Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | flash | 6. 8. 2017, 14:56:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Kdyz jsme u tech WW.
https://games.tiscali.cz/video/retro-gamesplay-wiz ... Vzhledem k tomu ze Grimoire ma asi 100mb ten system patchovani reinstalem zas tak moc nevadi. Horsi je ze ted jsem cetl jak Cleve na steamu pise ze nemuze moc upravovat mapy protoze by pak nebyli kompaktibilni ulozene pozice, coz mi prijde jako dost prusvih. Ale pokud ma mapy udelane dobre, nemusi to byt potreba. Manualy cte jen zlomek lidi a dnes uz jsou prezitek. Treba PS4 hry z 99% vychazeji bez manualu. Tvurci spolehaji na tutorialy ve hre. Je to skoda, pekny manual u hry byl pro me vzdycky takovy pekny bonus k zakoupene hre. |
|||
| Jméno: | Elemir | 6. 8. 2017, 14:47:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
Neodpustím si jedno rýpnutí, když tady došlo na vzpomenutí W&W, shodou okolností jsem si všiml retra na Games, které zrovna předevčírem vyšlo. Kvalitativně je to shodné s ukázkou z EOB nebo Daggerfallu, ze hry je toho předvedeno celkem málo a dost neslaně-nemastně, ale co mě dojmulo nejvíc, byl Poláčkův komentář v poslední třetině videa obecně k hrám z žánru. Vydržel jsem až do konce, ale už jsem se musel přemáhat. To je zas ten typickej sebestřednej světonázor, co se snad v tý redakci dědí. Jen ho ještě podložit přesvědčivými a pádnými argumenty, jenomže to by chtělo některé z jmenovaných her mít taky skutečně odehrané Ale jak už jsem jednou psal, je to každého svědomí. |
|||
| Jméno: | Elemir | 6. 8. 2017, 08:56:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jinak jedna poznámečka k software ... Kaspersky uvolnil free verzi svého antiviru. V Evropě má jít registrovat sice až od září, ale dneska už mi to v pohodě registraci vzalo. V placené verzi se jedná o jeden z nejlepších antivirů, který je navíc dobře optimalizovaný, takže od free verze čekám, že bude mít podobné ambice i ve free sektoru. Avast je už překonaný a hlavně pomalý a otravný moloch, takže jsem rád, že vody free antivirů zase někdo rozčeří a je to zrovna někdo takto velký. | |||
| Jméno: | Yuyana | 5. 8. 2017, 23:17:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Pravda, Wizards and Wariors vyžadujou tabulku s popisem perků. Jedna z věcí co na tý hře nemám ráda. | |||
| Jméno: | flash | 5. 8. 2017, 22:35:03 | ![]() |
| e-mail: | |||
| win - jo manual bych urcite uvital, nektere veci jsou silne nepruhledne a manual by ulehcil jejich pochopeni. | |||
| Jméno: | Winterson | 5. 8. 2017, 22:25:33 | ![]() |
| e-mail: | |||
Manuál k tomu prý dodá příští týden, takže určitě budete moudřejší ![]() |
|||
| Jméno: | flash | 5. 8. 2017, 21:38:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
| podrzenim klavesy Enter se boj da zrychlit. (a ted jsme se podrekl ze jsem neodolal taky) | |||
| Jméno: | Yuyana | 5. 8. 2017, 21:29:10 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Defaultní družiny maj tendence bejt na prd, s tim se automaticky počítá. | |||