Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Winterson 18. 7. 2017, 12:09:27 delete
e-mail:
 
Elemir: Já jsem nedávno dohrál PREY (kolem 40 hodin čistého času) a včera Mass Effect Andromeda (60 hodin).
ME:A se odehrává mezi ME2 a 3 a některé detaily se objeví až po dokončení questové linie.
Takže Yuyano, pokud jsi někdy brblala že questové linie v WoW jsou kurefsky dlouhé, jsou to jen čajíčky oproti ME:A.
Obecně ke hře mám taky výhrady, ale vývojářům se podařil husarský kousek a ukázali, že vysloveně milují svět ME. Ten závěr mě doopravdy dostal. Ono vlastně ani nebylo zaměření na nějakou záchranu světa (i když bylo), ale dlouho jsem se nesetkal s tak živoucí posádkou vesmírného plavidla a osobní questy byly opravdu zážitek. Zpátky ke konci, doopravdy to bylo to nejosobnější rozloučení s hrou a docela jsem naštvaný, že jsem to dokončil Odysea jak se patří.
Jméno: Elemir 18. 7. 2017, 10:44:52 delete
e-mail:
 
JCMurphy: Ubuntu má mít pro tyhle aplikace repositář, kam se strkají proprietární věci, ale nastavení už si nevybavuju (defaultně není snad dostupný). Najdeš to kdyžtak na českém fóru Ubuntu. Popř. můžeš na strnkách Adobe rovnou stáhnout knihovnu a přilinkovat si jí ručně Pokud jde o hry, tak jestli máš GOG, tak tam jsou u některých her přímo připravené balíčky třeba pro Play-On-Linux.

Ta půlka k návštěvnosti jsou ti, co se objeví jen čas od času Já jsem akorát přemýšlel nad letitým návrhem Majka, že bych zavedl třeba možnost logování a tím pádem zavedl i nějaký ten rozšiřující obsah, jako je blog, deníčky apod., ale na to funguje dobře i fórum. Tohle by opravdu mělo smysl spíše v případě většího a univerzálněji zaměřeného portálu. Bylo to třeba vidět i na MMWiki, kterou už taky léta nikdo nerozšiřuje. Ostatně ono není divu, vidím to třeba i na Oldgames, kde se nové příspěvky objeví jen čas od času a nikdo už ani moc nechce diskutovat. Přitom ten záběr her je tam mnohem větší.

S rozehranými hrami, nebo jen nainstalovanými a nespuštěnými, mám taky zkušenost. Gothic mě shodou okolností taky nedávno napadl, ale pak tu mám i MM6 apod. Nějak se mi teď nechce pouštět do nových her, ale kupodivu se mi ani nechce vracet k těm již dohraným. Včera jsem akorát rozehrál jednu bonusovou epizodu z prvního Zaklínače, takže se proháním po okolí Kaer Morhen a sleduju rozdíly.
Jméno: Winterson 18. 7. 2017, 10:38:01 delete
e-mail:
 
Adam23: Tak tahle konverzace mezi tebou a Yuyanou mě rozsekala
Jméno: Adam23 18. 7. 2017, 09:12:23 delete
e-mail:
 
Yuyano, muzu bejt plasty? Vzdycky sem chtel bejt aspon trochu vomyvatelnej a splachovaci.
Jméno: JCMurphy 18. 7. 2017, 09:02:33 delete
e-mail:
 
já už jsem snad třetí týden na Linux Ubuntu a nevím co tu mám hrát... jediný co spustím je tak maximálně Travian a ještě pořád nevím, jak do prohlížeče dostat flash hlavněže mám hromadu "přátel" kteří s linuxem dělají pracovně ale nikdo z nich mi není schopnej pomoct tak abych tomu rozuměl...
Jméno: Winterson 18. 7. 2017, 09:00:35 delete
e-mail:
 
Yuyana:

Taky trpíš tímhle syndromem? Já si spíš raději vybavuji ty vzpomínky, ale ke hře se mi moc nechce vracet. Nebo ji ani nechci dohrát. Tohle mám u MM6 - už mám slušnou partu a dobrou šanci hru dohrát...ale nechce se mi.
Jméno: Winterson 18. 7. 2017, 08:59:03 delete
e-mail:
 
flash: To je právě ta otázka! Aby to nebylo jenom rozšířené demo
Jméno: Yuyana 18. 7. 2017, 00:48:26 delete
e-mail:
 
Napadlo mě to. Moje věštecký schopnosti jsou den ode dne lepší.
A víš jak se to říká... čistota, půl zdraví. Takže pryč s ní.

Taky mám ten pocit, že až lidstvo dosedne na dno, tak vytáhne těžkou techniku, bagry, výbušniny, a bude se dolovat. Možná už dolujeme, nevim.

Dneska po vesnici lítali hlapi s motorovkama a řezali stromy. Lípa co máme před barákem to fakt slízla, nejhezčí strom na kilometry daleko... Lidi jsou hovada.


Poslední dobou mám takovou chut spouštět Gothic. Ale nechce se mi ho hrát. Je to hodně divný? Část mě chce ten nostalgickej pocit a část trvá na tom, že ta hra je neskutečně nudná a ohraná. Takže si čtu a odolávám.
Jméno: flash 18. 7. 2017, 00:18:25 delete
e-mail:
 
Juju - jo to by i sedelo, jen nejsem moc spinavej, vetsinou

Winterson - jo verim mu ze neco ma, ovsem co to je otazka
Jméno: JCMurphy 17. 7. 2017, 23:56:44 delete
e-mail:
 
nikdy nejsi tak moc na dně abys nemohl klesnout ještě níž... moje motto
Jméno: Winterson 17. 7. 2017, 23:01:50 delete
e-mail:
 
flash: Ty mu to věříš? VÁŽNĚ?!
Jméno: Yuyana 17. 7. 2017, 22:46:21 delete
e-mail:
 
Mohl. Je velmi starej, špinavej, štětiny do všech směrů.

Od doby co po mě ovladače ke grafárně chtěly lognutí na facebook se už nedivim ničemu. Tupý stádo je nebezpečná věc, člověk může jen doufat, že lidstvo už nějak dorazilo na dno a začne se pomalu zvedat. Nic v mym okolí tomu nenasvědčuje, ale tak... doufejme.
Jméno: flash 17. 7. 2017, 22:11:00 delete
e-mail:
 
Kruci tady chybi edit toho prispevku

Neco ke Grimoire, pokud si ty nazvy oblasti nevymyslel tak potes panbu Je toho dost..
http://steamcommunity.com/app/650670/discussions/0 ...
Jméno: flash 17. 7. 2017, 22:08:07 delete
e-mail:
 
Juju . nemoh bych bejt smetak?
Jméno: flash 17. 7. 2017, 22:05:48 delete
e-mail:
 
Ta smycka se stahuje uplne u vseho. Steamem pocinaje a Googlem konce. Ale je to cele logicky dusledek chovani lidi na internetu a spolecnosti co chteji mit nade vsim kontrolu.
Kam tahne stado..vzdyt to znate.
Jméno: Yuyana 17. 7. 2017, 20:12:40 delete
e-mail:
 
Asi se nebavíme o komoře na smetáky, že? My máme v komoře bedny na tříděnej odpad, pavouky, myši a takový věci. Velmi komorní atmosféra.

Já budu myš, vy si vyberte, kdo chcete bejt pavouci, papír a plasty.
Jméno: Adam23 17. 7. 2017, 19:19:30 delete
e-mail:
 
Tak pět a půl je asi něco mezi kvintetem a sextetem, když je tu ta komorní atmosféra
Jméno: JCMurphy 17. 7. 2017, 17:42:53 delete
e-mail:
 
tak počkat... jak 5 a půl? kdo je ta půlka? doufám, že já ne! a jinak je mi jedno, jestli se tu něco změní... já sem chodím jen tak... nikoho tu neznám a je tu taková komorní atmosféra
Jméno: Elemir 17. 7. 2017, 13:13:55 delete
e-mail:
 
Ještě jenom k avizovaným úpravám na stránkách - bestiáře k MM3-5 jsou opět plně funkční, chyba byla na mé straně. Předchozí verze PHP měla nejspíše vypnuté zobrazování určitého typu chyb, takže jsem to přehlídl. Navíc to ohledně resistencí ukazovalo nesmyslné hodnoty, protože byly prohozené kategorie jednotlivých resistencí. Je to právě přesně ten typ chyb, o kterých jsem se v novinkách zmiňoval, a které musím bezpodmínečně odstranit. Stránky však poběží normálně dál, veškeré úpravy budu provádět za provozu.
Jméno: Elemir 16. 7. 2017, 13:14:17 delete
e-mail:
 
Nepoužívám, akorát se obávám, aby se to jednou nestalo povinností.