Doktoři vydělávaj na tom, že jsou lidi nemocný. Prostě MUSEJ něco najít, je to jejich práce . V solárku jsme taky lidem neříkali "však jste pěkně opálená, co sem lezete" :-D.
Já nějak obecně nemusim náboženství, ale kleriky mám svym způsobem ráda. Hraju je jako takový poutníky, co chodej po světě a páchaj nějaký dobro. Nikdy nejsou součástí žádnýho kultu. To je to co mi vadí. Organizovaná víra, pravidla... považuju to za úchylný.
Klerici v osmičce, klony útočí. Proč nepoužili ani jednu z těch holek co jsou k dispozici při začátku? Proč jen ty dva gumoví hnusáky stále dokola? Celkově xichty v osmičce se nepovedly. Snad jediná hra kde ráda povyšuju lichy.
Jink klerika normálně používám, v 6, 7 a i v osmičce jsem to za něj dohrála, ale nebudu to opakovat. V DnD hrách kleriky jedu běžně, mívám jich v partě i několik. |