Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 9. 9. 2017, 19:37:43 delete
e-mail:
 
TESO, proboha, to furt čtu jako TESCO. Kdo to vymejšlel.
Jméno: flash 9. 9. 2017, 18:25:22 delete
e-mail:
 
Ano, na TESO jsem zapomel zase ja, dalsi celkem jasna brzda.

Jo, remake Daggerfallu by byl docela slusny gol, ovsem nevim jak by se s tim predpotopnim systemem vyrovnalo dnesni hracstvo. Ja bych ho samo bral vsema deseti
Jméno: Elemir 9. 9. 2017, 10:55:59 delete
e-mail:
 
Engine je další věc, to mě vůbec v těch úvahách nenapadlo. Já bych jim ho klidně odpustil, navíc mají k dispozici úpravu z Fallout 4. Reklamu taky nepotřebujou, osobně si myslím, že kdyby TES VI vyšel třeba hned v pondělí, tak do konce týdne to trhá prodeje i bez marketingu. Jenomže je tu TESO, podle mě je pro Bethesdu zbytečné pracovat na single hře, když to můžou nacpat skrze Zenimax do již zaběhlé značky.

Trošku zvláštní je, že Morrowind nevyšel free podobně jako Arena a Daggerfall, byla by docela legrace, kdyby Bethesda sama udělala remake jednoho z těchto dílů
Jméno: Winterson 9. 9. 2017, 09:42:53 delete
e-mail:
 
U mě Fallout 4 vyhrál na plný čáře a i u předchozích Falloutů jsem se královsky bavil.
Jméno: flash 8. 9. 2017, 22:22:14 delete
e-mail:
 
tak mozna by to dokazali ututlat, Skyrim taky vicemene oznamily z niceho nic, ale je fakt ze se vedelo ze delaji dalsi TES hru. Spis si myslim ze si asi uz netroufnou TES VI na tom starem enginu co leta modifikuji. Jinak team by na to mozna meli. vetsinou delaji dve hry paralelne s priotitou na jednu z nich ktera vyjde driv a pak dodelaji tu druhou rozpracovanou. A jelikoz jsou to dva roky od Falloutu 4 bylo by to podle me mozne. Ale moc tomu neverim, ten engine nemaji, a delat to na tom starym by bylo uz velke riziko ze to propadne na plne care. Uz u falloutu 4 jim to proslo s odrenejma usima. Ale kdo vi, treba se pletu
Jméno: Yuyana 8. 9. 2017, 22:09:57 delete
e-mail:
 
Je to chytrý, lidi si to pak koupěj bez přemejšlení, bez očekávání a taky bez zkoumání :-D.
Jméno: Winterson 8. 9. 2017, 22:02:01 delete
e-mail:
 
Ale tohle jim schvaluju - vydávat hry bez oznámení. Potom je to příjemný překvapení.
Jméno: Elemir 8. 9. 2017, 21:44:52 delete
e-mail:
 
Naděje umírá poslední Bylo by to hezké, ale taky si nemyslím, že to bude TES, to by neututlali a hlavně si nevzpomínám, že by měli nějaký volný tým, který by to dal. Jsem zvědavý, s čím přijdou, tedy jestli to bude vůbec plnohodnotná hra, nebo jen něco remasterovali.
Jméno: flash 8. 9. 2017, 21:35:30 delete
e-mail:
 
Jo, to vim, ja uz se lekl ze to nekde oficialne rekli..uff..to mi nedelej tohle

Ps: podle me to TES VI nebude
Jméno: Elemir 8. 9. 2017, 21:33:34 delete
e-mail:
 
Bethesda má během podzima vydat pro tento rok dosud neoznámenou hru a jak si zajisté všichni pamatujeme, minulý rok se kdosi z čelních představitelů Bethesdy vyjádřil, že TES VI bude oznámem až na závěr svého vývoje, bez předchozího hype
Jméno: flash 8. 9. 2017, 21:13:02 delete
e-mail:
 
TES VI..co? kde?...nesmysl?
Jméno: Yuyana 8. 9. 2017, 19:05:07 delete
e-mail:
 
15
Jméno: Yuyana 8. 9. 2017, 19:04:59 delete
e-mail:
 
To stíhá, šup, šup! :-D Vezme si volno. Morrowind jde dohrát za minut.
Jméno: Elemir 8. 9. 2017, 17:44:22 delete
e-mail:
 
Njn, čas letí, akorát Richmond už asi ty 3 díly po Daggerfallu do vyjití šestky nestihne
Jméno: Yuyana 8. 9. 2017, 17:14:44 delete
e-mail:
 
Cože? Další? Nebyl Skyrim včera novej? Děsný.
Jméno: Winterson 8. 9. 2017, 16:01:24 delete
e-mail:
 
Elemire, no toto! Jsem zvědavej kterou provincii vyberou tentokrát.
Jméno: Richmond 8. 9. 2017, 14:53:59 delete
e-mail:
 
Hm a já naposledy hrál Daggerfall, toto letí
Jméno: Elemir 8. 9. 2017, 10:41:59 delete
e-mail:
 
Bethesda vydá před Vánoci TES VI ... Je to šest let od Skyrimu, takže poměrně příhodné datum
Jméno: Winterson 8. 9. 2017, 07:50:36 delete
e-mail:
 
Babiš ani Zeman mi nevadí. Ale takovej Bělobrádek, Sobotka apod. - mají úžasně fackovací ksicht. Ta by sedla!
Jméno: Yuyana 8. 9. 2017, 01:46:11 delete
e-mail:
 
Že jo, ještě bych tě mohla pozvat a udělat z tebe závisláka :-D. Ne, je to jen taková kytka, jedna nebo dvě, bratr říkal, že podaruje kámoše, co na tom ujíždí.