Ono když si vezmu svojí krabici Morrowindu, tak manuál taky dostat docela zabrat a už nemá třeba přebal. Je to taková knížečka na dosti nepraktickém papíru, ostatně ona i ta krabice se poněkud rozlepila Jenomže za to mohl zdejší distributor, který na tom dost šetřil - manuál je v CZ. Dneska se dají čas od času na eBay najít různá salátová vydání některých her, která pak lze využít jako zdroj ke kompletaci, takže šance tu pořád je.
Mnohem horší to bylo před pár lety, kdy jsem dokompletovával MM6-8 a vzal jsem to od jednoho týpka z Anglie s tím, že má komplet krabice, ale u některých nebyla CD. Napadl mě ten nejblbější nápad, co mě napadnout mohl - vzal jsem to s tím, že CD dokoupím zvlášť. Co jsem ušetřil na krabicích, jsem následně přeplatil právě na těch CD Navíc celý komplet je v EU verzi a najít třeba EU verze CD MM8 je nadlidský úkol. Ona se totiž všemožná CD samostatně prodávají, ale vesměs jde o CD z US verzí her. |