Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Richmond 15. 10. 2017, 08:08:11 delete
e-mail:
 
Hmm, tak to uz si nevzpomenu, jestli nekde nebyl tajny pruchod :( Urcite jsou pruchozi nektere lesni useky, ale u tech hor se nevzpominam. Ja ale stejne u kazdeho policka provedl rotaci do vsech smeru a zkusil pruchody Jednak kvuli zmapovani a druhym duvodem bylo to, ze nekde byl treba hint jen v jednom smeru vyhledu z policka.
Jméno: rengo 14. 10. 2017, 21:54:53 delete
e-mail:
 
Dík, ještě jedna věc mě trápí. Podle sochy prozkoumávám všechny zdi, jestli nejsou "falešné". Platí to i pro hory, které jsou venku, nebo ty jsou neprostupné vždy?
Jméno: Richmond 14. 10. 2017, 21:07:18 delete
e-mail:
 
U volby Attack nemusis volit soupere, bude to vzdy ten s cislem 1. Znacne to urychluje souboje.
Jméno: Elemir 14. 10. 2017, 19:24:56 delete
e-mail:
 
Nikoliv, je to čistě taktická volba.
Jméno: Rengo 14. 10. 2017, 13:04:22 delete
e-mail:
 
Chodím si tak po podzemí pod Sorpigalem v mm1 a přemýšlím, jestli je nějaký rozdíl mezi akcemi fight a attack, tedy kromě toh, že u fight si vyberu soupeře a attack jde do prvního. Je rozdíl i v uspesnosti treba?
Jméno: flash 14. 10. 2017, 01:30:52 delete
e-mail:
 
Ehm..18/20. Casto hraju za zensky, tim to bude
jen ty adventurni mi moc nejdou, pac adventury nehraju..tam jsem chyboval
Jméno: Elemir 13. 10. 2017, 18:57:47 delete
e-mail:
 
U HL2 jsem se zrovna nechal nachytat. Pak jsem si vzpomněl, jak moc si jsou ty dvě ženské mezi HL2 a Sybérií podobné. Dřív se o tom někde diskutovalo, ale to už bylo pozdě, klikl jsem v domnění, že je to chyták Škoda, že tam nebyl pestřejší výběr, tohle bylo jednoznačně zaměřeno na současné dění.
Jméno: rengo 13. 10. 2017, 17:05:05 delete
e-mail:
 
Taky 6/20 ale nehral jsem nic.. ale nehral jsem nic. 1 znal z vypravění 2 nebo 3 odvodil a zbytek tipnul D
Jméno: lampasak 13. 10. 2017, 09:34:12 delete
e-mail:
 
Jediná hra, kterou jsem z kvízu hrál je Half-Life, takže 5/20 bych vyhodnotil jako slušné :-D
Jméno: Richmond 13. 10. 2017, 08:08:28 delete
e-mail:
 
4/20 Naštěstí! Tohle z drtivé většiny nejsou hry pro mě.
Jméno: Elemir 12. 10. 2017, 17:11:08 delete
e-mail:
 
KVÍZ: Poznáte herní krásky a hrdinky jen podle obrázků? ... nikdy bych neřekl, kolik si toho člověk zapamatuje pouhým procházením recenzí a novinek. Paradoxně jsem ani jednu ze zmíněných her vůbec nehrál Pohořel jsem hlavně u těch japonských titulů, tam jsem poznal jen něco. Takže 50%
Jméno: JCMurphy 12. 10. 2017, 16:13:27 delete
e-mail:
 
počkat... proč se tu teď řeší svobodní a zoufalí chlapi? já jsem se už zmínil, že chci jít na My Little Pony ve filmu? protože... prostě... brony!
Jméno: Elemir 12. 10. 2017, 15:49:39 delete
e-mail:
 
Tohle jsou chvíle, kdy bych vysloveně brečel ... New Facotry Sealed Ultimate Might and Magic Archives (PC, 1998). Ještě že to neposílá do ČR, jinak bych to snad i reálně zvážil. Když jsem měl šanci koupit funglovku ještě v době prodeje, tak jsem zrovna nad tímhle ohrnoval nos
Jméno: Yuyana 12. 10. 2017, 10:31:14 delete
e-mail:
 
Jsem taky koukala na startrek, když jsem byla malá. Pravda, byla jsem poměrně zoufalý dítě.
Jméno: Adam23 11. 10. 2017, 18:55:11 delete
e-mail:
 
Zoufali a svobodni chlapi koukaj na Star Trek
Jméno: JCMurphy 11. 10. 2017, 10:21:02 delete
e-mail:
 
na modrý kód se dívají jenom zoufalý a svobodný ženský... takže bych to taky nevěděl, kdyby mi to neřekla matka
Jméno: lampasak 10. 10. 2017, 13:29:19 delete
e-mail:
 
Ja na televizi nekoukam a na modry kod uz vubec ne. takze v tomhle nejsem jaksi v obraze. Nicmene jsi mi timto pripomnel tvuj prispevek o letu vrtulnikem pred par tydny, tak uz chapu, co jsi mel na mysli
Jméno: Elemir 10. 10. 2017, 07:03:29 delete
e-mail:
 
Adam23: přesně pro ty případy cestování si zálohy savů ukládám ještě na web.
Jméno: Yuyana 9. 10. 2017, 22:13:20 delete
e-mail:
 
Ale no ták, my jsme přeci rádi, že jsi nesmrtelnej a máš z toho právem radost .
Jméno: JCMurphy 9. 10. 2017, 21:05:37 delete
e-mail:
 
sorry jako