Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: flash 8. 9. 2017, 01:12:32 delete
e-mail:
 
ja uz bych to radsi nerozebiral
Jméno: Yuyana 8. 9. 2017, 01:07:55 delete
e-mail:
 
Já to můžu říct rovnou. Marihuana nám roste na zahradě. Nemám potřebu na ní sahat. Dostat se k těmhle věcem je nesmírně snadný. A co si budeme nalhávat, čim víc je to zakázaný, tim víc je to zajímavý.
Jméno: flash 8. 9. 2017, 00:21:46 delete
e-mail:
 
To prave nikdo nemuze rict, jestli by je bral nebo ne. Stejne jako nekdo kdo treba zacne chlastat protoze se mu neco spatnyho prihodilo. Me kdyz bylo 15 tak jsme v parku ze zvedavosti a srandy kourili a me to zustalo dodnes. Neco ve stylu, skoc do kramu pro dva gramy koksu dame si, mno, a treba bych dneska uz byl pod drnem kdyby to tenkrat bylo legalni. Kdepak, nepovolovat.
Jméno: Yuyana 8. 9. 2017, 00:12:00 delete
e-mail:
 
Kontrolní otázka. Je tu někdo, kdo by bral drogy, pokud by byly legální?


Jinak, samozřejmě, jsem proti tomu, aby se následky špatnýho životního stylu léčily za peníze ostatních poplatníků. Zničil sis třeba plíce, tvoje mínus, pozdravuj na onom světě.
Jméno: flash 7. 9. 2017, 23:50:39 delete
e-mail:
 
A ja verim ze mnoho vlad by drogy rado legalizovalo, meli by z toho dost penez. dan z tabaku a lihovin je obrovska. A taky by jim tim odpadla starost s cernym trhem. U drog je vlastne takova celosvetova prohibice jako ve 30 letech v americe na chlast. Jenze zatim to je tak ze drogy, jsou jaksi mimo oblast toho byt spolecenky prijatelna a ty nasledky jsou daleko vic hardcore nez u alkoholu a cigaret. Takze si to nikdo netroufne, maximalne tak s marihuanou. Pokud ta maruska nejak globalneji projde, nasledovat bude neco tvrdsiho a tak dale.
Ja jsem zasadne proti. A mam dojem ze po case by legalnich smazek bylo stejne jako dneska alkoholiku a kuraku, a to myslim neni o co stat.
Jméno: Yuyana 7. 9. 2017, 22:19:08 delete
e-mail:
 
Chápu. Nemyslim si, že zrovna tohle je to začátek promíjení všeho, a zrovna já jsem typ, co odpuštění moc nemá ve slovníku, alespoň ne v týhle oblasti. Útoky na ostatní je nutný velmi rychle a ostře krotit. Ale pokud někdo svym jednánim ničí vlastní život, je to jen jeho volba. Tim to pro mě končí. Jsem pro svobodu, svobodu žít i zemřít podle svýho.

A právě to "podle svýho" je důvod, proč to u mě nenavazuje na ustupování vyděračům. To je totiž pravej opak. Samozřejmě po jakymkoliv rozšíření práv je nutný počítat trošku s chaosem :-D. Vim, jak jsem dopadla já, když jsem poprvé měla vlastní peníze :-D. (Ne, nebrala jsem žádný drogy, nikdy jsem nebyla ani opilá, ale byl to chaos .)
Jméno: Elemir 7. 9. 2017, 22:03:45 delete
e-mail:
 
Já si myslím, že problém je právě ten alkohol, kdy víme, jak to dopadlo a pak vliv tabáku. To jsou věci, které přinesla tak nějak historie a proti tomu se málokdo odvážil něco udělat. Lehké drogy jsou něco jakoby nového a pro řadu odpůrců je to prostě šance pro satisfakci, že nedokázali čelit alkoholu a tabáku. Pro mě osobně je alkohol přeci jen menším zlem, ale rozumím, co chceš říci. Já za tím ústupkem vidím ovšem ještě něco dalšího a to je začátek permanentního promíjení všeho. Mě ve spojení s Piráty totiž napadne skupina Anonymous a její vydírání společnosti skrze hrozby crackerských útoků. Prostě stejný princip, kdy si menšina vydupává svá práva na většině a nerespektuje vůbec nic. Kdyby se ufetovali jen oni, tak proti tomu nic nemám, ale téhle pokroucené filozie se bohužel chytají i "nevinní" a to mi vadí a ty by společnost měla chránit, byť to vypadá sebevíce autoritářsky.
Jméno: Yuyana 7. 9. 2017, 21:08:07 delete
e-mail:
 
Přijde mi, že je tu nějakej strach, že když legalizuješ drogy, tak se ti celá populace ufetuje k smrti. Osobně o tom pochybuju, a i kdyby, tak co, no, Bóže.
Jméno: Yuyana 7. 9. 2017, 21:03:13 delete
e-mail:
 
Jak vidíš, vymlela jim mozek bez ohledu na legalitu. Kdo si to chce sehnat, ten si to sežene. Ne každej to kouří. Někomu to jen pomáhá na kožní potíže.

Krom toho když je to legální, a dá se to normálně koupit, tak na to platěj zákony, musej k tomu bejt nějaký tabulky pro spotřebitele, nesmí se do toho cpát kdo ví co...

A alkohol je perfektně legální. Chce se mnou někdo diskutovat o tom, co to s lidma dělá?
Jméno: Elemir 7. 9. 2017, 20:55:21 delete
e-mail:
 
Hlavně žádná petice, nebo skončím ještě ve sklepě

Babiš mě ani tak nevadí, holt se naučil v tom chodit, ale jsou tu jiní, typu Bakaly nebo našeho severočeského MUSu, kteří do toho šli přímo s tím, že budou parazitovat. Pokud jde o ty drogy, já jsem proti. Ono se řekne marihuana, jenomže marihuana je dneska vyšlechtěná neskutečným způsobem, tohle prostě nejde paušalizovat a Piráti to moc dobře vědí. Zažil jsem za posledních 20 let dost vyhulenců, kterým i ta "slabá" marihuana vymlela mozek.
Jméno: Yuyana 7. 9. 2017, 17:08:18 delete
e-mail:
 
Bohatý svině mi nevaděj, s legalizací jakejchkoliv drog souhlasim, co lidi berou je jejich věc. Zakázat uplně všechno neni řešení.
Jméno: JCMurphy 6. 9. 2017, 13:12:23 delete
e-mail:
 
mám v Brně rozjet nějakou podepisovací akc na liberalizaci Elemirových úchyleki? zrovna v pondělí jsem podepisoval něco u Pirátů o legalizaci marihuany a zatýkání bohatejch sviňí typu Babiš...
Jméno: Adam23 6. 9. 2017, 10:09:38 delete
e-mail:
 
Slušně dlouhá recenze, tl;dr.
D
Jméno: Winterson 6. 9. 2017, 08:53:42 delete
e-mail:
 
Tak sepíšeme petici aby měl Elemir svůj vlastní pařanský kout!
Jméno: Yuyana 5. 9. 2017, 23:33:44 delete
e-mail:
 
Herní koutek je praktická záležitost. Když máte počítač v posteli, jako já, tak se vám taky může stát, že si u čtení komixu omylem kydnete zmrzlinu do postele. Ještě že nemám manželku, takže je to v klidu :-p.
Jméno: Yuyana 5. 9. 2017, 22:44:02 delete
e-mail:
 
Proboha. Souhlasim s flashem, Budete mě muset zabít.
Jméno: flash 5. 9. 2017, 22:28:29 delete
e-mail:
 
na hrani je treba soukromi, jinak se z toho stava bordel a clovek z toho nic nema. A sbirka taky potrebuje soukromi, preci jen negativni vlivy nic nechapajicich clenu rodiny muzou byt fatalni. Za hernim soukromim bych se stehoval do aleluja, a hbite bych to maskoval vyhodoma pro rodinu
Jméno: Adam23 5. 9. 2017, 21:08:03 delete
e-mail:
 
Paní Elemirová, jenom takové malé doupátko
Jméno: Elemir 5. 9. 2017, 20:42:33 delete
e-mail:
 
Spíše jen ten koutek
Jméno: Adam23 5. 9. 2017, 20:34:23 delete
e-mail:
 
Yuyana drsně
Vlastní herní doupě-koutek?