Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 19. 9. 2017, 22:13:22 delete
e-mail:
 
nemám páru ale měl jsem neskutečný nutkání to nějak použít...
Jméno: Yuyana 19. 9. 2017, 20:42:23 delete
e-mail:
 
Je to hrobeček nebo mikulášká čepice?
Jméno: JCMurphy 19. 9. 2017, 12:53:29 delete
e-mail:
 
I am Ray William Johnson and i approve this message!
Jméno: Yuyana 19. 9. 2017, 12:41:03 delete
e-mail:
 
Lidi jsou přemnožený.
Jméno: Flash 19. 9. 2017, 11:12:14 delete
e-mail:
 
Lidi by se dali strilet za ledacos ale za koureni a zvejkacky bych to nedelal. Moc by nas tady pak nezbylo
Jméno: Yuyana 19. 9. 2017, 11:04:23 delete
e-mail:
 
Žvejkačky nalepený všude mi nepřipomínej. Taky střílet, bez milosti.
Jméno: Flash 19. 9. 2017, 09:59:23 delete
e-mail:
 
Od ceho jsou zvejkacky? Ne fakt ne. Probiral jsem to s kolegama mockrat. Jen si to clovek musi trosku hlidat.
Jméno: Yuyana 19. 9. 2017, 02:30:29 delete
e-mail:
 
Lidi schopný kouřit v podniku na záchodě by se měli střílet.
Jméno: JCMurphy 19. 9. 2017, 00:49:49 delete
e-mail:
 
tak když se kouří na luftu, či aspoň otevřenejch prostorách, jenže retardi co kouřej vevnitř mně neskutečně serou...
Jméno: Yuyana 19. 9. 2017, 00:47:59 delete
e-mail:
 
Jakožto nekuřák, kterej se nikdy neozval, se obávám, že by ses musel aktivně ptát :-D. Lidi postě nebudou říkat věci jako "zase jsi byl kouřit, co, je to cejtit".
Jméno: flash 18. 9. 2017, 21:24:41 delete
e-mail:
 
A na to jste prisli kde ze clovek co kouri musi zakonite smrdet?
tak jasne kdyz nekdo sedel nekolik hodin v zakoureny hospode tak smrdel, pripadne lidi co hulej doma jak cigani za bukem, ale jinak mi to prijde jako ptakovina. Pracuju ze samejma nekurakama a sam kurak jsem a jelikoz to je i prace mezi lidma dost pochybuju ze by se nekdo za ty leta neozval s tim ze jsem citit cigarama..
Jméno: Winterson 18. 9. 2017, 05:46:40 delete
e-mail:
 
Není nad Oxycodon. Jenom škoda, že jsem si ho mohl dopřávat jenom dva dny před návštěvou zubaře kdy mě chytnul zun a musel jsem to nějak doklepat.
Jméno: JCMurphy 17. 9. 2017, 22:12:37 delete
e-mail:
 
no... já si zase dopřával cipralex... a mělo to na mně taky zajímavý účinky... akorát mně sralo, že jsem to nemohl vysadit hned, ale postupně...
Jméno: Elemir 17. 9. 2017, 21:55:21 delete
e-mail:
 
Byly doby, kdy jsem pil, byly doby kdy jsem přísně abstinoval, ale vejška rozhodla Není to ani tak útěk od reality jako způsob, jak dokonale vypnout, ráno utlumit bolest hlavy a začít nový den tou levou nohou ...
Jméno: JCMurphy 17. 9. 2017, 21:52:18 delete
e-mail:
 
taky nesnáším cigarety... a jsem neskutečně rád za ten zákon zákazu kouření v podnicích... (a jeden známej chce oddělený místnosti aji v čajovnách )
Jméno: JCMurphy 17. 9. 2017, 21:51:15 delete
e-mail:
 
no já teď začal těžce ujíždět na "hůka šíše" tam se to dá brát jako kulturní záležitost... a už jsem si aj jednu pořídil na domácí čmoudění... jenže pořád nemám tušení jak se to do řiti nabíjí... dneska odpoledne jsem tam měl dva uhlíky a tahalo to na hovno, tak jsem oddělal alobal, prošťáral to kleštičkama a dal na to jenom jeden uhlík s alobalovou kktinou aby se nepřepaloval tabák a epes rádes čmoud i chuť a pak jsem navečer zkusil to stejný a netahalo to vůbec... dafaq!? se budu muset zítra v čajovně optat toho ruskýho mafiána co dělám špatně

a ono celkově... jak jsem teď na škole takovej starej chuj a chodím tam s "děckama" co jsou rády že mají dvacet, tak se snažím držet s nima krok, jenže ona ta trojletá abstinence mi zrovna nepomáhá... mno na druhou stranu... aspoň ušetřím
Jméno: Adam23 17. 9. 2017, 21:50:45 delete
e-mail:
 
Hmm tak ja to mam podobne jako ty, akorat mi chutna i ten ethanol Cigara nenavidim az za hrob, smrdi to hur nez peklo.
Jméno: Yuyana 17. 9. 2017, 21:41:41 delete
e-mail:
 
Podívej, manažeři musej vypadat, jako že jsou zodpovědný a potřebný :-p.


Od doby co si sama rozhoduju o tom, co budu jíst, držim velmi přísnou "jez a pij co ti chutná" dietu. Takže alkohol nope. Nechápu, že to některý lidi požívaj dobrovolně. Cigarety to samý. Je tolik jednoduchejch, lacinejch a kolikrát příjemnějších způsobů, jak začít otřesně smrdět. Problematická realita se dá natvrdo ignorovat i za střízliva.
Jméno: Elemir 17. 9. 2017, 21:37:00 delete
e-mail:
 
Vidíš a já ve 26 přestal po 10 letech kouřit A nijak mi to nechybí. S pitím je to horší, ale pokud jde drogy, alhohol je tou mou jedinou
Jméno: JCMurphy 17. 9. 2017, 21:15:41 delete
e-mail:
 
na škole se musí heslo měnit každej rok... naštěstí i tam můžu pořád protáčet moje dvě

a co se Adamovi nelíbí? drogy a hesla... na tom stojí dnešní svět mám už 25, nikdy jsem nevykouřil jedinou cigaretu a na trávu taky pořád čekám... joo... aspoň o alkoholu něco málo vím...