Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Winterson | 9. 9. 2017, 09:42:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
| U mě Fallout 4 vyhrál na plný čáře a i u předchozích Falloutů jsem se královsky bavil. | |||
| Jméno: | Yuyana | 8. 9. 2017, 22:09:57 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Je to chytrý, lidi si to pak koupěj bez přemejšlení, bez očekávání a taky bez zkoumání :-D. | |||
| Jméno: | Winterson | 8. 9. 2017, 22:02:01 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ale tohle jim schvaluju - vydávat hry bez oznámení. Potom je to příjemný překvapení. | |||
| Jméno: | flash | 8. 9. 2017, 21:35:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
Jo, to vim, ja uz se lekl ze to nekde oficialne rekli..uff..to mi nedelej tohle
Ps: podle me to TES VI nebude ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 8. 9. 2017, 19:04:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To stíhá, šup, šup! :-D Vezme si volno. Morrowind jde dohrát za minut. | |||
| Jméno: | Elemir | 8. 9. 2017, 17:44:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
Njn, čas letí, akorát Richmond už asi ty 3 díly po Daggerfallu do vyjití šestky nestihne ![]() |
|||
| Jméno: | Winterson | 8. 9. 2017, 16:01:24 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Elemire, no toto! Jsem zvědavej kterou provincii vyberou tentokrát. | |||
| Jméno: | Elemir | 8. 9. 2017, 10:41:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
Bethesda vydá před Vánoci TES VI ... Je to šest let od Skyrimu, takže poměrně příhodné datum ![]() |
|||
| Jméno: | Winterson | 8. 9. 2017, 07:50:36 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Babiš ani Zeman mi nevadí. Ale takovej Bělobrádek, Sobotka apod. - mají úžasně fackovací ksicht. Ta by sedla! | |||