Ke Grimoire včera přibylo další oznámení, opět je to prý zaseklé kvůli Steamu, no a tak to bude nejspíše pokračovat dále Samozřejmě je to celé nesmysl, o schvalovacím procesu binárky věděl moc dobře, ostatně tu první verzi si musel taky nechat schválit, takže dopředu věděl, že 8.7. je passé. Někde jsem zahlédl, že ta binárka bylo ve skutečnosti demo z 2013, což by mě vůbec nepřekvapovalo. Naopak mě dost překvapilo, kolik lidí v existenci Grimoire bezmezně věří. Mě Cleave přišel pochybný vždy a události posledních dní mě jen utvrzují v tom, že krom dema nic jiného neexistuje. Podle mě už jen čeká na zásah Valve, které mu zruší stránku ve store, aby se měl zas na co vymlouvat. Řekněme, že příští pátek bude definitivně jasno, protože z toho co jsem vyčetl, je další verze ke schválení již poslána a předpokládám, že Valve bylo na tuto pochybnou aktivitu Cleava už několikrát upozorněno, takže budou jednat rychle. Demo za 40 EUR ... no neberte to!  |