Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 16. 7. 2017, 07:29:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jenom taková technická drobnůstka - Google chce omezit dvoufázové ověření přes SMS. Docela mě pobavil možný důsledek, byť je to zatím jen úvaha. V principu by to totiž mohlo znamenat, že bez smartphonu už nepůjde služby Google využívat, tedy abych byl přesný, myslím tím vlastní účty na jeho službách. Lidé jako já by tím pádem přišli o email a možnost nahrávat na YouTube. Ono to tlačení na pilu není už nijak zarážející, jde o minoritu, kterou si Google může dovolit případně ztratit. Časem ho budou následovat i ostatní. Mě na tom spíš udivuje, jak Google okolo toho svého, původně svobodného ekosystému, utahuje smyčku. Každopádně je na tom všem krásně vidět, že nic není zadarmo. Majitelé smartphonů si holt stáhnout extra utilitku se zdánlivě jasným účelem využití a budou dále spokojení ![]() |
|||
| Jméno: | Ivo | 15. 7. 2017, 17:55:47 | ![]() |
| e-mail: | |||
| tak sem ten kvíz zkusil spíš od hádat. Některé hry sem nehrál. možná o nich akorát četl. | |||
| Jméno: | Winterson | 15. 7. 2017, 17:42:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
flash: Já jí taky nikdy nehrál, ale když už tady ten test byl tak proč ne ![]() |
|||
| Jméno: | flash | 15. 7. 2017, 16:05:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
bohuzel jsme tuhle serii nehral, takze bych klikal na blba..coz je zbytecny![]() |
|||
| Jméno: | Richmond | 15. 7. 2017, 13:54:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ale teda Elemire 13/25, když jsi nedávno celou trilogii projel? Neměl bys malinko znachovět? ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 15. 7. 2017, 13:07:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
zdržuju se tipování, protože ani nevím co to Realms of Arcania vlastně je ![]() |
|||
| Jméno: | Richmond | 15. 7. 2017, 12:47:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
A tak nebudu srab - 6/25 Je znát že poslední díl Stíny nad Rivou jsem hrál před víc jak 15 lety. |
|||
| Jméno: | Elemir | 15. 7. 2017, 11:36:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tak schválně ... Série Realms of Arkania, 13/25 ![]() |
|||
| Jméno: | Richmond | 14. 7. 2017, 22:01:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
6/13 na to mi Blizzard krom Ztracenejch vikingů nic neříká to ujde ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 14. 7. 2017, 21:52:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
Taky 6/13, chtělo to víc otázek na Diablo, nějaky WoWka ať si strčej ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 14. 7. 2017, 21:42:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| 6/13... no... čekal jsem toho teda víc, to se musím přiznat, jenže jediný co jsem věděl bylo diablo, starcraft, warcraft a to jenom o samotné hře... | |||