mě to naláká.
Jméno: Richmond 25. 6. 2017, 18:31:32 delete
e-mail:
 
Ze starýho Egypta z rpgček znám akorát Stone Prophet a Waxworks (tam tedy jedna čtvrtina hry).

Yuyana : Co takhle zkusit VARN v době, kdy nebyl hrobkou?
Jméno: flash 25. 6. 2017, 18:13:13 delete
e-mail:
 
tak jednotlivy lokace z egypta zas tak vzacny nejsou, Titan Quest nebo treba ted Persona 5 a samozrejme MM6. Ale cela hra je fakt vzacnost. Mas pravdu ze byli nejaky strategie. pritom to je docela vdecny prostredi. Pyramidy, sfingy, hrobky, faraoni, Nil na tom by se dalo vystavet rpg jak vino, bohuzel bude tam Asasin, smula.
Jméno: Yuyana 25. 6. 2017, 16:37:35 delete
e-mail:
 
Přemejšlim, co jsem hrála, co mělo alespoň egyptský prvky. Serious Sam? :-D Cata WoWko má lokace v egyptskym stylu :-p. Eee, Faraon?
Zdá se, že Egypt je skutečně silně nemoderní. Jako malá jsem egypt zbožňovala, ale Assasina bych kvůli tomu nehrála. Na druhou stanu chápu, že drancovat ještě po dvaceti letech hrobku VARN může bejt pro některý lidi nudný :-D.
Jméno: flash 25. 6. 2017, 16:11:59 delete
e-mail:
 
ja te chapu, ja Assasin Creedy moc rad nemam, ale to ze UBI napadlo to zasadit do stareho Egypta je od nich genialni, bohuzel to muselo napadnout zrovna je. Uz leta si rikam ze bych bral nejakou velkou obsahlou hru z Egypta ale to ze to bude AC jsem necekal. Kdy byla naposled nejaka opravdu zasadni hra z Egypta? Stone Prophet? Exhumed? Mam obavu ze si tohohle Asasina poridim taky, prave kvuli tomu Egyptu.
Jméno: StriderCZ 25. 6. 2017, 08:02:40 delete
e-mail:
 
U XOX jsem uvažoval, jakou launchovou hru. Prostě něco úplně nového, něco co jsem zatím nehrál... Grafika bomba, české titulky beru jako velice příjemný bonus. Starověk miluji, a Egypt za vlády poslední Kleopatry ...
Jméno: Winterson 24. 6. 2017, 22:13:37 delete
e-mail:
 
Kingdom Come mě nijak extra neučaroval a ani mu nedám šanci.
Naopak se těším na novýho Wolfa a příští rok opravdu netuším co nás čeká. Za poslední půlrok jsem koupil jenom dvě hry (plus něco ze STEAMu a GoG) - Prey a Mass Effect: Andromeda.

Vůbec bych řekl, že v poslední době je o dobré hry nouze. Jako kdyby už nevěděli do čeho nás namočit.
Jméno: Elemir 24. 6. 2017, 19:53:53 delete
e-mail:
 
Na Steamu jsem kupoval hlavně ty hry, které jsou buďto jen na něm, nebo zrovna verze pro něj mají nějaký extra bonus, např. češtinu Ale v tomhle ohledu je to někdy ztráta času, i na GOGu jsou schopní se časem domluvit a použít lokalizaci z podobně omezené hry. Jinak primárním účelem Steamu je pro mě Skyrim, to ostatní mám buďto zdvojené skrze GOG, nebo to nemám ani v plánu hrát - dostal jsem to jako dárek k časopisům apod. V počtu využívaných her je to u mě v podstatě shodné s Originem nebo Uplay.

Kingdom Come mě zajímalo hlavně na začátku, ale poslední trailer mě docela překvapil, takže tomu šanci dám. Na souboje a spol. jsem nekoukal, znám jen něco z videí z alfy, ale pořád mají ještě něco přes 1/2 rok k dobru. Je to asi jediná hra pro příští rok, která mě nějak zaujala.
Jméno: Richmond 24. 6. 2017, 11:01:08 delete
e-mail:
 
Bych nikdy do Tebe neřekl, že budeš si kupovat a hrát hry jako Assasin Creed. Co ta konzole s tebou udělala??!!
Jméno: StriderCZ 24. 6. 2017, 07:57:32 delete
e-mail:
 
Co se mi líbí na XOX, a jakou budu mít herní stategii?

Začínám prakticky od nuly, zatím nemám žádnou hru.

Takže koupím si krabicovku Assassin Creed, a až jej dohraji, pak teprve další hru.

Digitálky jen v nejkrajnějším případě (až Budu mít Minecraft, tak si asi ke hraní koupím zlaté členství, a jeho součástí jsou dvě hry zdarma měsíčně).

Přesně, na Steamu mám iks her, které jsem ani nezačal hrát (obvykle jsem je ale dostal zadarmo, mně ty slevy na Steamu nikdy nenutily k hurá akci, šly mimo mně, naštěstí).

Momentálně seznam her, které bych si chtěl zahrát je tolik, že bych potřeboval k dohrání potřeboval dvě věci: půl roku dovolená + rodina odstěhovaná někam do Chorvatska nebo tak nějak...

Po Novém roce plánujju Kingdom Come, až na to, že momentálně jsem rozčarovaný z soubojového systému a systému vedení dialogů (nudné souboje, připomínající píchání párátky, a dialogy bez emocí) .... Ale kdyby nic jiného, tak prostředí hry, grafika, námět mi to kompenzují...

A při debatě stran Skyrim, TESO-- asi si zvítězí Morrowind, kdy to ale bude, Bůh suď...

Jméno: Yuyana 24. 6. 2017, 01:30:01 delete
e-mail:
 
To víš. Nechtěj slevu zadarmo.
Jméno: flash 23. 6. 2017, 23:05:18 delete
e-mail:
 
Slevy na Steamu uz nejsou pro lidi zajimavy, kazdej uz vsechno ma, plno her i 2x. jeste pred dvema tremi lety vsichni kolem me nakupovali ve slevach jak zbesily, ted vidim jen kysely obliceje jak uz nic nechteji, jak je to nezajima. Ony ty digitalni knihovnicky jsou dost pohodlne ale zaroven to je takova nuda. Moda krabicovek se zacina vracet. Treba ted je strasna poptavka po ruznych steelbook krabickach, plati se za ne vic nez za samotnou hru. proste lidi maji hru digitalne ale chteji ten steelbook. Digital prestava stacit, dobre znameni.
Jméno: Winterson 23. 6. 2017, 19:50:29 delete
e-mail:
 
Elemire, právě že bych řekl že je ESO je v současnosti jedno z nejlepších MMOčkek (rozuměj, nejzáživnějších)
Jméno: Elemir 23. 6. 2017, 19:12:39 delete
e-mail:
 
Já už toho mám tolik, že jsem to ani nezaregistroval Pro mě už nemá smysl cokoliv kupovat, to bych se z toho nikdy nevyhrabal

Jinak jsem dneska koukl na deník a kroutil nad ním hlavou, všechno bylo pro můj level. Milovník pavouků mě ovšem s přehledem sejmul, dokud jsem nepřišel na to, že se na stole válí pár lektvarů, které ten boj obrátí v můj prospěch Za chvilku jsem byl level 9 a začínám se nějak cítit jako King ... hezký skok se u mě projevil, pár dovedností poskočilo a opravdu je to hned znát. Skoro bych řekl, že je to identický pocit ,jako v classic TES.
Jméno: Yuyana 23. 6. 2017, 18:48:23 delete
e-mail:
 
Jo, aha, už mi to došlo. V prvnim momentu jsem myslela, že se jedná o nějakou plavbu. Říkala jsem si, proč jsi imunní.
Jméno: Adam23 23. 6. 2017, 18:12:15 delete
e-mail:
 
Na Steamu samrsejl, ještě, že už sem imunní
Jméno: Elemir 23. 6. 2017, 01:43:22 delete
e-mail:
 
Hm, tak se mi moje domněnka potvrdila. Na UESP Wiki je docela hezká tabulka a popis questů v obecné rovině. Questy mají předdefinovaný level, což znamená, že bych si měl opravdu všímat toho, kam se chystám. V deníku by se to pak mělo barevně odlišovat, akorát jsem ještě neměl čas na deník kouknout

Zajímavé je ovšem to, že hráči s vyšším levelem nejsou penalizováni a můžou těžit i z úkolů pod jejich levelem. Proto kolem mě běhá v dungeonech tolik očividně silnějších hráčů. Mě to právě moc nedávalo smysl a přemýšlel jsem, co se k čemu pak přizpůsobuje (např. když začnu boj s enemákem já, nebo když začne ten silnější hráč atd.). Ráno budu muset kouknout, do čeho jsem se to vlastně uvrtal Případně se vrátím do Seyda Neen a pořeším něco tam, což jsem měl asi začít rovnou.
Jméno: Elemir 22. 6. 2017, 19:13:31 delete
e-mail:
 
Po grafické stránce je Morrowind povedný, ale to o Bitter Coast, kde se zrovna pohybuji, platilo vždy. Podobně je povedená Balmora jako město. Body s potvorami tu nejsou zas tak blízko sebe, takže se mi občas stane, že ujdu docela slušný kus cesty bez boje, takže i to rozhlížení funguje (). Problém je spíše u různých ruin, které jsou obsazené nepřátelskými jednotkami, protože tam moc času mezi vybitím a respawnem není. Potvory jsou navíc zaregistrovatelné na dálku - kdo je přítel a kdo nepřítel je jasné taky hned.

Osobně mám největší problém s enginem a různým zasekáváním o předměty, to je opravdu na palici. Kolikrát už se mi stalo, že mi noha(y) někde uvízly. O nemožnosti vyšplhat na nízkou skálu ani nemluvě. Přitom v Balmoře jsem div nevyšplhal na jeden "úkolový" strom.

Pokud od toho ale opravdu čekáš, že boj bude nějaká okrajovější zálěžitost, tak to tě zklamu. Velkou výhodou jsou právě ty oblasti, kde je zrovna více hráčů, protože je vždy velká šance, že ti to někdo předčistí, ale do pár minut je klasicky vše při starém. Na druhou stranu je výhoda, že můžeš jít opravdu kamkoliv a pokud zrovna nebudeš dráždit troly, tak se dá prosekat většinou potvor.