Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | flash | 13. 8. 2017, 20:52:21 | ![]() |
| e-mail: | |||
| podle me to stridani dne a noci chybka byla, a nove vytvorena, pac jsme si jisty ze v prvni verzi se den a noc stridala. | |||
| Jméno: | Yuyana | 13. 8. 2017, 11:06:06 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Škoda že je Icewind dvojka tak nekompatibilní.
Sakra, viděli jste co jsem právě řekla?? Bere mě chuť hrát IWD2. Volejte sanitku. Je to zlý. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 12. 8. 2017, 22:36:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Wizardry jsem zkoušela jednou, velmi rychle jsem se utopila v možnostech a vzdala jsem to. Ani nevim jestli to byla sedmička nebo osmička... asi. | |||
| Jméno: | Richmond | 12. 8. 2017, 22:32:41 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Wizardry je sice proslavena tocenim povolano, ale sestka az tolik ne, na rozdi od sedmicky. Hele Elemire a to se da hrat Grimoire bez toho manualu? | |||
| Jméno: | Yuyana | 12. 8. 2017, 22:31:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Víte, musim říct, že se mi stále víc líbí DA a jeho tři classy :-D. I z toho je občas těžký vybrat. | |||
| Jméno: | Yuyana | 12. 8. 2017, 22:21:48 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Neni už to trošku přehnaný? :-D Se obávám že už klasiky je mnoho. | |||