Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Adam23 5. 8. 2017, 20:20:12 delete
e-mail:
 
O cem se to tu bavite? Nejaka indie hra?
Jméno: Elemir 5. 8. 2017, 18:45:40 delete
e-mail:
 
Ha a jsem zpět Do konce věků budu blahořečit optiku, na horách měli wifi, ale nějakou hodně předpotopní, i poštovní holub by posloužil lépe Něco jsem tedy pochytil, ale jen útržkovitě.

Cleve mírně překvapil, čekal jsem spíš, jaký zvolí způsob pro totální vykroucení ze Steamu, ale asi zapracovala jeho hrdost a riskl to. Moc bych ovšem nejásal, rozhodující budou recenze až někdy okolo 30 hodin a to ještě nikdo nenahrál. Osobně nejsem moc přesvědčen o tom, že je hra opravdu kompletní a to množství bugů už na počátku taky není zrovna dobrá vizitka. Tohle je podle mě jeden z hlavních důvodů, proč tak váhal. Každopádně v GOG verzi bych nedoufal a to díky jeho názoru na neměnnost ceny, to mu CD Projekt nejspíše nevezme. Váhám, 33 EUR není moc, i kdyby to byl fail. Zase si říkám, že vzhledem k jeho nátuře bych měl ocenit, že šel nakonec opravdu s kůží na trh.
Jméno: Winterson 5. 8. 2017, 16:46:40 delete
e-mail:
 
Vypadá to slibně, to ano. Myslím, že si tahle hra zaslouží trošku nadhledu - asi je ještě brzo ji zatratit nebo naopak přecenit, že?
Jméno: flash 5. 8. 2017, 16:23:16 delete
e-mail:
 
ta cena je vyssi ale podle me v pohode, je plno her co ma 6 hodin hratelnost a stoji jednou tolik.
Samozrejme jestli to je cely nejakej podvod tak cena je nesmysl. Ale nevypada to tak.
Jméno: Winterson 5. 8. 2017, 16:05:07 delete
e-mail:
 
Richmond: Jenom sedmicka Wizardry zabere tak 400 hodin čistého času. Do té doby bude Grimoire záplatovaný

Flash: Taky jsem se na to díval a jeden z těch co to kritizovali tak udělal let´s play a uznal, že je to relativně dobrá hra. Klobouk dolů před jeho upřímností, protože většina haterů by tohle neudělala.
Osobně mi to přijde něco mezi sedmičkou a osmičkou (ale blíž to má fakt k sedmičce).
Už teď to vyvolalo značný rozruch. Nebýt Clevovy arogance a do značné míry i lhaní tak by ty flame války nemusely být tak strašný. Je fakt, že i na těch recenzích je to jedna velká válka.

Prý tohle je jediná sleva co kdy bude a nikdy v životě hru nezlevní (to vážně řekl).

Osobně jsem hodně zvědavý co z toho vyleze a jestli z toho nebude nějaký průser coby No Man´s Sky.

Pokud ovšem hra obsahuje vše co Cleve slíbil tak pak bych mu tu cenu i uznal.
Jméno: Richmond 5. 8. 2017, 15:41:02 delete
e-mail:
 
Jen at to pekne pozaplatuje a pak da na Gog, ja do te doby projdu zbyle Wizardry az do sedmicky a pekne navazu Grimoirem
Jméno: flash 5. 8. 2017, 13:20:50 delete
e-mail:
 
Na steamu se hra lidem celkem libi, na nejaky totalni prusvih to zatim nevypada. Nekdo ma problemy technickyho razu a nekdo tomu moc nerozumi a nevi co am delat, odtud pochazaji negativni recenze a pak taky od lidi co Cleva nenavidi. Mno a staromylsti kobkari si vrni blahem. Ale to neznamena ze nejaky prusvih teprve prijde, jako ze treba hra neni cela tak podobne

Jestli to bude dobry tak nepochybuju ze to tady zustane bez povsimnuti.

Si vezmi Juju, Cleve slibuje 600 hodin hry, mela bys rok co hrat a o cem psat. A uprimne zas takovej rozdil od starsich dilu MM to neni. S Wizardry 8 to nema skoro nic spolecnyho
Jméno: Adam23 5. 8. 2017, 09:45:50 delete
e-mail:
 
Neměj strach Yuyano, tys už nás tu poctila mnoha desítkama, možná stovkama stránkama nadšenýho vykládání , že pár navíc...
Jméno: Yuyana 5. 8. 2017, 09:12:12 delete
e-mail:
 
Rozhodně by to uspokojilo můj smysl pro ironii.


Nedráždi tygra, Wintersone :-D.

Asi se do toho časem nějak pustim, dám pár levelů se superpartou, nostalgie se uspokojí a bude to lepší.

Je zajímavý že na jednu stranu ráda sóluju, ale na druhou mě děsně baví promejšlet party. Je prakticky zklamání když mám ideální skladbu týmu a už neni co vymejšlet :-D.
Jméno: Winterson 5. 8. 2017, 08:28:33 delete
e-mail:
 
Yuyano, ani tuhle možnost nepopírám že to dá za nějakou dobu dohromady a opravdu ta hra bude stát za to.

Klidně se do IWD pusť Já jsem se pustil do Might and Magic VII
Jméno: Yuyana 5. 8. 2017, 04:55:25 delete
e-mail:
 
Počkejte, nakonec se vám to bude všem líbit a Elemir o tom napíše sloh. Já bych 40 eur za wizardry nedala :-D, takže si to patrně nezahraju, i když mám už nějakou dobu nostalgický tendence... Zatim úspěšně vzdoruju, ale nebudu to pokoušet koukánim na videa. Nevěřim, že je tu někdo připravenej na několik stránek mýho nadšenýho vykládání :-D, prozatím zůstanete ušetřeni. Ale jestli podlehnu a spustim IWD, tak to bude zlý.
Jméno: Winterson 4. 8. 2017, 21:37:00 delete
e-mail:
 
Flash - právě v tom to je zrádný. Když si pročteš co všechno hra obsahuje tak je to strašná spousta kombinací která může generovat náhodný chyby. Jako jo, od rána prý opravil dost chyb.

Co ti budu říkat, klidně bych si to zahrál taky - ten nádech 90tých let to má a je to Wizardry.
Jméno: flash 4. 8. 2017, 21:32:30 delete
e-mail:
 
Co jsme sledoval nejaky videa lidi co to zrovna hrajou, vypada to vcelku bezproblemove. Ale proste jeste pockam, treba tyden, co bude dal.
Jméno: Winterson 4. 8. 2017, 21:28:51 delete
e-mail:
 
To, že hra vyšla ještě neznamená, že Cleve není pošahaný magor a je schopný je zažalovat
Jméno: Yuyana 4. 8. 2017, 21:27:18 delete
e-mail:
 
Však ono ho to přejde, až začnou vycházet fanouškovský patche :-p.
Jméno: Winterson 4. 8. 2017, 21:15:22 delete
e-mail:
 
Kdepak, na to je moc sebevědomý a hrdý.
Jméno: Yuyana 4. 8. 2017, 21:12:52 delete
e-mail:
 
Však se toho chytne nějakej fanda, za měsíc mu to opraví a dodělá zadarmo, ne? :-D
Jméno: Winterson 4. 8. 2017, 21:10:14 delete
e-mail:
 
Je to prolezlý bugy. "Motanice zdrojového kódu", ale dá se to dohrát.
Jméno: flash 4. 8. 2017, 20:45:29 delete
e-mail:
 
Tak ja bych mu klidne tech 40e dal, ale jeste par dnu pockam. Clovek vlastne vubec nevi co kupuje, diky tomu jakou ma ten clovek povest. Klidne tam muze bejt pulka hry, nemusi to jit dohrat a spousta dalsich veci.
Jméno: Winterson 4. 8. 2017, 19:54:02 delete
e-mail:
 
Otázka je v jakém je to stavu, ale teda mě dost překvapil že dostál svému slovu. Vydal to, ale teď to bude ještě otázka jak to vypadá. Je to hratelné? Není to hratelné? Už se těším na recenze Zatím to ale nic moc nevypovídá - je to vysloveně příznivci vs odpůrci. Jak by řeklo jedno ze starších Might and Magic "Jen čas ukáže" Ale ta cena je příšerná pálka.