Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Richmond 26. 7. 2017, 13:53:38 delete
e-mail:
 
Winterson - IWD byl určitě přímočařejší než BG a to mi víc vyhovoval, protože BG a obecně Infinity hry má spojené se zavedením inflace pošťáckých questů. Možná proto nemám k těmto hrám až takový srdcařský vztah, byť je mám všechny rád.
Jméno: Winterson 26. 7. 2017, 13:48:31 delete
e-mail:
 
JC - že ty ses nudil Slyšel jsem, že někdo dohrál hru jen s mnichem (IWD2). Ale tvůj výkon je teda něco, hezky!
Jméno: JCMurphy 26. 7. 2017, 13:34:29 delete
e-mail:
 
no IWD 1 jsem před pár lety dohrál celý jenom s druid/válečník, ale musel jsem si stáhnout mód abych mohl dát 5 bodů do dovednosti se scimitarem
Jméno: Winterson 26. 7. 2017, 12:46:53 delete
e-mail:
 
Na BG EE jsem slyšel celkem dost stížností. Zvláštní, obě IWD se mi hráli lehčeji než BG 1.
Jméno: Elemir 26. 7. 2017, 08:28:49 delete
e-mail:
 
Za sebe bych spíš řekl, že tužší je právě IWD. U BG s obtížností dost hýbe ten openworld, dá se tím vykličkovat poměrně jednodušeji a rychleji získat převahu. IWD má tendenci držet obtížnost konstantní. Ale zase je pravdou, že má bohatší arzenál zbraní, který to kompenzuje. BG EE má akorát úpravy v boss-fightech směrem nahoru, jinak ten požitek ze hry je podobný jako v originál verzi ... tedy až na drobnosti, které mi to kazily. Smysl to má hlavně pro ty, co už nemohou originál spustit.
Jméno: Winterson 26. 7. 2017, 08:00:21 delete
e-mail:
 
Richmond - IWD se mi zdál trochu lehčí.
Jméno: Richmond 26. 7. 2017, 06:27:13 delete
e-mail:
 
BG ENh. jsem koupil na gogu a po prá hodinách to vzdal, nešlo to, ukrutně rychle přestalo bavit. Jestli to je tím, že jsem původní BG už dohrál? Ale dost pochybuju, BG mně už tenkrát moc nevzal a mnohem víc se mi líbil IWD.
Jméno: Yuyana 26. 7. 2017, 02:12:02 delete
e-mail:
 
Mě bavilo IWD a BG mě zklamal na celý čáře. Co s tim?
Jméno: Winterson 25. 7. 2017, 22:39:31 delete
e-mail:
 
JC - V tom případě do toho jdi Jestli tě bavilo IWD, BG tě nezklame!
Jméno: JCMurphy 25. 7. 2017, 21:44:34 delete
e-mail:
 
asi to fakt udělám... IWD je boží hra sama o sobě a BG1 jsem nikdy nehrál... (ano.. uznávám, je to barbarské, ale na můj styl to bylo fakt dost divný...)
Jméno: Winterson 25. 7. 2017, 17:23:42 delete
e-mail:
 
JC - poslechni nutkání, následuj instinkt!
Jméno: JCMurphy 25. 7. 2017, 16:58:23 delete
e-mail:
 
v Tescu jsem viděl enchanced edici IWD a BG jeden kus za 75,- a mám neuvěřitelný nutkání si to koupit...
Jméno: Winterson 25. 7. 2017, 14:21:26 delete
e-mail:
 
Elemire, myslím že o nic nepřijdeš Užij si dovču!
Jméno: Adam23 25. 7. 2017, 13:21:29 delete
e-mail:
 
Pořádná odvykačka bez netu, to by chtělo tak rok
Jméno: Elemir 25. 7. 2017, 07:02:58 delete
e-mail:
 
Díky Trochu naivně předpokládám, že tam budu bez internetu, takže nebudu mít možnost jak nakouknout.
Jméno: Yuyana 25. 7. 2017, 02:39:44 delete
e-mail:
 
Seš si jistej že to napětí vydržíš?

Každopádně si užij dovolenou.
Jméno: Elemir 24. 7. 2017, 22:18:02 delete
e-mail:
 
V pondělí odjíždím na dovolenou do hor, takže u toho slavného release určitě nebudu S překvapením budu muset počkat do neděle.
Jméno: Winterson 24. 7. 2017, 20:37:20 delete
e-mail:
 
flash - je to tak zábavný až doufám, že ji nevydá. To ho potom usmaží zaživa. A to chci vidět. Chceš taky popcorn?
Jméno: Adam23 24. 7. 2017, 20:31:37 delete
e-mail:
 
Barebows do Babisova xichtu a Kosteleckejch klobás.
Jméno: flash 24. 7. 2017, 20:29:15 delete
e-mail:
 
Takze 2.8 vyjde Grimoire a s 10% slevou? No super.
jsem zvedav. Pomalu zacina byt zabavnejsi sledovat jak se v tom placa nez se na tu hru tesit.

Murphy - 500 mb z ulozto stahovat fakt nebudu, promin