Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 12. 9. 2017, 19:51:20 delete
e-mail:
 
Na opačný straně extrému stojí můj bratr. Vážně, náhodná změť písmen a čísel o deseti místech NENI uživatelský jméno. Prostě ne. K tomu heslo... To člověk napíše 3x blbě i když ho zná a hodně štěstí hledat, kde je chyba, když vás to nechce přihlásit.
Jméno: Yuyana 12. 9. 2017, 19:45:59 delete
e-mail:
 
Co se týče hesel... V solárku má každej možnost si napsat heslo k účtu. Neni to povinný, ale lidi to využívaj. Tak 80% má 1234. Říkám si, proč? Proč tam to heslo maj, když tam nacvakaj tohle?
Jméno: Elemir 12. 9. 2017, 19:33:22 delete
e-mail:
 
Dneska se mi poprvé za celou tu dobu vyplatil Steam Guard. Je pravdou, že jsem neměl na Steamu zrovna přelomové heslo, tak ho někdo přeci jen rozlouskl. Teoreticky bych o nic klíčového nepřišel, tedy vyjma Skyrimu, ale dotyčný by z toho účtu taky moc neměl Takže nejenom úvahy o "věčnosti" těchto služeb jsou na místě.
Jméno: Winterson 11. 9. 2017, 22:29:57 delete
e-mail:
 
StriderCZ - copak, nechceš se dát na cestu světla?
Jméno: Yuyana 11. 9. 2017, 18:16:17 delete
e-mail:
 
A kdyby sis koupil barák, tak utratíš ještě víc.
Jméno: JCMurphy 11. 9. 2017, 15:39:50 delete
e-mail:
 
kdybych si sedl do hospody a dal si pivko, tak bych utratil víc peněz za kratší dobu a aspoň mám co vyprávět známejm
Jméno: StriderCZ 11. 9. 2017, 14:58:08 delete
e-mail:
 
Co se týče nového TES, slyšel jsem, že jej chtějí vydat až na nové generaci konzolí....

Jinak co se týče dobrých skutků... dávám si velký pozor, aby ze mně nebyl Dobroser
Jméno: Winterson 11. 9. 2017, 07:25:59 delete
e-mail:
 
flash - jenom aby
Jméno: Elemir 10. 9. 2017, 16:20:28 delete
e-mail:
 
Díky
Jméno: Winterson 10. 9. 2017, 16:05:15 delete
e-mail:
 
Elemire, teď jsem si všiml tvé recenze na Grimoire. Parádně napsaný
Jméno: flash 10. 9. 2017, 11:40:31 delete
e-mail:
 
Tak nevim, na neco jsem koukal na internetu a na bocni liste mi nejaka reklama nabizela clanek o Pergnerove. A prisaham ze jsem v zivote (ani vcera) o ni nikdy nic nevyhledaval, nedaval jeji jmeno do googlu a nic takovyho
Jméno: JCMurphy 10. 9. 2017, 09:38:25 delete
e-mail:
 
co mi mohli udělat kromě toho, že by mně tam pak zmlátili, okradli a znásilnili? a když jsem tam viděl toho malýho týpka, tak se ve mně hnulo svědomí... já to měl tenkrát domů jeden barák, on pět zastávek šalinou
Jméno: Elemir 10. 9. 2017, 06:35:27 delete
e-mail:
 
O Pergnerové se občas někde něco napíše, ale už není zajímavá ani pro ten bulvár Údajně žije spořádaný život.

Nevšímavost k ostatním je v dnešní době běžný jev a nijak nezapírám, že jsem stejný. Mám v paměti heslo, že každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán, takže pokud to situace vysloveně nevyžaduje, nezasahuji. Velíšek, nebo jak se ten reportér jmenoval, byl krásným příkladem naivního idealisty a zůstalo po něm brečící dítě v kočárku ... a teď si vyberte, opravdu to byl z jeho strany hrdinský čin nebo nezodpovědnost vůči sobě a vlastní rodině? Před nějakými 20 lety bych taky neváhal, ale dneska už jo.
Jméno: Yuyana 10. 9. 2017, 02:26:37 delete
e-mail:
 
Klíče patřej na karabinu, pak se jim nemůže nic stát :-D. Leda bych někde omylem nechala kalhoty...
Jméno: JCMurphy 10. 9. 2017, 01:03:14 delete
e-mail:
 
jeden z dobrejch zlozvyků kterej mám je právě to, že každejch 10 minut si kontroluju jestli mám základní trojici, což je peněženka, klíče a telefon
Jméno: Yuyana 10. 9. 2017, 00:57:47 delete
e-mail:
 
To naštěstí nevim.
Jméno: flash 9. 9. 2017, 23:02:12 delete
e-mail:
 
cago belo silenci..kdepak je ji konec
Jméno: Yuyana 9. 9. 2017, 22:51:10 delete
e-mail:
 
Nepřipomněla, než jsi mi jí připomněl ty, díky.
Jméno: flash 9. 9. 2017, 22:50:04 delete
e-mail:
 
juju - tak ESO, no, hitparada s pergnerovou je uz leta pase tak snad ti ji nepripomene.

Murphy - mas penezenku?
Jméno: JCMurphy 9. 9. 2017, 21:22:28 delete
e-mail:
 
mno... tak s alkoholem mám svoje zkušenosti... ve čtrnácti jsem to přehnal s vodkou a džusem a pak jsem až do dospělosti do sebe nedal alkohol... cigaretu jsem jednou natáhl v pěti letech a od té doby je nemůžu ani cítit a vadí mi, když na mně někdo v hospodě čoudí (ano, jsem pro ten zákaz kouřit v podnicích... zabijte mně... jestli se vám to povede...) marijánku bych chtěl zkusit, ale když mi ji někdo nedá přímo zapálenou, tak jsem ji taky nikdy neměl a víte co? je mi to jedno... jsem zvědavej co to se mnou udělá, ale není to důvod, abych kvůli tomu byl zoufalej, či tak nějak...

jinak před hoďkou a půl jsem v Brně potkal čtrnáctiletýho roma z děcáku, kterej si tam vyzvracel vlastní žaludek... vtipný bylo, že okolo chodila hromada lidí a bylo jim to u prdele... jenže... když jsem ten wellfarista zvířat a mám hromadu času (bus mi odjíždí až 22:51) tak jim půjdu helpnout... mno koupil jsem mu něco nealko na pití a holka co tam stála s ním mi řekla, že je z dětskýho domova jako ona... řekl jsem jí ať mi dá číslo a zavolal tam, tak zavolali policajty... vtipný je to, že před nima přijela ještě jiná hlídka, která vylezla z auta a začala se do něj navážet... (to, že jsem ve čtrnácti byl taky v řiti z vodky jsem jim radějc neříkal ) fakt pěkný... až mi bylo toho romáka skorolíto...