Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | JCMurphy | 19. 9. 2017, 22:13:22 | ![]() |
| e-mail: | |||
nemám páru ale měl jsem neskutečný nutkání to nějak použít... |
|||
| Jméno: | Flash | 19. 9. 2017, 11:12:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
Lidi by se dali strilet za ledacos ale za koureni a zvejkacky bych to nedelal. Moc by nas tady pak nezbylo![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 19. 9. 2017, 11:04:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Žvejkačky nalepený všude mi nepřipomínej. Taky střílet, bez milosti. | |||
| Jméno: | Flash | 19. 9. 2017, 09:59:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
Od ceho jsou zvejkacky? Ne fakt ne. Probiral jsem to s kolegama mockrat. Jen si to clovek musi trosku hlidat. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 19. 9. 2017, 02:30:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Lidi schopný kouřit v podniku na záchodě by se měli střílet. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 19. 9. 2017, 00:49:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
| tak když se kouří na luftu, či aspoň otevřenejch prostorách, jenže retardi co kouřej vevnitř mně neskutečně serou... | |||
| Jméno: | Winterson | 18. 9. 2017, 05:46:40 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Není nad Oxycodon. Jenom škoda, že jsem si ho mohl dopřávat jenom dva dny před návštěvou zubaře kdy mě chytnul zun a musel jsem to nějak doklepat. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 17. 9. 2017, 22:12:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
no... já si zase dopřával cipralex... a mělo to na mně taky zajímavý účinky... akorát mně sralo, že jsem to nemohl vysadit hned, ale postupně... ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 17. 9. 2017, 21:52:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
taky nesnáším cigarety... a jsem neskutečně rád za ten zákon zákazu kouření v podnicích... (a jeden známej chce oddělený místnosti aji v čajovnách ) |
|||
| Jméno: | Adam23 | 17. 9. 2017, 21:50:45 | ![]() |
| e-mail: | |||
Hmm tak ja to mam podobne jako ty, akorat mi chutna i ten ethanol Cigara nenavidim az za hrob, smrdi to hur nez peklo. |
|||
| Jméno: | Elemir | 17. 9. 2017, 21:37:00 | ![]() |
| e-mail: | |||
Vidíš a já ve 26 přestal po 10 letech kouřit A nijak mi to nechybí. S pitím je to horší, ale pokud jde drogy, alhohol je tou mou jedinou ![]() |
|||