Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: flash 14. 7. 2017, 20:49:03 delete
e-mail:
 
http://bonusweb.idnes.cz/kviz-blizzard-0fp-/Magazi ...

7/13..Blizzard neni moje silna stranka..evidentne
Jméno: Richmond 14. 7. 2017, 20:23:19 delete
e-mail:
 
On dnes Might & Magic zajímá někoho jiného než nás nerdy?
Jméno: Yuyana 14. 7. 2017, 19:58:29 delete
e-mail:
 
Ostuda pro MM? Já se obávám, že ubohý MM je v tom nevinně, a mělo by odpočívat v pokoji. Ukažme si na pravý původce týhle ostudy. Fuuuj! Fuuuuj!
Jméno: Winterson 14. 7. 2017, 15:40:15 delete
e-mail:
 
Dobře jim tak, parchantům. Těšili se jak zase budou dojit a ono óňo.
Jméno: JCMurphy 14. 7. 2017, 15:04:06 delete
e-mail:
 
Ubisoft na to prostě nemá koule... ani se nedivím, že jim už nikdo nevěří...
Jméno: Elemir 14. 7. 2017, 13:19:01 delete
e-mail:
 
Ostuda pro značku Might & Magic. Showdown skončil pro nezájem hráčů
Jméno: Adam23 11. 7. 2017, 23:05:47 delete
e-mail:
 
Toho, co zminoval Elemir, o Daggerfallu.
Jméno: StriderCZ 11. 7. 2017, 20:53:40 delete
e-mail:
 
To flash: O.K., určitě se ozvu. Momentálně si se sháněním her dám voraz- čeká mně dovolená s manželkou a dětmi na Krétě. Jedinou hru, kterou ještě MUST HAVE je Skyrim special edition, ostatní můžou počkat.
Uvidím jak se situace vyvine, ono než dohraji tuhle trojici (a pak Kingdom Come) tak už bych mohl mít pomalu našetřeno i na tu 4k HDR televizi...
Jméno: flash 11. 7. 2017, 20:42:25 delete
e-mail:
 
Strider - skoda zaklinace 3 GOTY bys u nas mohl mit za 848 a DA:I za 498. pripadne bazarovky s 2 letou zarukou 598/398kc
priste az neco budes shanet napis sem, chodim sem casto a urcite bych ti dal vedet. Vetsinou jsme dat hru levneji nez kdekoliv jinde, i kdyz ji treba na strankach mame jako ostatni. Staci se domluvit
Jméno: Uran 11. 7. 2017, 19:17:55 delete
e-mail:
 
Z jakyho konkretne?
Jméno: Adam23 11. 7. 2017, 18:31:58 delete
e-mail:
 
Z letsplaye
"Kocky to nee, ty nebrat, ty vyhladit rovnou" LOL.
Jméno: StriderCZ 11. 7. 2017, 15:13:22 delete
e-mail:
 
Tak jsem neodolal a objednal si Zaklínače a Dragon Age Inquisition. Zaklínač 900, DAI 600. K XOX koupím Skyrim, Minecraft, na Vánoce Assassin Creed, pak Kingdom Come a pak...Bůh suď
Jméno: Elemir 10. 7. 2017, 23:24:17 delete
e-mail:
 
Díky Což mě tak připomíná, že budu muset zítra ještě provést katalogizaci a zařadit ten Daggerfall a Stíny nad Rivou. Čímž bych se už mohl konečně rozhoupat k nějakému většímu přehledu
Jméno: flash 10. 7. 2017, 20:27:39 delete
e-mail:
 
Koukni do mailu Elemire, neco tam ode me mas
Jméno: Elemir 10. 7. 2017, 20:13:46 delete
e-mail:
 
Tak se nakonec přeci jen rozhoupal k dalšímu předběžnému termínu Předpokládá release do konce týdne, minimálně tedy oznámení finálního balíčku, který pošle Valve ke schválení. Skoro si říkám, že asi dostal od Valve mail, takže něco z něj už vypadnout muselo. Není to sice o moc určitější termín, ale mám tušení, že s ním konečně přijde finální rozuzlení celého příběhu okolo vydání hry.
Jméno: Winterson 9. 7. 2017, 23:16:52 delete
e-mail:
 
Nebo ho paradoxně pošlou zpátky do psychiatrický léčebny protože ten tlak neunese.
Jméno: Elemir 9. 7. 2017, 22:49:41 delete
e-mail:
 
Abych řekl pravdu, zas tak podrobně jsem se o toho týpka nezajímal. Akorát jsem pak narazil právě na odkaz k rozhovoru se Sirotkem, kde jeho existenci a spolupráci se Sir-Tech potvrdil.

Na Steamu už padlo několik variant k důvodu, proč došlo k posunu a dokonce přistoupil na variantu, že rozešle klíče backerům, zatímco Valve bude schvalovat Jenomže podmínkou ke schválení je funkční verze, takže je to vlastně takový slib-neslib. Ten tlak už je opravdu enormní, proto dělá tolik chyb a čím dál více se mu zužuje manévrovací prostor. Je to nezávidění hodná situace, ale na druhou stranu ho do toho nikdo nenutil. Naštvaní už začínají být i backeři, co s ním doposud měli trpělivost. Z počátku diskuzi pravidelně promazával, ale od včerejška už na to asi rezignoval.

Mě u toho drží vědomí, že z toho možná přeci jen něco bude, byť velké naděje si nedělám. Podle mě ho někteří popichují právě z tohohle důvodu, aby ho donutili uvolnit alespoň něco.

Jméno: Winterson 9. 7. 2017, 21:08:39 delete
e-mail:
 
Víš proč se jmenuje "Cleave"? Není to jeho jméno je to Steve z Cleavelandu. Proto se mu tak zkráceně říká
To, že pracoval pro Sir-Tech tuším potvrdil i sám Sirotek (dlouho jsem nevěděl, že Sir-Tech se jmenoval podle něho).

Na jednu stranu já ho nepodporoval a proto jsem nic neztratil. Na druhou stranu mě jen z principu sejří lidi, kteří scamujou hry. A teď po zjištění dalších informací je mi ho na třetí stranu docela i líto - pokud takhle zvládl demo tak očividně něco umí a i by se mu to povedlo. Určitě se pro něco dokáže nadchnout a opravdu je pro to zapálený - jak jsem říkal, stačí si přečíst jeho updaty a vůbec komunikaci. Bohužel se dostal do rozporu v jeho tvrzení - kdyby čekal na schválení Valve, tak už by nemohl nic upravovat. Jenže on tvrdí, že Valve se zaseklo a on ještě upravuje a bude to pár dní trvat. Není to z mé hlavy, podotkl to jeden z diskutujících na STEAMu.

Už teď si dost zavařil a i kdyby to vážně vydal - což silně pochybuju - za 40 euro si to koupí jen ti největší zarytci. 15-20 Euro, to je ještě schroupnutelné. Ale tohle ne.

Jméno: Elemir 9. 7. 2017, 20:07:34 delete
e-mail:
 
Cleave skutečně pro Sir-Tech dělal a to na původně zrušeném pokračování Wizardry 7. Proto vznikla domněnka o ukradeném kódu, což je dost možné. Hra byla údajně už v určité fázi vývoje, takže editor a nějaký obsah už existoval. Pokud navíc opravdu vlastní zdrojové kódy, pak se s tím dá hrát mnohem více, než jen se samotným editorem. Tím se dá pro změnu vysvětlit určitý pokrok, který v průběhu let učinil, nicméně už tenkrát se o hru nestaral jediný programátor a v případě Cleava si myslím, že on rozhodně nebyl tím hlavním, ale stačilo by to na to, aby udržel hru v kompatibilním stavu až do dnešní doby (od DOSu po Windows 10). Vzhledem k okolnostem se už asi ani nemusí bát o porušení autorských práv.

Mě to celé přijde dost nešťastné, určitou poruchou určitě trpět bude, ale nejhorší na tom je, že ho v tom dost lidí podporuje a to ego mu masírujou. Se Steamem si však ukousl dost velké sousto a v případě, že je to celé jen podvod, tak mu to definitivně zlomí vaz. Nemyslím si, že je to takový vtipálek, on to podle mě bere opravdu vážně a věří tomu.
Jméno: Winterson 9. 7. 2017, 19:22:56 delete
e-mail:
 
Zkoušel jsem se dívat na YT a narazil na jeho oznámení. Tam víceméně přiznal, že trpí psychickou poruchou. Nebo si vážně dělá ze všech jenom srandu. Když se ale podíváte jakým stylem na STEAMU mluví - možná bych tomu i věřil.
Díval jsem se pozorněji na gameplay a příšerně to připomíná Wizardry 8. Někdo dokonce vyslovil doměnku, že se jedná o ukradený kód ze zrušené hry z Sir-Techu. Možná dal dohromady ono demo, ale co když vážně žije v představách, že je hra kompletní?