Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Richmond | 24. 9. 2017, 20:29:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Ovšem teď jsem se podíval na komentáře pod tím videem o MM. Uff!! | |||
| Jméno: | Elemir | 24. 9. 2017, 18:37:37 | ![]() |
| e-mail: | |||
Už jim to tam někdo sdělil
Mě ta zmínka k Apple II po dlouhé době zase dokonale nahlodala. Včera jsem si pročetl Richmondův Wizardry 1: Denník hráča, poté příslušnou diskusi a nakonec jsem se podíval i k diskuzím ostatních dílů (1-5). Zaujala mě totiž zmínka o drobných rozdílech mezi jednotlivými porty a pak jsem našel ještě Wizardry Fan Page by Snafaru, konkrétně stránku s doporučením k hraní Wizardry v origináním formátu. Dospělo to až tak daleko, že jsem se začal pídit po emulaci Apple II a k tomu jsem našel několik pěkných stránek s image disket. Nemám zrovna v úmyslu ve Wizardry pokračovat a k tomu ještě směrem dolů , ale přemýšlím, jestli bych byl schopný se pustit konečně do MMI, a když už tu ta možnost je, proč sí ji neodehrát v originále Plánoval jsem sice c64 verzi, ale vzhledem k historickým souvislostem by Apple II měla prostě dostat přednost ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 21. 9. 2017, 10:15:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
| tak oni to tam překládají dobrovolníci... jim to napiště do komentářů :P | |||
| Jméno: | Elemir | 21. 9. 2017, 08:08:04 | ![]() |
| e-mail: | |||
Shodou okolností jsem nejprve viděl originál, pak jsem si teprve všiml, že ten postovaný odkaz je právě na překlad tohoto videa V překladu pár chybek je, ale zasazení Apple IIc do roku 1996 je pořádná bota
Golden Era si zaslouží natažení až do toho roku 1995, ostatně i v tom videu je naznačeno, že přelom přišel později (rok 1996 a výše - pak už tam má ukázky z BG apod., což je pro mě z dnešního pohledu refresh uvadající slávy RPG). Počet vyšlých titulů bych do toho vůbec netahal, jak to bylo prezentováno. Hezky se opřel do Ubisoftu a jak vidno, čas opravdu o MMX a jeho zařazení k sérii rozhodl sám - duchovní nástupce je vskutku adekvátní termín. |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 20. 9. 2017, 21:42:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
tak ono... kdy to začalo... je široký pojem co přesně myslíš? |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 20. 9. 2017, 20:47:57 | ![]() |
| e-mail: | |||
hele co je teď na videacesky.cz hned se na to jdu podívat...
https://videacesky.cz/video/herni-okenko-vzestup-a ... |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 20. 9. 2017, 09:25:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
tu větu vždycky říkal RWJ na konci =3 pořadu na videacesky a zrovna mně to napadlo když si řekla, že jsou lidi přemnožený... |
|||
| Jméno: | Yuyana | 19. 9. 2017, 23:09:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To je tak, když lidi používaj výrazy, kterejm nerozuměj :-D. | |||