Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: flash 9. 7. 2017, 12:59:09 delete
e-mail:
 
Tak trochu soudnosti v nem bude, nezacal to prodavat Ale tam to spis bude pud sebezachovy, pac by to mohlo jit k soudu.

A taky je fakt ze existuji zabery ze hry ktere v tom demu nebyli, to aby to bylo vic matouci. On neco urcite ma, ale myslim ze na tom nepracoval 20 let jak tvrdi, ze ho to obcas popdane a neco udela a zacne strasit ze to vyda.
Ale jit s tim na steam uz je opravdu drzost a myslim ze kdyz nic nebude, definitvne mu to zlomi vaz a nikdo uz ho brat vazne nebude.
Jméno: Elemir 9. 7. 2017, 12:15:21 delete
e-mail:
 
Ke Grimoire včera přibylo další oznámení, opět je to prý zaseklé kvůli Steamu, no a tak to bude nejspíše pokračovat dále Samozřejmě je to celé nesmysl, o schvalovacím procesu binárky věděl moc dobře, ostatně tu první verzi si musel taky nechat schválit, takže dopředu věděl, že 8.7. je passé. Někde jsem zahlédl, že ta binárka bylo ve skutečnosti demo z 2013, což by mě vůbec nepřekvapovalo. Naopak mě dost překvapilo, kolik lidí v existenci Grimoire bezmezně věří. Mě Cleave přišel pochybný vždy a události posledních dní mě jen utvrzují v tom, že krom dema nic jiného neexistuje. Podle mě už jen čeká na zásah Valve, které mu zruší stránku ve store, aby se měl zas na co vymlouvat. Řekněme, že příští pátek bude definitivně jasno, protože z toho co jsem vyčetl, je další verze ke schválení již poslána a předpokládám, že Valve bylo na tuto pochybnou aktivitu Cleava už několikrát upozorněno, takže budou jednat rychle. Demo za 40 EUR ... no neberte to!
Jméno: Elemir 9. 7. 2017, 11:43:00 delete
e-mail:
 
Vypadá to, že to tak nakonec opravdu dopadne
Jméno: Richmond 9. 7. 2017, 10:02:40 delete
e-mail:
 
Tak zase alespoň stihneš obě UU předtím! S dvojkou ale musíš na mě počkat, zatím ji mám v plánu příští rok.
Jméno: Elemir 9. 7. 2017, 09:02:11 delete
e-mail:
 
Richmond: jj měl, dokonce druhý termín byl tuším březen 2017 Nedávno mi přišlo oznámení, že se teprve připravuje pre-alpha, kterou dostanou příslušní backaři k otestování. Abych řekl pravdu, už se v těch jejich vyjádřeních moc neorientuji, protože o alpha verzi už píšou delší dobu a myslel jsem, že už alpha testování proběhlo - namísto původního release. Pokud na to jdou stylem, že mají většinu hry hotovou a teď jí začnou ladit jako komplet, tak ještě OK, ale obávám se, že mají jen ten úvod, kterým se tak ohání a který je vidět na různých screenshotech. Spíš si ale myslím, že se v tom dokonale plácaj.
Jméno: Richmond 9. 7. 2017, 07:26:40 delete
e-mail:
 
Nemel Underworld Ascendant vyjit v listopadu 2016?
Jméno: Winterson 8. 7. 2017, 20:14:30 delete
e-mail:
 
Jdu si pro popcorn a očekávám jak zase bulvární herní magazín vydá plátek o "Druhé No Man´s Sky". Opravdu to stojí si to přečíst.
Jméno: Winterson 8. 7. 2017, 20:03:01 delete
e-mail:
 
Na hru jsem se díval. Proč je kvůli tomu takový povyk? A 40 éček? Ale fuj, to může podpořit jenom totální mamlas
Jméno: flash 8. 7. 2017, 14:06:08 delete
e-mail:
 
Pokud by nekdo chtel proniknout do historie grimoire tak pridavam dva odkazy ktere jsou hodne zajimave a doporucuju precist
http://steamcommunity.com/app/650670/discussions/0 ...

http://thebaneofqueequeg.blogspot.cz/2012/11/the-g ...
Jméno: flash 8. 7. 2017, 13:30:16 delete
e-mail:
 
Podle me kdyby opravdu mel dobrou funkcni hru a vedel ze ma jeste neco dodelat tak by logicky posunul datum vydani a neoznamil to az potom co hra jakoby vysla. To zjistil 5 minut pred vydanim?
Byl bych hodne prekvapenej kdyby neco na Steamu vydal. A i kdyby ano tak za tyhle situace bych za to asi 40e nedal, leda az bych so nejak overil ze to za to opravdu stoji.
Ale kazdopadne je to cele peknej kousek ,,herni historie,, a je docela zabava to aspon trochu sledovat
Jméno: Elemir 8. 7. 2017, 12:02:15 delete
e-mail:
 
40 EUR za EA je moc, i kdyby se nakrásně dalo těm důvodům pro zpoždění věřit, vypovídá to dost o jeho neschopnosti jakožto vývojáře. EA by byl dost peklo a hlavně tu je pořád ta nejistota, že to vůbec kdy vyjde jako plná hra. Podle mě s ním GOG neztrácel kvůli jeho pověsti ani čas, byť podobný program tuším také nabízí. Pokud opravdu něco měl, tak svou chvilku prošvihl, podle mě už jen trolí a pár let o něm zase neuslyšíme.
Jméno: Richmond 8. 7. 2017, 09:18:35 delete
e-mail:
 
Já jsem v klidu Nic jsem nečekal a taky to tak dopadlo. I kdyby to vyšlo, tak stejně počkám na Gog verzi a na ohlasy lidí, co to dohráli. 40 eur bych za to i dal, pokud by splnil aspoň půlku slibů.
Jméno: Elemir 8. 7. 2017, 08:11:21 delete
e-mail:
 
flash: včera jsem si té ceny taky všiml a jen jsem si pro sebe prohodil, že s takovým nadhodnocením má smůlu. Ale už v tom příspěvku psal, že má v podstatě připravenou finální verzi a dneska tam čtu, že se v ní "zase" rýpal a testuje další finální verzi Každopádně teď už s těmi důvody kecá, na místě Steamu bych ho normálně vyrazil. Po 20ti letech vývoje se bojí u upgrade o save pozice? To musí být hodně prasácky napsaný kód hry Nehledě na to, že v podstatě potvrdil Early Access a za to mu 40 USD opravdu nedám, i kdyby z toho opravdu něco bylo.
Jméno: flash 8. 7. 2017, 02:20:59 delete
e-mail:
 
Pred 15ti minutama mel Grimoire vyjit a hadejte co?
Nevysel..Cleve je borec, zrejme zase vsechny tahal za fusekli
jeste se uvidi jestli se to cely nejak neopozdilo ale rekl bych ze ne.
Jméno: flash 7. 7. 2017, 23:03:44 delete
e-mail:
 
Tak to vypada ze Grimoire bude za 39.99 eura...uf uf uf
Jméno: Winterson 6. 7. 2017, 13:41:20 delete
e-mail:
 
Co jsem slyšel o Autocontu poprvé tak to bylo z roku 1998 ve Score.
Jméno: Elemir 6. 7. 2017, 11:40:49 delete
e-mail:
 
Jenom taková technická odbočka. Pamatujete se někdo, kdy začala v 90. letech akce Autokontu Počítače do škol? Přemýšlím teď nad tím, ve kterém roce se u nás objevilo Pentium I. Podle tabulek je to červenec 1994, ale to mi přijde brzy (spíše bych řekl 1995). Jedná se o takovou tu klasiku s Pentiem 90 MHz.
Jméno: Elemir 6. 7. 2017, 08:00:30 delete
e-mail:
 
Winterson: jak jsem psal, ta hra ve skutečnosti neměla hodnotu toho, co by výměnou požadoval, takže to bylo vlastně celé takové zvláštní. Mě to opravdu hodně připomíná ty výměny známek, kdy se v tom ztratí přepočet na reálné peníze a bylo snažší vyměnit něco méně hodnotného za něco hodnotnějšího, ale to píšu o dobách před internetem. Dneska už je těžké neznat díky aukcím reálnou tržní hodnotu věcí a určit si bod, od kterého se dá odrazit. Navíc tohle docela zmenšuje počet potencionálních zájemců, protože byť i já mám třeba některé věci duplikované (např. v různém stupni kompletnosti), tak bych třeba tu méně "hodnotnou" hru stejnak dále neposlal
Jméno: Winterson 5. 7. 2017, 15:12:40 delete
e-mail:
 
Elemir: Myslím, že většina lidí tohle dělá jako byznys a nechce nic dávat náhodě a proto mají takhle tvrdý přístup. Opravdu to zní jako spekulant.

flash: Žádného neznám, ale lidi mají různé strategie jak si uchovat něco co se dá později zpeněžit
Jméno: flash 5. 7. 2017, 14:52:51 delete
e-mail:
 
Znam lidi co kupuji hry/filmy trojmo. Jednu budou hrat, druhou maji do sbirky ( aby byla zabalena) a treti na vymenu/prodej pripadne na to kdyby se jim ta prvni nejakym zpusobem poskodila