To ve Wizards and Warriors nejen že můžeš zahodit klíčový předměty, ale ve hře je několik druhů (velmi hojnejch) nepřátel, který kradou věci z inventáře :-D. A to teprve potěší. Taky mi jeden milej zloděj uzmul 50% peněz. Velmi au, byla jsem zrovna dost bohatá.
Po delšim výletu do WoWka jsem se vrátila zpět, dostavil se u mě syndrom expícího vyhoření :-D. Zkusila jsem spustit IWD2, ale komplet jsem zapoměla kde jsem a co dál, takže jsem to zase odložila. Asi musim počkat na lepší náladu. Furt ještě mám v plánu to nějak doklepat.
Takže pokračuju v DAI, můžu vás potěšit zprávou o tom, že jsme úspěšně převlečený, už žádnej Marvel :-D. Taky už mám specializaci, oh, artificer, nejvíc OP postava v dějinách DA. Mám nějakou zimní únavu, nemám do ničeho chuť, nejradši bych příští tři nebo čtyři měsíce prospala. Možná jsem byla v minulym životě medvěd. Nic, odcházim masakrovat nepřátele, masakrování mě vždycky potěší. |