Win7 mi zatím drží, jsou jen o něco pomalejší (jsou na SSD takže to jinak asi zas tak nepatrné nebude ), ale ty XP na notebooku jsou už za zenitem. Hodně tomu pomohl Avast, který už vícekrát instalovat nebudu. XP jsou na tohle náchylnější, jakmile tam nějaká aplikace něco podělá, tak už se to většinou jen tak nespraví. Dříve jsem třeba manuálně pročišťoval registry, ale nahození stavu nula z image je prostě snazší I tak ta instalace vydržela na moje poměry dlouho, 4 roky to budou určitě.
Neoptimalizovaný software je dneska klasika, jasně, nějak ten hardware využít musejí Zbytečně to předběhlo dobu a proto je ten současný vývoj takový nicotný. Naopak si myslím, že dneska je právě ta doba, kdy si lidé obměňují PC pomaleji, protože to nemá takový efekt jako dříve. Jo, je to tak, někteří výrobci by z PC rádi udělali spotřebku, jenomže tady to narozdíl od mobilního segmentu moc nefunguje. Poslední dobou jsem se ovšem docela vytočil u prckova notebooku, pár let starý, značkový od Toshiby a odešla mu deska! To je jak naschvál. Prý to není dle technika žádná vzácnost. To abych si začal toho svého letitého Dellu považovat
Je to jak s hrama, přijde mi, že dříve to ty firmy dělali s láskou a byly pyšné na kvalitu své práce. On i ten Apple už není to, co býval. |