Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 5. 9. 2017, 19:22:02 delete
e-mail:
 
Jj , i když tentokrát to bylo společné rozhodnutí. Vidím v tom totiž vlastní místnost, kam si konečně budu moci nechat udělat skřínku pro sbírku a nebudu muset být uzavřený v tmavé místnosti.
Jméno: Yuyana 5. 9. 2017, 19:13:10 delete
e-mail:
 
Vyhýbavá odpověď, hádám že manželka čte knihu návštěv :-D.
Jméno: Elemir 5. 9. 2017, 18:12:46 delete
e-mail:
 
Sám už ani nevím
Jméno: Adam23 5. 9. 2017, 15:14:52 delete
e-mail:
 
To mas jako hobby nebo business, Elemire? Nebo manželka?
Jméno: Elemir 5. 9. 2017, 08:25:56 delete
e-mail:
 
Nj, ono se to vlastně už blíží

Mě se podařilo dostat se k dalšímu bytu, tentokrát ve správné velikosti, takže po necelém roce od rekonstrukce a stěhování si to zopáknu, čímž mě čekají úplně jiné starosti
Jméno: Winterson 4. 9. 2017, 21:14:18 delete
e-mail:
 
Lepší bunda než Feri
Jméno: Yuyana 4. 9. 2017, 19:50:55 delete
e-mail:
 
Ony jsou některý slova nelegální? Chcete říct, že porušuju zákon? Tedy víc než jsem myslela?
Jméno: JCMurphy 4. 9. 2017, 19:05:31 delete
e-mail:
 
tady někdo volí tu kundu? (slovo použité hlavou našeho státu by mělo být legální... mno moc rozumnejch věcí neudělal )
Jméno: Adam23 4. 9. 2017, 18:26:58 delete
e-mail:
 
Myslim, že tu banku brzo koupí Gúgl nebo Fejs, jakožto chatovací aplikaci nové generace
Jméno: Adam23 4. 9. 2017, 16:27:43 delete
e-mail:
 
Transparentní účet MZ

Tohle je asi ta nejpozitivnější věc na jeho prezidentství, humor nezná hranice, a pravdivej je nejlepší.

Doufám, že mi to Elemir nesmaže

Ta frustrace našich spoluobčanů z toho přímo tryská.
Jméno: Yuyana 3. 9. 2017, 23:58:28 delete
e-mail:
 
Ocas mi nevadí, ale bezejmennýho nohu bych vidět nechtěla :-D.

Annah teď dostala nový hadry, nějaký prsteny a 25% redukci damage, stále čekám, kdy přestane chcípat. Dakkon tak nechcípá. Možná je to tim, že ho mám radši, a tak ovlivňuju realitu v jeho prospěch.
Jméno: Elemir 3. 9. 2017, 20:32:46 delete
e-mail:
 
Ano, třeba ocas Annah, obtáčející se kolem mé nohy
Jméno: Yuyana 2. 9. 2017, 12:52:30 delete
e-mail:
 
U Tormenta si vždycky řikám, že na jednu stranu je otravný, jak je věechno text, na druhou stranu bych některý věci opravdu nechtěla vidět v grafice :-D, občas je popisek lepší.

Každopádně jsem u toho neměla jíst tu zmrzlinu, necejtim se dobře.
Jméno: Yuyana 1. 9. 2017, 23:11:47 delete
e-mail:
 
Jop, to je ona .

Myslim, že Torment má pěkný efekty, Bohužel je problém s grafikou a navíc to trvá tááák dlouho. Umlátit všechno obouručnim kladivem je cesta nejmenšího odporu. Navíc to vypadá cool.

Kdybyste mě hledali, hraju Tormenta.
Jméno: Elemir 1. 9. 2017, 22:54:18 delete
e-mail:
 
Grimoire jí ma mimochodem taky, sice se jmenuje jinak, ale musel jsem se u toho smát
Jméno: Elemir 1. 9. 2017, 22:52:12 delete
e-mail:
 
Myslíš Biggbiho pěst?
Jméno: Yuyana 1. 9. 2017, 22:12:44 delete
e-mail:
 
Hm, ale ten úchyl s těma otlapávacíma kouzlama byl divnej :-D. V neverwinteru na mě nějakej záporák seslal takovou pěst co jezdí po postavě nahoru a dolu, a upřímně, neni mi jasný, kterej anmátor to považoval za dobrej nápad, cejtila jsem se tak trošku zneužitě :-D.
Jméno: Elemir 1. 9. 2017, 21:53:59 delete
e-mail:
 
Vím, co máš na mysli, to používám na prolomení ochrany draků. Sundá to několik druhů ochran najednou.

Perfektní je i kouzlo na snížení magické rezistence, ale zrovna tam, kde má smysl, je docela o hubu se s ním zdržovat. Do magické poušti tuším nejde stackovat, což by zrovna u draků bylo ultimátní. Abi Dal Zima taky nebyl blbec
Jméno: Yuyana 1. 9. 2017, 21:34:40 delete
e-mail:
 
Joo, mám v IWD1 moc ráda to kouzlo, co stáhne prokouzlení jen ze soupeře a moje nechá :-D.
Jméno: Yuyana 1. 9. 2017, 21:28:57 delete
e-mail:
 
Jakožto člověk, kterej v boji spolíhá na svoje prokouzlení... bych tomu člověku žádnej pomník nestavěla :-D, ale je fakt, že i já to memoruju u všech postav 3x :-D.