Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 28. 9. 2017, 18:34:29 delete
e-mail:
 
tak tos zabil!
Jméno: Elemir 28. 9. 2017, 17:30:25 delete
e-mail:
 
A nebyl to sekáč? ... http://www.writeups.org/wp-content/uploads/Scott-J ...
Jméno: Yuyana 28. 9. 2017, 08:47:46 delete
e-mail:
 
Norris sice má zrzavej vzor, ale neni černej :-D. Takže ne. Navíc je otázka, jestli to byl samec.

Oči jsem nepočítala, ale hádám, že nějaký měl. Asi jich nebylo mnoho, jinak bych si všimla.


Já sice věřim, že jsem proti lidem imunní, ale stejně nesnášim, jak chrmlaj, a kašlou si do ruky, kterou pak ošmatávaj všechno kolem, fakt je za to plesknout.
Jméno: flash 27. 9. 2017, 21:01:53 delete
e-mail:
 
Ja jsem taky nachcipanej, to je ted hned. Obvzlast kdyz je clovek kazdej den mezi lidma. Strasne me to vytaci pac to je kazdej rok tak dvakrat. Ackoliv se snazim delat nejakou prevenci tak to je prd platny, nekdo na mi proste v tramvaji zazadu nachrchle na zada a je to hotovy. Nebo mi kejchne do ksichtu kdyz mu prodavam hru.
mam pocit ze kdyby vypukla nejaka smrtelna epidemie byli by jsme pod drnem vsichni behem par dnu. Ono je tezky vychrchlat se do kapesniku daleko lepsi je chrchlat na vsechny kolem.
Jméno: Adam23 27. 9. 2017, 18:25:22 delete
e-mail:
 
Marnost a nesmyslnost života, tak to je daný.
Jméno: JCMurphy 27. 9. 2017, 16:31:45 delete
e-mail:
 
obrovskej, chlupatej, se zrzavým vzorem... nebyl to Chuck Norris?
Jméno: Elemir 27. 9. 2017, 14:15:32 delete
e-mail:
 
A spočítala si mu i oči?
Jméno: Yuyana 27. 9. 2017, 07:16:13 delete
e-mail:
 
Vau, vau, vau. Kéž bych vám mohla ukázat toho pavouka. Ten měl snad dva centimetry. Ok, možná jeden a půl + nohy. Obrovskej, chlupatej, se zrzavym vzorem. Zajímalo by mě, co je to za druh. Bohužel se v pavoukách vůbec nevyznám.
Jméno: Yuyana 27. 9. 2017, 06:31:36 delete
e-mail:
 
Chřipku už mám za sebou, pár hodin jsem měla ošklivej pocit na plicích, hádám že to bylo ono. Chytla jsem to od mamky, byla příšerně nemocná.

Obávám se, že je to psychickýho ražení, takovej pocit marnosti a nesmyslnosti života + zima.
Jméno: Elemir 27. 9. 2017, 06:13:40 delete
e-mail:
 
Únava bude teď normální, po noční jsem se málem nevzbudil a včera to nebylo o moc lepší. Podle mě to dělají ty rychlé změny počasí + ve vzduchu lítá zas nějaký chřipkový virus.
Jméno: Yuyana 27. 9. 2017, 04:22:36 delete
e-mail:
 
To ve Wizards and Warriors nejen že můžeš zahodit klíčový předměty, ale ve hře je několik druhů (velmi hojnejch) nepřátel, který kradou věci z inventáře :-D. A to teprve potěší. Taky mi jeden milej zloděj uzmul 50% peněz. Velmi au, byla jsem zrovna dost bohatá.

Po delšim výletu do WoWka jsem se vrátila zpět, dostavil se u mě syndrom expícího vyhoření :-D. Zkusila jsem spustit IWD2, ale komplet jsem zapoměla kde jsem a co dál, takže jsem to zase odložila. Asi musim počkat na lepší náladu. Furt ještě mám v plánu to nějak doklepat.

Takže pokračuju v DAI, můžu vás potěšit zprávou o tom, že jsme úspěšně převlečený, už žádnej Marvel :-D. Taky už mám specializaci, oh, artificer, nejvíc OP postava v dějinách DA. Mám nějakou zimní únavu, nemám do ničeho chuť, nejradši bych příští tři nebo čtyři měsíce prospala. Možná jsem byla v minulym životě medvěd. Nic, odcházim masakrovat nepřátele, masakrování mě vždycky potěší.
Jméno: Winterson 26. 9. 2017, 21:06:02 delete
e-mail:
 
Jinak jsem neodolal a koupil jsem datáč k Guild Wars 2. S radostí musím konstatovat, že jsem se mýlil když jsem říkal, že tam bude nudná poušť. Mounti jsou bezva a zkoušel jsem novou elitní pro Guardiana - firebrand.

Jen kdo o tom uvažuje, varování : Jako vždy při novém rozšíření je extrémní nestabilita hry, padá to nebo vůbec nefunguje. Vydržte ještě nějakou chvíli než to spytlíkujou.
Jméno: Elemir 26. 9. 2017, 20:47:25 delete
e-mail:
 
Jsem na to zvědav Tyhle zdánlivě lehčí pasáže pro ukolébání ve mě nikdy nebudily důvěru, takže se zvratem počítám Chci to vzít postupně v kruhu, kdy New City bude střed a uvidím, jak se to bude tvářit dál. Interně jsem se smířil i s variantou, že budu případně místy bezcílně grindit.

Podobně jako v šestce si vedu postupnou zálohu savů, snad to bude stačit. Zatím jsem inventář neprobíral, ale ztráty úkolových předmětů se docela obávám. Tipuju, že tohle bude kámen úrazu a jedna z chvil, kdy budu muset kouknout do návodu.
Jméno: Richmond 26. 9. 2017, 19:57:25 delete
e-mail:
 
Noo počkej trochu dál ) Tam tě čekají velmi odolní protivníci (nebudu jmenovat). Tam se bude třídit to pověstné zrno. A hlavně!!!! Dávej pozor na to, že klidně můžeš zahodit klíčovej předmět pro dohrání hry! A hra ti to neřekne. Tohle už ošetřili v osmém díle.
Jméno: Elemir 26. 9. 2017, 18:20:54 delete
e-mail:
 
Asi to bude znít divně, ale mě přijde sedmička jaksi lehčí Možná je to tím startovním levelem, ale čekal jsem, že zvýšení obtížnosti mi to vyrovná, ale ta hra je nějak přívětivá i co se spánku a léčení kouzly týče. Tohle v šestce docela drhlo. Obzvlášť ve městě je spánek znát. Díky rychlejší regeneraci many se nemusím ani tolik krotit v kouzlení v boji.
Jméno: Elemir 26. 9. 2017, 13:26:21 delete
e-mail:
 
Je to škoda, představoval jsem si to trochu jinak, když už to ten import má. Takže do osmičky mě čeká to samé, což znamená, že si tedy můžu hrát stejně jako v případě šestky v poklidu a bez ohledu na protáčení povolání. Anebo vlastně jinak, můžu si klidně hrát i s tím, protože se mi to importem anuluje

Naštěstí jsem už v suchu, nebyl jsem tak daleko od lehčích lokací a už mám svůj první nový level. Zrovna stojím před New City. Pár otazníků mám, ale to mi hra nejspíše brzy osvětlí. Překvapil mě tedy levelup, kdy se nyní dovednostní body přidělují každému oboru zvlášť, takže je nemůžu všechny strčit např. do Scout, ale musím chtě nechtě zvedat i zbraňové dovednosti. Konečně jsem si taky stihl všimnout, co všechno se při levelupu děje, těch 3000 cyklů u Wiz6 bylo asi moc, tam jsem stíhal akorát změnu HP.
Jméno: Winterson 26. 9. 2017, 12:27:13 delete
e-mail:
 
Elemire, to samý je při importu z Wiz7 do Wiz8. Ve Wiz8 tě to sklepne na lvl5, ale dá nějaký extra vybavení navíc + trochu jiné dialogy.
Jméno: Elemir 25. 9. 2017, 02:18:16 delete
e-mail:
 
Hm, tak ne, není to ono. MMI budou muset počkat. Vypadá to spíše obecně na herní pauzu Zkusil jsem si alespoň cvičmo import družiny z Wizardry 6 do 7.

Testoval jsem to už předevčírem, ale to mě jen zajímalo, co to provede, dneska jsem se zaměřil přímo na konkrétní věci a docela mě to překvapilo. Že mi hra přenastavila portréty, to bych ještě bral, ale ona mě rovnou připravila o levely, ponížila některé atributy a skilly a probrala mi inventář :/ Hned v prvním boji jsem pohořel. Našel jsem si, co se děje, ale moc nadšený z toho nejsem. Jedinou pozitivní změnou je úprava nosnosti postav, která se nyní přenastavila dle aktuálních hodnot síly a vitality.

Netuším ovšem kde jsem a kam jít. V cestě mám buďto nebezpečný les s bandity, nebo louku s omamnými orchidejemi. Jak vidno, mám se na co těšit
Jméno: Elemir 24. 9. 2017, 23:22:51 delete
e-mail:
 
Nechám to tedy na jindy, až bude více času. Alespoň jeden bych si zkusit chtěl.

Teď jsem akorát dosmolil nástřel party pro MMI a jako obvykle jsem vlítl do prvního souboje nevyzbrojen Musím si ještě osvěžit paměť s ovládáním a rozjedu to naostro. Trochu horší je to se screenshoty. Používám emulátor AppleWin a ten to má řešené nějak divně.
Jméno: Richmond 24. 9. 2017, 22:50:19 delete
e-mail:
 
Jsem zapomněl dodat, že druhý díl není dlouhý, má to jen 6 pater 20x20, ale bohužel je potřeba import postav z prvního dílu (i když asi by se našel nějakej download verze už s nějakou importovanou partou).