Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 12. 8. 2017, 19:06:19 delete
e-mail:
 
Jo takhle. To jo, naštestí bílou magii použiješ u chrámu a máš jí na sobě, takže dobrý..
Jméno: Adam23 12. 8. 2017, 19:02:33 delete
e-mail:
 
Sem myslel že je do předražený na manu.
Jméno: Elemir 12. 8. 2017, 17:53:15 delete
e-mail:
 
Nakonec jsem našel rychlou posloupnost prstokladu, takže za další hodinu jsem ty tři další postavy zvládnul Poněkud hnusné bylo i to, že vůbec netuším, jak velký bonus to až může hodit a vzhledem k tomu, že jsem piplal prestižní povolání u ne zrovna padnoucích ras, tak to byla dost vysoká čísla. S údivem jsem ovšem sledoval, když u lizardmana padlo 25 a mohl jsem z něj v pohodě vytvořit samuraje Je to asi ta nejlepší postava, co jsem zatím nahodil, zkazit se to dá totiž ještě pár dalšími náhodnými hody, takže sebe třeba budu nahazovat pro jistotu asi ještě jednou. Teoreticky bych však mohl vyrazit, ale možná by se hodilo udělat ještě alespoň jednu standardní postavu a delegovat na ní vedlejší skilly.
Jméno: Yuyana 12. 8. 2017, 16:54:13 delete
e-mail:
 
:-D Ježíšku. Vítej v klubu, já teď naposled u toho bojovníka/klerika/mága vyrostla o pět centimetrů. Hrála jsem u toho wowko a vždycky když jsem neměla co dělat tak jsem chvíli klikala :-D. Tak nějak v průběhu celýho dne.
Jméno: Elemir 12. 8. 2017, 16:31:25 delete
e-mail:
 
Jako zažil jsem při nahazování postav v Baldurech hodně zajímavých chvilek a myslel jsem si, že větší opruz se jen tak nenajde, ale teď jsem si zkoušel nahodit trpasličího ninju ve Wizardry 6 a to Baldury hravě překonává. Než mi padl potřebný bonus pro korekci statů, tak uplynulo 3/4 hodiny a při každém "neúspěšném" pokusu jsem musel chtě-nechtě procházet komplet tvorbu postavy od A do Z Ještě 3 povolání a mohl bych prubnout začátek
Jméno: Yuyana 12. 8. 2017, 11:42:58 delete
e-mail:
 
Poměr cena/výkon? Nevim, koupim si kouzla co potřebuju a prachů je dost.
Jméno: Adam23 12. 8. 2017, 11:20:31 delete
e-mail:
 
Mě nejvíc sralo to že poměr cena/výkon byl v Bílý magii na pikaču, že Yuyano D
Jméno: JCMurphy 12. 8. 2017, 10:29:44 delete
e-mail:
 
nejvíc mně na M&M hrách srala ta těžká penalizace bez velmistra bílé magie kdy vás tam pak nějaká banda cucáků zabila abilitou -_-
Jméno: Adam23 12. 8. 2017, 10:04:13 delete
e-mail:
 
Lol na to opálení, no ale dává to smysl.
Jméno: Yuyana 12. 8. 2017, 05:49:14 delete
e-mail:
 
Doktoři vydělávaj na tom, že jsou lidi nemocný. Prostě MUSEJ něco najít, je to jejich práce . V solárku jsme taky lidem neříkali "však jste pěkně opálená, co sem lezete" :-D.

Já nějak obecně nemusim náboženství, ale kleriky mám svym způsobem ráda. Hraju je jako takový poutníky, co chodej po světě a páchaj nějaký dobro. Nikdy nejsou součástí žádnýho kultu. To je to co mi vadí. Organizovaná víra, pravidla... považuju to za úchylný.

Klerici v osmičce, klony útočí. Proč nepoužili ani jednu z těch holek co jsou k dispozici při začátku? Proč jen ty dva gumoví hnusáky stále dokola? Celkově xichty v osmičce se nepovedly. Snad jediná hra kde ráda povyšuju lichy.

Jink klerika normálně používám, v 6, 7 a i v osmičce jsem to za něj dohrála, ale nebudu to opakovat. V DnD hrách kleriky jedu běžně, mívám jich v partě i několik.
Jméno: JCMurphy 12. 8. 2017, 01:17:30 delete
e-mail:
 
já mám ultimátní výmluvu... 18. srpna budu mít 4 roky a psychický problémy se ode mně dokonce očekávají!? no a sexuáln úchylka... jestli se tam počítá prapodivná afektovanost na koťátka, na který musím nadávat dokud mi to nesedne na klín a nezačne vrnět, tak jsem taky v pohodě...

jinak nenávist ke klerikům mi taky není cizí... v M&M:VIII je to homoparta, v sedmičce jsem dělal z kleriků aspoň trpaslíky, k nim mi to nejvíc sedne...
Jméno: lampasak 12. 8. 2017, 00:08:25 delete
e-mail:
 
Winterson: Bohuzel to tak byva. Nekromanceri si na nic nehraji a karty maji odkryte. A to je slechti

Elemir: clovek je zdravy, dokud nezajde k nejakemu lekari. Pak se dozvis, ze krom rakoviny mas jeste nejakou psychickou poruchu a sexuáni uchylku a zastydlou pubertu, protoze na pocitaci hrajou prece jen deti.
Jméno: Yuyana 12. 8. 2017, 00:04:08 delete
e-mail:
 
Ne že bych měla něco proti dobru. Ale musí to bejt dobro, ne nějaký pošahaný kultisti, co to navíc jen předstíraj :-D. Navíc Sandro je známá firma. Člověk pro něj má určitou slabost.
Jméno: Richmond 11. 8. 2017, 23:15:11 delete
e-mail:
 
Ten HD remake Star Trailu, to je něco echt humózního, graficky nechutnýho, odpudivýho a veskrze zavrženíhodného, že mi to hlava nebere.

ad Grimoire - pořád doufám, že stihnu dohrát zbylé díly (3-6) Wizardry než odladěný Grimorie bude na gogu
Jméno: Elemir 11. 8. 2017, 22:29:09 delete
e-mail:
 
Náhodou, já se cítím naprosto zdravý
Jméno: Winterson 11. 8. 2017, 21:33:46 delete
e-mail:
 
lampasak: Taky si vždycky vyberu draky a nekromancery (protože ten špeh, co se k nim nakonec přidal správně podotkl, že to dobro je jenom zástěrka) a jak jsem trochu starší tak mu musím dát zapravdu).

Elemir : Akorát ty různé neduhy (iritace, otrava,...) se nasčítávají, což je docela otravné. Myslím, že musíš kliknout na otazník vedle portrétu postav a tam máš ty úrovně neduhů).

Jinak zrovna kotlím MM6,7 a 8. MM6 - rytíř/rytíř/klerik/čaroděj. MM7- lučištník/lučistník/klerik/čaroděj a o osmičce nemá moc smysl mluvit protože se dá všechno prohazovat a nikdy jsem tomu moc na chuť nepřišel.
Jméno: Elemir 11. 8. 2017, 21:28:33 delete
e-mail:
 
Jj, dostal jsem se akorát trošku do úzkých, kdy už jsem neměl kam jít. Takže teď pendluju mezi trojicí dungeonů a pomalu objevuju další zajímavosti v mechanikách hry a samozřejmě do toho se snažím rozluštit, jak ty postupně získané hinty využít Některé věci jsou očividně jinak, než jsem si myslel, o čemž mě přesvědčila projížďka loďkou v aquaduktu a následné objevení stopy v hrobce, kam vlastně žádný klíč nepotřebuju Škoda, že jsem nedával pozor úplně od začátku, protože mám pocit, že mi něco lehce uniká. Jednu postavu mám už na levelu 4 a možná by nebylo od věci na chvilku zapnout náhodná setkání a během rozmýšlení si zas trochu zabojovat, protože teď jsem ve fázi, kdy nemám s kým bojovat.
Jméno: flash 11. 8. 2017, 20:25:38 delete
e-mail:
 
takze jsi nakonec Grimoire rozjel koukam. Ja dost bojuju, pac me ta hra fakz zajima a laka, ale porad si rikam ze bude lepsi pockat. Nevim, je vikend, buhvi jak to dopadne
Jméno: Elemir 11. 8. 2017, 15:26:35 delete
e-mail:
 
Pro mě jsou hry se zcela novou a takto komplexní mechanikou vždy tak trochu sázka do loterie a spíše se tomu vyhýbám. Her je prostě moc a radši se držím něčeho, pro co mám alespoň částečnou analogii. Vyjímkou byla v poslední době jen Anvil of Dawn, ale zase je pravdou, že když už se do něčeho takového pustím, tak mám kliku na zábavné hry. V skrytu duše už se totiž děsím učení novým věcem, ale u Grimoire hodně zapracoval rest ve Wizardry a zvědavost. Na počátku jsem si tedy říkal, že nemám co ztratit a nabyté znalosti ještě můžu zůročit Hodně mi to ovšem připomíná moje počátky s M&M, kdy jsem vůbec netušil, co dělám a proč to dělám Tady tedy něco vím, nejsem už přeci jen žádný zelenáč, ale ta část atmosféry tehdejších dob v tom prostě stále je.
Jméno: Yuyana 11. 8. 2017, 14:31:26 delete
e-mail:
 
Kolikrát nová hra člověka naštve, protože nic nedává, nechápe systém... a po nějaký době se to celý obrátí a najednou to všechno dává smysl a obtížnost je akorát :-D. Pak má člověk tu hru třeba ještě radši, protože je to nějaká výzva.

Pamatuju si, jak jsem zuřila u Giany. Pak jsem u toho seděla hodiny a hodiny. Nebo IWD. Bože to bylo hrozný na začátku :-D. Stále trvám na tom, že ta hra neni moc dobrá, moc náhodná, minutový plošný stuny... ale hrát se to dá.