Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Rengo | 19. 10. 2017, 13:53:38 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Strider: a tahový mod nebo real? To je vseobecne otazka vlastne pro vsechny, zajimalo by me jestli nekdo hraje real time a vyhyba se strelam atd. | |||
| Jméno: | Yuyana | 19. 10. 2017, 12:27:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Že jo, říkám furt :-D. Neni nad to zabíjet zlatý draky na jednu ránu.
Jinak samozřejmě kdokoliv to dokáže hrát za rytíře má můj obdiv. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 18. 10. 2017, 20:54:05 | ![]() |
| e-mail: | |||
Nj Yuyana, to je encyklopeduje
Ja mam vzdycky obe tretky Zapomnel sem. |
|||
| Jméno: | Adam23 | 18. 10. 2017, 18:55:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Tak to nevim, jak dorvala, tam je skill cap, pak se jede od znova, ne? | |||
| Jméno: | rengo | 18. 10. 2017, 17:13:49 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zajímavé. Hlavně ze začátku musela být hra strašně těžká. Galadriel je klerik? při soubojích použiváš tahový nebo real mod? | |||
| Jméno: | StriderCZ | 18. 10. 2017, 16:39:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Když já už pomalu nevím, do čeho jiného investovat... | |||
| Jméno: | Yuyana | 18. 10. 2017, 16:00:11 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Hezkej level. Akorát nevim, jestli bych plejtvala skillama na blastery. | |||
| Jméno: | Yuyana | 18. 10. 2017, 15:35:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Je to humorný, jak si mě lidi pletou se zaměstnancem, když jsem třeba v knihovně, nebo v obchodě. Přemejšlim, co to o mě vypovídá. | |||