Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Adam23 16. 7. 2017, 12:14:23 delete
e-mail:
 
Elemire, ty to overovani pres SMS pouzivas?
Jméno: Elemir 16. 7. 2017, 09:27:10 delete
e-mail:
 
U kvízu k RoA mě původně napadlo ještě něco jiného a tenhle nápad už nosím v hlavě dlouho, byť k realizaci je ještě dlouhá cesta Ono není bezpodmínečně nutné vše vědět, klidně by se dalo u toho pracovat s webem jako takovým, ale chtělo by to třeba určitý časový limit pro každou otázku ... no a na tom jsem se zatím zasekl

Potíž je totiž v tom, že udělat smysluplný kvíz, který by nikoho nediskriminoval, je docela problém, takže forma podobné nápovědy by nemusela být nutně na škodu. A samozřejmě tomu také otázky přizpůsobit, aby to zas neměl každý na 100%
Jméno: Elemir 16. 7. 2017, 07:29:06 delete
e-mail:
 
Jenom taková technická drobnůstka - Google chce omezit dvoufázové ověření přes SMS. Docela mě pobavil možný důsledek, byť je to zatím jen úvaha. V principu by to totiž mohlo znamenat, že bez smartphonu už nepůjde služby Google využívat, tedy abych byl přesný, myslím tím vlastní účty na jeho službách. Lidé jako já by tím pádem přišli o email a možnost nahrávat na YouTube. Ono to tlačení na pilu není už nijak zarážející, jde o minoritu, kterou si Google může dovolit případně ztratit. Časem ho budou následovat i ostatní. Mě na tom spíš udivuje, jak Google okolo toho svého, původně svobodného ekosystému, utahuje smyčku. Každopádně je na tom všem krásně vidět, že nic není zadarmo. Majitelé smartphonů si holt stáhnout extra utilitku se zdánlivě jasným účelem využití a budou dále spokojení
Jméno: Ivo 15. 7. 2017, 17:56:22 delete
e-mail:
 
takže 6/13 .
Jméno: Ivo 15. 7. 2017, 17:55:47 delete
e-mail:
 
tak sem ten kvíz zkusil spíš od hádat. Některé hry sem nehrál. možná o nich akorát četl.
Jméno: Winterson 15. 7. 2017, 17:42:35 delete
e-mail:
 
flash: Já jí taky nikdy nehrál, ale když už tady ten test byl tak proč ne
Jméno: flash 15. 7. 2017, 16:05:21 delete
e-mail:
 
bohuzel jsme tuhle serii nehral, takze bych klikal na blba..coz je zbytecny
Jméno: Winterson 15. 7. 2017, 15:17:58 delete
e-mail:
 
10 bodů a ani nevím jak jsem k nim přišel
Jméno: Elemir 15. 7. 2017, 14:06:48 delete
e-mail:
 
No, on je ten kvíz vskutku zákeřný Blade of Destiny asi až na ten quest v pohodě, ale u Star Trail a Finsterkoppe třeba docela záleží na tom, odkud se tam vleze a zda-li má hráč vůbec nevhodné povolání/rasu v družině, aby si toho mohl vůbec všimnout, ale chybu už asi tuším. Další věcí je bylinkaření, kdo si to má pamatovat? Stíny nad Rivou mě ovšem překvapily, vůbec netuším, s čím si ten úkol spojit Pravděpodobně jsem si popletl i jméno toho holberka. Škoda že tam nevypadl seznam správných odpovědí.
Jméno: Richmond 15. 7. 2017, 13:54:12 delete
e-mail:
 
Ale teda Elemire 13/25, když jsi nedávno celou trilogii projel? Neměl bys malinko znachovět?
Jméno: JCMurphy 15. 7. 2017, 13:07:03 delete
e-mail:
 
zdržuju se tipování, protože ani nevím co to Realms of Arcania vlastně je
Jméno: Adam23 15. 7. 2017, 12:50:37 delete
e-mail:
 
8/25, všechno možnost za CÉ DD
Jméno: Adam23 15. 7. 2017, 12:48:34 delete
e-mail:
 
Tak tam bych měl bodů tak normálně náhodné tipy
Jméno: Richmond 15. 7. 2017, 12:47:06 delete
e-mail:
 
A tak nebudu srab - 6/25 Je znát že poslední díl Stíny nad Rivou jsem hrál před víc jak 15 lety.
Jméno: Elemir 15. 7. 2017, 11:36:51 delete
e-mail:
 
Tak schválně ... Série Realms of Arkania, 13/25
Jméno: Elemir 15. 7. 2017, 06:59:39 delete
e-mail:
 
Pche 5/13 Zevrubně znám akorát Diablo, ale kupodivu jsem body nahnal někde ke konci kvízu (WoW, Overwatch ... prostě to co neznám vůbec). Ztracené vikingy jsem tipl blbě, já měl za to, že Blizzard udělal nejprve konverzi závodní hry. Ale hodně trestuhodné bylo to, že jsem se u Diabla uklikl v původním návrhu turn-based bojů. Přitom to jsem věděl.

Ad Showdown: no a to je právě ono, podobné experimenty akorát začínají dehonestovat celou tu značku. Novináři jméno pravého viníka nezmíní, ale tady je podstatné vlastně to, co si Ubisoft zpackal sám - nomenklatura her z univerza M&M. Všechno to začíná Might & Magic + dodatek a pro neznalého je pak průšvih na světě, protože na základě podobného experimentu nebo těch asijských mobilních hříček si právě udělá mylnou představu o značce jako celku. Pro novou generaci hráčů je M&M už nicneříkající pojem, proto to ani nedokázalo u Showdown přitáhnout tolik pozornosti, no a pro ty starší je zas utrpení koukat, co s M&M Ubisoft vyvádí.
Jméno: Richmond 14. 7. 2017, 22:01:29 delete
e-mail:
 
6/13 na to mi Blizzard krom Ztracenejch vikingů nic neříká to ujde
Jméno: Adam23 14. 7. 2017, 21:52:59 delete
e-mail:
 
Taky 6/13, chtělo to víc otázek na Diablo, nějaky WoWka ať si strčej
Jméno: JCMurphy 14. 7. 2017, 21:42:42 delete
e-mail:
 
6/13... no... čekal jsem toho teda víc, to se musím přiznat, jenže jediný co jsem věděl bylo diablo, starcraft, warcraft a to jenom o samotné hře...
Jméno: Winterson 14. 7. 2017, 21:30:49 delete
e-mail:
 
12/13 (ale asi dvě jsem uhádnul)