Ha a jsem zpět Do konce věků budu blahořečit optiku, na horách měli wifi, ale nějakou hodně předpotopní, i poštovní holub by posloužil lépe Něco jsem tedy pochytil, ale jen útržkovitě.
Cleve mírně překvapil, čekal jsem spíš, jaký zvolí způsob pro totální vykroucení ze Steamu, ale asi zapracovala jeho hrdost a riskl to. Moc bych ovšem nejásal, rozhodující budou recenze až někdy okolo 30 hodin a to ještě nikdo nenahrál. Osobně nejsem moc přesvědčen o tom, že je hra opravdu kompletní a to množství bugů už na počátku taky není zrovna dobrá vizitka. Tohle je podle mě jeden z hlavních důvodů, proč tak váhal. Každopádně v GOG verzi bych nedoufal a to díky jeho názoru na neměnnost ceny, to mu CD Projekt nejspíše nevezme. Váhám, 33 EUR není moc, i kdyby to byl fail. Zase si říkám, že vzhledem k jeho nátuře bych měl ocenit, že šel nakonec opravdu s kůží na trh. |