Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Richmond | 14. 10. 2017, 21:07:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
| U volby Attack nemusis volit soupere, bude to vzdy ten s cislem 1. Znacne to urychluje souboje. | |||
| Jméno: | flash | 14. 10. 2017, 01:30:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ehm..18/20. Casto hraju za zensky, tim to bude
jen ty adventurni mi moc nejdou, pac adventury nehraju..tam jsem chyboval ![]() |
|||
| Jméno: | rengo | 13. 10. 2017, 17:05:05 | ![]() |
| e-mail: | |||
Taky 6/20 ale nehral jsem nic.. ale nehral jsem nic. 1 znal z vypravění 2 nebo 3 odvodil a zbytek tipnul D |
|||
| Jméno: | lampasak | 13. 10. 2017, 09:34:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jediná hra, kterou jsem z kvízu hrál je Half-Life, takže 5/20 bych vyhodnotil jako slušné :-D | |||
| Jméno: | Richmond | 13. 10. 2017, 08:08:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
4/20 Naštěstí! Tohle z drtivé většiny nejsou hry pro mě. |
|||
| Jméno: | Elemir | 12. 10. 2017, 17:11:08 | ![]() |
| e-mail: | |||
KVÍZ: Poznáte herní krásky a hrdinky jen podle obrázků? ... nikdy bych neřekl, kolik si toho člověk zapamatuje pouhým procházením recenzí a novinek. Paradoxně jsem ani jednu ze zmíněných her vůbec nehrál Pohořel jsem hlavně u těch japonských titulů, tam jsem poznal jen něco. Takže 50% |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 12. 10. 2017, 16:13:27 | ![]() |
| e-mail: | |||
počkat... proč se tu teď řeší svobodní a zoufalí chlapi? já jsem se už zmínil, že chci jít na My Little Pony ve filmu? protože... prostě... brony! ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 12. 10. 2017, 15:49:39 | ![]() |
| e-mail: | |||
Tohle jsou chvíle, kdy bych vysloveně brečel ... New Facotry Sealed Ultimate Might and Magic Archives (PC, 1998). Ještě že to neposílá do ČR, jinak bych to snad i reálně zvážil. Když jsem měl šanci koupit funglovku ještě v době prodeje, tak jsem zrovna nad tímhle ohrnoval nos ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 12. 10. 2017, 10:31:14 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Jsem taky koukala na startrek, když jsem byla malá. Pravda, byla jsem poměrně zoufalý dítě. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 11. 10. 2017, 10:21:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
na modrý kód se dívají jenom zoufalý a svobodný ženský... takže bych to taky nevěděl, kdyby mi to neřekla matka ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 10. 10. 2017, 07:03:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Adam23: přesně pro ty případy cestování si zálohy savů ukládám ještě na web. | |||
| Jméno: | Yuyana | 9. 10. 2017, 22:13:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
Ale no ták, my jsme přeci rádi, že jsi nesmrtelnej a máš z toho právem radost . |
|||