Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 2. 8. 2017, 03:34:11 delete
e-mail:
 
Vážně? Jak je to možný, my na něj všichni spolíhali.
Jméno: flash 2. 8. 2017, 03:29:41 delete
e-mail:
 
Tak jsem byl u toho jak Grimoire zase nevysel
Jméno: Yuyana 1. 8. 2017, 22:39:38 delete
e-mail:
 
... Dyslexie... :-D
Jméno: Yuyana 1. 8. 2017, 22:39:18 delete
e-mail:
 
Víš jak to je, nepozornost, lenost, dislexie... a klávesnice, na který pravidelně selhává Ačko :-D. Občas píšu zajímavě.

Oh, tak to si tu počkám. Sice nevim, o co jde, krom toho, co tu čtu... ale jsem zvědavá a stejně musim farmit kytky.
Jméno: Winterson 1. 8. 2017, 22:08:46 delete
e-mail:
 
Grimoire by MĚL vyjít za 4 hodiny. Buď to bude velmi překvapivé nebo velmi nepřekvapivý debakl.
Jméno: JCMurphy 1. 8. 2017, 21:33:41 delete
e-mail:
 
to byla narážka na tvoje přepsání místo kamenný zdi tam máš kmenný zdi...
Jméno: Yuyana 1. 8. 2017, 21:12:08 delete
e-mail:
 
Nevim jak by ty tuny šutrů a cihel držely na stromě, možná kdyby všichni lidi na světě spojili sílu pozitivního uvažování a představili si, jak náš barák lítá... Takže stromovej přístřešek ne.

Ale vim jaký to je žít na sídlišti v paneláku s oknama, do kterejch praží slunce. Taky vim jaký to je v tomhle počasí pracovat v solárku (a věřte tomu nebo ne, lidi choděj i v tyhle dny). Někdy jsem byla v práci v namočenym tričku. Na některejch materiálech to neni nijak dramaticky poznat a je to rozhodně příjemnější. Rozhodně lepší než zkolabovat jako kolegině.

Takže studená sprcha a vlhký oblečení, a bude to dobrý.
Jméno: JCMurphy 1. 8. 2017, 20:47:49 delete
e-mail:
 
no jo... když bydlíte ve stromovým přístřešku, jenže co my obyčejní co máme pár centrimetrů z cihel?...
Jméno: Yuyana 1. 8. 2017, 20:33:03 delete
e-mail:
 
Matička se dnes divila, že náš huňatej černej pes nechce na procházku. Mě osobně se nechtěo ani na dvůr, tohle je jeden z těch dnů, kdy je člověk vděčnej za metr silný kmenný zdi.
Jméno: JCMurphy 1. 8. 2017, 19:57:51 delete
e-mail:
 
jsem dneska vyšel ve tři hodiny z brigošky v tescu a cítil jsem se jak tučňák na poušti... sto chutí jít zase zpátky...
Jméno: Adam23 1. 8. 2017, 13:33:31 delete
e-mail:
 
Venku vážně vládne vražedný vedro. Výlet voželim, ve vanu vejdu. Výborně!
Jméno: Yuyana 1. 8. 2017, 08:35:27 delete
e-mail:
 
Zahraj si. Zahraj si a přijď poreferovat :-D. Mám skoro chuť to pustit taky. Akorát se mi nechce zakládat nový postavy... a ty starý už jsou mooc silný.
Jméno: JCMurphy 31. 7. 2017, 18:45:56 delete
e-mail:
 
tak jsem tam dneska přišel a už tam byl jenom IWD:EE... no... nevadí, stejně jsem měl větší chuť si zahrát právě tohle... teď mně ale ještě zajímá, jak si s tím poradí Wine program...
Jméno: Elemir 29. 7. 2017, 10:21:24 delete
e-mail:
 
VR myslel nejspíše virtuání realitu, kancelář je pro to ideální, když s tím musíš "běhat"

Dokončil jsem pár úprav fóra, myslel jsem si, že nasazením SMF se vyhnu dodatečných úprav v kódu, ale spletl jsem se Pár drobností prostě ani jinak nastavit nešlo. Odstranil jsem hlavně tu příšernou záměnu některých znaků za smajlíky, u toho prostě někdo nemyslel. Kupodivu mnohokrát se někomu stalo, že se mu v závorce objevilo něco na způsob 8) (text, seznam apod.), což se automaticky převedlo na ... to mě vskutku pilo krev Oproti miniBB je však radost v tom něco hledat, je to o mnoho přehlednější a srozumitelnější.
Jméno: JCMurphy 29. 7. 2017, 09:08:06 delete
e-mail:
 
chtěl jsem sem teď napsat něco o instalaci IWD na linuxy a pak jsem objevil, že BG:EE už na linuxy je dělaný... tak asi začnu s tím...
Jméno: JCMurphy 29. 7. 2017, 08:40:50 delete
e-mail:
 
co je VR?
Jméno: Uran 28. 7. 2017, 22:27:54 delete
e-mail:
 
Neeee linux ""není"" použitelný

Jedu na Linux Mint + Win 7 na hry. Připadnu si však už už jako pamětník.

Nejdřív W 3.xx, W 98, W ME (omyl), XP (v práci používám - bohužel), ubuntu, ...

Teď čekám na tučnou výplatu a jdu do VR (hry + kancelář) jedno jaký systém
Jméno: Ivo 28. 7. 2017, 18:21:06 delete
e-mail:
 
Tak sem zkoušel na jednom starém pc instalovat asi 1-2 roky starou verzi linux ubuntu . Instalace se povedla. Nainstaloval sem pár update a pak se stala chyba a už to nějak nejde . Chtěl sem provést upgrade na novou verzi.
A nějak nemůžu najít pořádný ovládací nastavení. Nebo se nepřihlašuji do účtu jak admin .
Jméno: Adam23 28. 7. 2017, 16:40:15 delete
e-mail:
 
Linux jsem naposledy zkoušel asi před 20 lety, už je to použitelný?

To byl trolling
Jméno: JCMurphy 28. 7. 2017, 16:24:36 delete
e-mail:
 
já taky ne, jenže znáš to... když se občas člověk nudí a neví co se životem... tak bilancuju mezi myšlenkama na sebevraždu a na odrbávání linuxu no... většinou usnu, nebo se dívám na animáče...