Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: lampasak 21. 8. 2017, 08:22:43 delete
e-mail:
 
Hraje/hrál tady někdo Diablo II online?
Jméno: Rengo 18. 8. 2017, 11:01:10 delete
e-mail:
 
Richmond: ok
Jméno: Yuyana 16. 8. 2017, 17:33:00 delete
e-mail:
 
Jo, počkat, rengo. Sry. Už to nebudu pít.

Jdu obhajovat most, lidi. Držte mi palce. I ty na nohou.
Jméno: Yuyana 16. 8. 2017, 17:32:00 delete
e-mail:
 
Já to nijak neřešim, jen jsem si toho všimla a považuju to za poněkud nešťastný. Hádám, že k tobě se tak lidi v reálu nechovaj, takže to bereš kapku jinak.

A nemyslim si, že by mužský nějak plakli, spíš jako naopak? Jo kdybych mohla to NPC pořádně zmlátit :-D.
Jméno: Richmond 16. 8. 2017, 16:45:07 delete
e-mail:
 
rengo: Moc to řešíš Tak holt v jednom městě budou mužský trochu plakat no
Jméno: Yuyana 16. 8. 2017, 15:10:32 delete
e-mail:
 
Já třeba ovykle za ženy vůbec nehraju, ale teď jsem si v IWD2 nějaký vzala a zjistila jsem, že to má vliv na dialogy. Některý NPCčka maj oplzlý komentáře a moje postava na to může naštvaně reagovat. No neni to bezva? Kdo si myslel, že je to dobrej nápad, měl by dostat přes tlamu, fakt.

Kdyby tam byly dialogový možnosti pro konkrétní pohlaví, klidně i možnost s někym flirtovat za nějaký bonusy nebo tak něco, žádnej problém. Ale za těchto podmínek...
Jméno: rengo 16. 8. 2017, 14:20:04 delete
e-mail:
 
Elemir: To záleží i na pohlaví a přesvědčení? Já mám všechny good a jen jednu ženu
Jméno: Yuyana 16. 8. 2017, 11:13:31 delete
e-mail:
 
Ale né, oni jdou radši na kleričku co má přes 40hp, zbroj a štít. Nebo na zmiňovaný mágy.
Jméno: Yuyana 16. 8. 2017, 11:12:43 delete
e-mail:
 
Ok, pro info, tankuje mág, má momentálně 15hp, což je nejmíň z celý party. Člověk by řekl že je to docela lákavej cíl.
Jméno: JCMurphy 16. 8. 2017, 10:56:45 delete
e-mail:
 
právěže nějaký tankování tam nemá význam... kdybys ty hrála za ty orky, tak bys šla do takměř nezničitelnejch bojovníků, nebo bys radši prudila křehký mágy se šancí jim přerušit kouzlo?
Jméno: Yuyana 16. 8. 2017, 10:13:21 delete
e-mail:
 
Navíc je ta hra česky a já nepoznávám názvy schopností. To je docela velkej problém.
Jméno: Yuyana 16. 8. 2017, 10:12:02 delete
e-mail:
 
Myslim, že jsem svůj problém popsala ve fóru. A popravdě to taky nechápu.

Část problému bude fakt, že jsem zvyklá hrát za bojovou partu, ty křehule kterejm docházej kouzla nějk nejsou moje :-D. (Ano, mám v jedničce v týmu dva mágy, sorcerera a barda, ale to neni jako kdyby... kouzlili, nebo tak něco :-p.)
Jméno: JCMurphy 16. 8. 2017, 09:55:47 delete
e-mail:
 
nechápu co máš s dvojkou za problém... hraje se to v pohodě, akorát máš jiný pravidla...
Jméno: Yuyana 16. 8. 2017, 08:21:03 delete
e-mail:
 
Založíme si klub. Já měla včera IWD2 pauzu, protože mě po prvních soubojích chytla akutní potřeba prostřelit si hlavu. Jak jsem tu hru kdysi mohla hrát a ještě jí mít radši než jedničku? Tenkrát jsem tý hře vůbec nerozuměla, což mi můj půlelfí ranger nadšeně dosvědčí. Stejně jsem to nějak dohrála. Jsem asi 3mm od momentu, kdy zuřivě importuju Blackyho.
Jméno: Elemir 15. 8. 2017, 22:38:37 delete
e-mail:
 
Dneska jsem se prvně v Grimoire pořádně vytočil. Interně vím, že je to beta, ale navenek mě dost vadí, že je to prezentováno jako finální produkt. Bez návodu se to neobešlo. Vše bylo správně, jen postup použití byl daný jinak, než funguje u 99% ostatních věcí. Bývalo by asi pomohlo, kdyby se jednalo o oficiální alternativní postup a zanl jsem ho z manuálu, jenomže manuál jaksi není, že ...

Pokud jde o samotnou hru, blížím se k 23 hodinám a po celou dobu se potácím na docela malém kousku, jenomže některé ty věci nedávají moc smysl tomu konání, které musím konat. Těžko říci, jestli patche jen opravují, nebo rozbíjejí i mechaniky, ale prozatím bych hru nedoporučil. Osobně mi vadí, že návod není už jen alternativou, ale musí se s ním počítat. Nědělám si iluze a vím i o tom, že v minulosti vyšly hry, kde to nebylo o moc lepší a proto jsem nad tím ještě přimhouřil oko, ale pokud do toho chce naskočit někdo, kdo se na pár týdnů zavře do komory bez internetu, tak mu můžu garantovat, že vyleze o 10 let starší
Jméno: Yuyana 14. 8. 2017, 16:58:54 delete
e-mail:
 
Zajímavý. Zní to jako docela extrém.

Pravda, v IWD2 teď zápasim se statama, mám postavu co je inteligentní, postavu co je charismatická, a v záloze postavu co má moudrost. Je to náročný a poněkud nudný.

Taky pořád hrajeme s mobkama vymíjenou. Já minu je, ony minou mě, a tak to jde několik minut.
Jméno: Richmond 14. 8. 2017, 16:35:42 delete
e-mail:
 
Přidal bych ještě likvidace pastí včetně těch na truhlách a další V jednom díle dokonce záleží i na pohlaví A také tam jsou questy určené jen pro vybraná povolání nebo dokonce jen pro postavy s určitým přesvědčením.
Jméno: Elemir 14. 8. 2017, 16:32:19 delete
e-mail:
 
Jj, tam nemáš moc šanci něco ovlivňovat dovednostma a vzhledem k tahovým soubojům potřebuješ pracovat s rychlostí. Pak máš ve hře i takový ty legráce, že dveře otevře jen postava se silou xy, knihu přečte postava s inteligencí yz apod.
Jméno: Yuyana 14. 8. 2017, 15:35:42 delete
e-mail:
 
Chcete mi tvrdit že ve starejch mm reálně záleží na statech? :-D
Jméno: Richmond 14. 8. 2017, 14:09:05 delete
e-mail:
 
rengo:
Snad jo Ale to poznáš v prvních soubojích. Fakt je nejdůležitější přežít souboje tak, aby se postavy dostaly na 2. až 3.level. Pak už jsi z nejhoršího venku. A samozřejmě dobře zvažovat rizika při návštěvách dungeonu pod městem, tedy kdy už jít nebezpečnou cestu do města a kdy ještě zkusit zkoumat