JCMurphy: Ubuntu má mít pro tyhle aplikace repositář, kam se strkají proprietární věci, ale nastavení už si nevybavuju (defaultně není snad dostupný). Najdeš to kdyžtak na českém fóru Ubuntu. Popř. můžeš na strnkách Adobe rovnou stáhnout knihovnu a přilinkovat si jí ručně Pokud jde o hry, tak jestli máš GOG, tak tam jsou u některých her přímo připravené balíčky třeba pro Play-On-Linux.
Ta půlka k návštěvnosti jsou ti, co se objeví jen čas od času Já jsem akorát přemýšlel nad letitým návrhem Majka, že bych zavedl třeba možnost logování a tím pádem zavedl i nějaký ten rozšiřující obsah, jako je blog, deníčky apod., ale na to funguje dobře i fórum. Tohle by opravdu mělo smysl spíše v případě většího a univerzálněji zaměřeného portálu. Bylo to třeba vidět i na MMWiki, kterou už taky léta nikdo nerozšiřuje. Ostatně ono není divu, vidím to třeba i na Oldgames, kde se nové příspěvky objeví jen čas od času a nikdo už ani moc nechce diskutovat. Přitom ten záběr her je tam mnohem větší.
S rozehranými hrami, nebo jen nainstalovanými a nespuštěnými, mám taky zkušenost. Gothic mě shodou okolností taky nedávno napadl, ale pak tu mám i MM6 apod. Nějak se mi teď nechce pouštět do nových her, ale kupodivu se mi ani nechce vracet k těm již dohraným. Včera jsem akorát rozehrál jednu bonusovou epizodu z prvního Zaklínače, takže se proháním po okolí Kaer Morhen a sleduju rozdíly. |