Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Richmond 4. 8. 2017, 18:13:46 delete
e-mail:
 
JCMurphy: no celou dobu to mělo být Wizardry 7.5 a podle toho to i graficky vypadá
Jméno: JCMurphy 4. 8. 2017, 17:28:38 delete
e-mail:
 
no... co se dívám na screenshoty ze hry, tak to vypadá... vlastně nevím co si o tom mám myslet ale užijte si to...
Jméno: Winterson 4. 8. 2017, 17:28:07 delete
e-mail:
 
Flash - kecáš!
Jméno: Flash 4. 8. 2017, 17:21:12 delete
e-mail:
 
Grimoire dnes vyslo.
Jméno: Winterson 4. 8. 2017, 14:52:39 delete
e-mail:
 
Ale je to víceméně pravda. Pokud by sebemocnější politik neměl své voliče, neštěkl by po něm pes. Stejné je to s hrami (viz Grimoire) - kdyby nebyli lidi tak vypatlaný a nervali dalším vypatlancům prachy do huby za něco co ještě ani není, prostě by to zmizelo. Stejně jako UbiSoft- všichni jsou na něj nasraný ale sponzorují ho kupovaním jejich her.

Jenže je těžký něco změnit když strany dělají různé koalice a mají své zaryté příznivce.
Jméno: StriderCZ 4. 8. 2017, 10:17:15 delete
e-mail:
 
Líbila se mi pointa. Politik přijde do ospalé vesnice dělat předvolební agitaci. Místní usedlík na protest vstane, ruce v pěst. Politik pochopí, že není vítán. Pointa je ale zajímavá- nedostane pěstí, ale je vyhnán k vesnice tancem, trochu mi připomínající maďarský čardáš...

Ale chápu, kdybych nebyl na dovolené, asi by mně to taky tolik neoslovilo...
Jméno: JCMurphy 4. 8. 2017, 08:52:09 delete
e-mail:
 
nevím... díval jsem se a pořád tak nějak nevím proč? v souvislosti s volbama, či jak!?
Jméno: StriderCZ 4. 8. 2017, 07:29:17 delete
e-mail:
 
Vrátili jsme se z dovolené na Krétě, a teď si do mobilu stahuji tématické mp3 ... (poslouchám mobil cestou do práce, místo přiblblého rádia s otravnými moderátory debilními reklamami).

Muzika fajná, ovšem tenhle klip nemá chybu.
https://www.youtube.com/watch?v=Ftp5emPVbzA
Jméno: Yuyana 3. 8. 2017, 20:53:20 delete
e-mail:
 
Mas zvlastni predstavu srandy.
Jméno: Adam23 3. 8. 2017, 18:30:11 delete
e-mail:
 
No zadnej problem neni, je to sranda cist s chybama
Jméno: Winterson 3. 8. 2017, 09:34:34 delete
e-mail:
 
Je to takový Gabe Newell, který pořád jen mluví o Half-Life 3 a dodnes se ani vůbec neví jestli na tom pracují nebo ne.
Jméno: flash 2. 8. 2017, 22:27:39 delete
e-mail:
 
On je mluvka, umi zaujmout a neuveritelne veci zasmodrchat a zaroven obhajovat. podobna situace jako ted byla jiz v roce 2013 kdy se chystal hru vydat pomoci komunitniho financovani a taky tvrdil vzasade to same co ted. O jeho schopnosti byt presvedcivy to rika dost. Defacto lze 20 let ale porad mu to dost lidi zere a porad se zacykluje do nekonecneho kruhu. Svym zpusobem je z nej legenda aniz by nejakou hru vydal.
Jméno: Yuyana 2. 8. 2017, 21:30:46 delete
e-mail:
 
Heh, jasný. 24 let je opravdu trošku hodně :-D. Wizardry mě nechytlo, takže slabší wizardry je pro mě skutečně slabší :-D.

Zajímalo by mě, proč už ho někdo netípnul.
Jméno: Winterson 2. 8. 2017, 21:18:31 delete
e-mail:
 
Yuyano, opravdu jsi o nic zajímavýho nepřišla Jenom v kostce:
Tenhle pošuk už dělá tuhle hru asi 24 let. Jenom slibuje, slibuje a už minule házel machry jak to vydá. První termín prošvihnul, že to prý potřebuje doladit. Teď je druhý termín, který taky prošvihnul a vinu hází, jak napsal flash, na STEAM. Pokud tomu tak je, má ještě 5 dní než to STEAM schválí.

Za hru chce 40 Euro, což jen naprostá zlodějina a pokud se na to podíváš, tak je to taková slabší Wizardry 8 (ano, používá engine ze SirTechu).

Je to děsná prča jak ho ještě někteří obhajujou a naivně věří ve vydání.
Jméno: Yuyana 2. 8. 2017, 21:02:12 delete
e-mail:
 
Jasný, takže nic zajímavýho.
Jméno: Yuyana 2. 8. 2017, 20:59:21 delete
e-mail:
 
V cem je problem s mym opravenim?
Jméno: flash 2. 8. 2017, 20:46:17 delete
e-mail:
 
No nic, proste to zase nevydal. Zase napsal ze ceka na schvaleni od Steamu. Lidi mu bud nadavaj nebo si z nej tropi legraci, pro jistotu nereaguje
Jméno: Adam23 2. 8. 2017, 20:41:33 delete
e-mail:
 
Yuyano, se neopravuj
Jméno: Yuyana 2. 8. 2017, 19:32:11 delete
e-mail:
 
Myslíš jediná sarkastická.

Jsou nějaký zajímavý detaily? Povídejte, přehánějte.
Jméno: Flash 2. 8. 2017, 10:47:33 delete
e-mail:
 
Spis jsi byla jedina