Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Richmond | 4. 8. 2017, 18:13:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
JCMurphy: no celou dobu to mělo být Wizardry 7.5 a podle toho to i graficky vypadá ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 4. 8. 2017, 17:28:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
no... co se dívám na screenshoty ze hry, tak to vypadá... vlastně nevím co si o tom mám myslet ale užijte si to... |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 4. 8. 2017, 08:52:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
| nevím... díval jsem se a pořád tak nějak nevím proč? v souvislosti s volbama, či jak!? | |||
| Jméno: | StriderCZ | 4. 8. 2017, 07:29:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Vrátili jsme se z dovolené na Krétě, a teď si do mobilu stahuji tématické mp3 ... (poslouchám mobil cestou do práce, místo přiblblého rádia s otravnými moderátory debilními reklamami).
Muzika fajná, ovšem tenhle klip nemá chybu. https://www.youtube.com/watch?v=Ftp5emPVbzA |
|||
| Jméno: | Winterson | 3. 8. 2017, 09:34:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Je to takový Gabe Newell, který pořád jen mluví o Half-Life 3 a dodnes se ani vůbec neví jestli na tom pracují nebo ne. | |||
| Jméno: | flash | 2. 8. 2017, 20:46:17 | ![]() |
| e-mail: | |||
No nic, proste to zase nevydal. Zase napsal ze ceka na schvaleni od Steamu. Lidi mu bud nadavaj nebo si z nej tropi legraci, pro jistotu nereaguje![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 2. 8. 2017, 19:32:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Myslíš jediná sarkastická.
Jsou nějaký zajímavý detaily? Povídejte, přehánějte. |
|||