Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Winterson | 26. 7. 2017, 13:48:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
JC - že ty ses nudil Slyšel jsem, že někdo dohrál hru jen s mnichem (IWD2). Ale tvůj výkon je teda něco, hezky! ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 26. 7. 2017, 13:34:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
no IWD 1 jsem před pár lety dohrál celý jenom s druid/válečník, ale musel jsem si stáhnout mód abych mohl dát 5 bodů do dovednosti se scimitarem ![]() |
|||
| Jméno: | Winterson | 26. 7. 2017, 12:46:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Na BG EE jsem slyšel celkem dost stížností. Zvláštní, obě IWD se mi hráli lehčeji než BG 1. | |||
| Jméno: | Winterson | 25. 7. 2017, 22:39:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
JC - V tom případě do toho jdi Jestli tě bavilo IWD, BG tě nezklame! |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 25. 7. 2017, 21:44:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
asi to fakt udělám... IWD je boží hra sama o sobě a BG1 jsem nikdy nehrál... (ano.. uznávám, je to barbarské, ale na můj styl to bylo fakt dost divný...) |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 25. 7. 2017, 16:58:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
v Tescu jsem viděl enchanced edici IWD a BG jeden kus za 75,- a mám neuvěřitelný nutkání si to koupit... ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 25. 7. 2017, 07:02:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
Díky Trochu naivně předpokládám, že tam budu bez internetu, takže nebudu mít možnost jak nakouknout. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 25. 7. 2017, 02:39:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Seš si jistej že to napětí vydržíš?
Každopádně si užij dovolenou. |
|||
| Jméno: | Elemir | 24. 7. 2017, 22:18:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
V pondělí odjíždím na dovolenou do hor, takže u toho slavného release určitě nebudu S překvapením budu muset počkat do neděle. |
|||
| Jméno: | Winterson | 24. 7. 2017, 20:37:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
flash - je to tak zábavný až doufám, že ji nevydá. To ho potom usmaží zaživa. A to chci vidět. Chceš taky popcorn? ![]() |
|||