Dneska jsem se prvně v Grimoire pořádně vytočil. Interně vím, že je to beta, ale navenek mě dost vadí, že je to prezentováno jako finální produkt. Bez návodu se to neobešlo. Vše bylo správně, jen postup použití byl daný jinak, než funguje u 99% ostatních věcí. Bývalo by asi pomohlo, kdyby se jednalo o oficiální alternativní postup a zanl jsem ho z manuálu, jenomže manuál jaksi není, že ...
Pokud jde o samotnou hru, blížím se k 23 hodinám a po celou dobu se potácím na docela malém kousku, jenomže některé ty věci nedávají moc smysl tomu konání, které musím konat. Těžko říci, jestli patche jen opravují, nebo rozbíjejí i mechaniky, ale prozatím bych hru nedoporučil. Osobně mi vadí, že návod není už jen alternativou, ale musí se s ním počítat. Nědělám si iluze a vím i o tom, že v minulosti vyšly hry, kde to nebylo o moc lepší a proto jsem nad tím ještě přimhouřil oko, ale pokud do toho chce naskočit někdo, kdo se na pár týdnů zavře do komory bez internetu, tak mu můžu garantovat, že vyleze o 10 let starší  |