já jsem někdy někde slyšel, četl, že jich průměrně člověk sní cca 7... ale... musí se vzít v potaz případná velikost toho pavouka a taky, že někteří lidi nesežerou ani jednoho a někteří sežerou každou noc jednoho minipavoučka...
jinak já se kdysi bál tří věcí: pavouků, autobusáků a doktorů, jenže teď se bojím jenom pražáků...
a když jsme u toho, tak tenhle pátek jdu na double schůzku s očařem a neurologem (přčemž jsem zapomněl zajít na EEG... a taky jsem po konzultaci s psychiatrem vysadil zbytek prášků... no... snad to spolu nesouvisí...) a v sobotu máme první lukostřeleckej sraz sice jsem první půlku šípů poztrácel a druhou půlku rozbil, ale stejně tam půjdu provětrat kostým (ano... mám ho šíleně rád... tak rád, že ani nepotřebuju přítelkyni) no snad tam bude mít někdo foťák (protože jsem ho já dežo zapomněl u otce...když nad tím tak přemýšlím... ale co... spousta lidí zapomíná...) no každopádně mně spíš děsí, že jsem začal zase pít alkohol, jenže tady je to starý pravidlo z toho vtipu jak jde malej klučina do hospody a objedná si pivo a když se ho hospodskej zeptá, že proč si nedá limonádu, tak mu odpoví, že by si ji dal, jenže mu chybí tři koruny... |