Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 20. 10. 2017, 08:50:52 delete
e-mail:
 
Fascinující. Nečekala jsem, že tahovej režim má příznivce. Heh, nedokážu si to ani představit, možná proto, že nepamatuju starší díly a mm je vlastně jediná hra tohodle typu s tahama co jsem kdy hrála. WW má technicky taky tahy, ale jejich systém je poněkud jinej.

No ono to mym stylem obecně funguje tak, že je tahovej režim nevýhodnej, jelikož se díky němu nepřátelé dostanou na tah. Navíc pokud člověk nelítá, tak v něm neuhne těm co náhodou střílej.
Jméno: petstr 19. 10. 2017, 23:36:20 delete
e-mail:
 
tahový režim. Mám rád klid
Jméno: StriderCZ 19. 10. 2017, 19:42:39 delete
e-mail:
 
Hraji prakticky stále v tahovém režimu.
Jméno: Yuyana 19. 10. 2017, 14:55:14 delete
e-mail:
 
Třeba já používám téměř výhradně real, na tahy očas hraju na nízkym levelu, pokud mám třeba problém strefit kličkující cíl lukem, chci sypat meteority na titány, nebo vybrat krabičku obklíčenou nepřátelema. Jak se dostanu z nízkýho levelu, tahovej režim přestane existovat uplně.
Jméno: Rengo 19. 10. 2017, 13:53:38 delete
e-mail:
 
Strider: a tahový mod nebo real? To je vseobecne otazka vlastne pro vsechny, zajimalo by me jestli nekdo hraje real time a vyhyba se strelam atd.
Jméno: Yuyana 19. 10. 2017, 12:27:42 delete
e-mail:
 
Že jo, říkám furt :-D. Neni nad to zabíjet zlatý draky na jednu ránu.

Jinak samozřejmě kdokoliv to dokáže hrát za rytíře má můj obdiv.
Jméno: StriderCZ 19. 10. 2017, 09:22:29 delete
e-mail:
 
Galadriel je čaroděj. Když jsem hrál za jednoho rytíře, tak mi velice vadila nepřítomnost pochodně. Každopádně hraní za single kouzelníka je mnohem zajímavější, žnež za single rytíře. Když jsem dohrával posledně, tak jsem většinu lokací spíše probíhal, ale s černou magií a magií ohně na třicítce byl zábavný i hrad Darkmoor.


Jméno: Adam23 18. 10. 2017, 21:52:41 delete
e-mail:
 
A pritom spravne to je štyry.
Jméno: Yuyana 18. 10. 2017, 21:11:35 delete
e-mail:
 
Moje druhý jméno je návod. Encyklopedie je až třetí... :-D.

Když má člověk jednu postavu, tak má tretky jistý, no. Ale vybavit čtyry černý mágy je hodně o štěstí.

.
Zajímavý, že slovo "čtyry" je podle kontroly pravopisu naprosto v pořádku. Hlavně že "holt" mi to stále škrtá :-D. Pak to nemaj lidi psát blbě.

Možná to má nějakej skrytej význam.
Jméno: Adam23 18. 10. 2017, 20:54:05 delete
e-mail:
 
Nj Yuyana, to je encyklopeduje

Ja mam vzdycky obe tretky Zapomnel sem.
Jméno: Yuyana 18. 10. 2017, 20:15:50 delete
e-mail:
 
Však skill cap je 60. Ovšem nesměj se k tomu nosit bonusový prsteny . S prstenem člověk nesmí překročit čtyřicítku.

Dorvala ve smyslu že to stálo obrovskou hromadu bodů, a v normální hře je 30 už hodně vysokej skill.
Jméno: Adam23 18. 10. 2017, 18:55:42 delete
e-mail:
 
Tak to nevim, jak dorvala, tam je skill cap, pak se jede od znova, ne?
Jméno: Yuyana 18. 10. 2017, 17:27:58 delete
e-mail:
 
Copak máš za skilly? Vždycky se něco najde :-D. Pamatuju si, jak jsem třeba dorvala černou magii na 60 bodů. Bratr hodně jede luky. Blastery akorát zvedaj šanci na zásah, a pokud si pamatuju (moc jsem je v šestce nepoužívala) tak se trefujou i na jednom bodu, takže nechápu význam.
Jméno: rengo 18. 10. 2017, 17:13:49 delete
e-mail:
 
Zajímavé. Hlavně ze začátku musela být hra strašně těžká. Galadriel je klerik? při soubojích použiváš tahový nebo real mod?
Jméno: StriderCZ 18. 10. 2017, 16:39:32 delete
e-mail:
 
Když já už pomalu nevím, do čeho jiného investovat...
Jméno: Yuyana 18. 10. 2017, 16:00:11 delete
e-mail:
 
Hezkej level. Akorát nevim, jestli bych plejtvala skillama na blastery.
Jméno: StriderCZ 18. 10. 2017, 15:51:56 delete
e-mail:
 
Tak jsem s Galadriel došel do kontrolního centra, level 171 (pyramida v Dračích píscích mi dala 8 levelů). T.č. mám pro blastery k dispozici 678 dovednostních bodů.
Zkušenost je na čísle 14 555 319
Jméno: Yuyana 18. 10. 2017, 15:35:34 delete
e-mail:
 
Je to humorný, jak si mě lidi pletou se zaměstnancem, když jsem třeba v knihovně, nebo v obchodě. Přemejšlim, co to o mě vypovídá.
Jméno: Rengo 18. 10. 2017, 14:33:01 delete
e-mail:
 
Tak jsem ted zůstal lehce uveznen v meste Dusk. Venkem to pryč zatím nejde(nebo nevim jak). Zkusim se vytrenovat na 5 level, to bych se pak ven dostat mohl pomoci fly , nebo najit vychod primo ve meste, nebo jeho sklepení.


Jsem nakondc zvědav, co buse ta spravna cesta
Jméno: Richmond 17. 10. 2017, 20:10:55 delete
e-mail:
 
já používám doma Mirandu a v práci klasické icq V podstatě ale tam jediného člověk, se kterým komuninkuju, takže je fakt, že to asi už používají dnes jen brontosauři jako já.