Chápu. Nemyslim si, že zrovna tohle je to začátek promíjení všeho, a zrovna já jsem typ, co odpuštění moc nemá ve slovníku, alespoň ne v týhle oblasti. Útoky na ostatní je nutný velmi rychle a ostře krotit. Ale pokud někdo svym jednánim ničí vlastní život, je to jen jeho volba. Tim to pro mě končí. Jsem pro svobodu, svobodu žít i zemřít podle svýho.
A právě to "podle svýho" je důvod, proč to u mě nenavazuje na ustupování vyděračům. To je totiž pravej opak. Samozřejmě po jakymkoliv rozšíření práv je nutný počítat trošku s chaosem :-D. Vim, jak jsem dopadla já, když jsem poprvé měla vlastní peníze :-D. (Ne, nebrala jsem žádný drogy, nikdy jsem nebyla ani opilá, ale byl to chaos .) |