ICQ jsem přestal používat v době, kdy mi Miranda přestala zobrazovat statut uživatelů, navíc z toho pomalu všichni odešli, ale na komunikaci to bylo vždy perfektní. Jabber podle mě umřel mnohem dříve. Ono se ICQ dá nahradit Skypem, což mělo i smysl vzhledem k tomu, že ho Microsoft integroval třeba už do osmiček, ale ten mi k srdci nikdy nepřirostl.
Těžko říci, mě se to třeba u série Xeenu hůř porovnává právě kvůli tomu, že jsem rozehrál nejprve WOX, a když jsem pak rozehrál samotný Darkside, tak už jsem věděl kudy jít. U MM4 jsem se zase učil základům, takže to mi v tomto případě herní dobu naopak lehce natáhlo. Mě osobně tedy ten rozdíl až tak velký nepřijde, reps. Darkside je větší víceméně akorát o Skyroad a doly, ale v porovnání s MM3 to opravdu vázne. Série Xeenu má v tomhle typickou M&M hratelnost pozdějších dílů - je to tuhé a dlouhé napoprvé, ale s každou další rozehrávkou se to snadněji poddává. Trojka je v tomhle nekompromisní, ten začátek je podle mě potřeba si oddřít vždy. |