mno... tak s alkoholem mám svoje zkušenosti... ve čtrnácti jsem to přehnal s vodkou a džusem a pak jsem až do dospělosti do sebe nedal alkohol... cigaretu jsem jednou natáhl v pěti letech a od té doby je nemůžu ani cítit a vadí mi, když na mně někdo v hospodě čoudí (ano, jsem pro ten zákaz kouřit v podnicích... zabijte mně... jestli se vám to povede...) marijánku bych chtěl zkusit, ale když mi ji někdo nedá přímo zapálenou, tak jsem ji taky nikdy neměl a víte co? je mi to jedno... jsem zvědavej co to se mnou udělá, ale není to důvod, abych kvůli tomu byl zoufalej, či tak nějak...
jinak před hoďkou a půl jsem v Brně potkal čtrnáctiletýho roma z děcáku, kterej si tam vyzvracel vlastní žaludek... vtipný bylo, že okolo chodila hromada lidí a bylo jim to u prdele... jenže... když jsem ten wellfarista zvířat a mám hromadu času (bus mi odjíždí až 22:51) tak jim půjdu helpnout... mno koupil jsem mu něco nealko na pití a holka co tam stála s ním mi řekla, že je z dětskýho domova jako ona... řekl jsem jí ať mi dá číslo a zavolal tam, tak zavolali policajty... vtipný je to, že před nima přijela ještě jiná hlídka, která vylezla z auta a začala se do něj navážet... (to, že jsem ve čtrnácti byl taky v řiti z vodky jsem jim radějc neříkal ) fakt pěkný... až mi bylo toho romáka skorolíto... |