Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 23. 10. 2017, 23:18:59 delete
e-mail:
 
Prostřeno jsem přestal sledovat už hodně dávno, začalo to tím, když udělali tu VIP odnož. Docela mi to vzalo iluze o některých hercích. Ten pořad má divnou moc lidi před kamerou měnit. Možné je to střihem, možná je záměr kombinovat účastníky tak, aby to bylo dostatečně bulvární, ale každopádně na tohle nemám potřebu koukat. Docela by mě zajímalo, co tam ty lidi táhne a jestli jim to za to stojí ...
Jméno: JCMurphy 23. 10. 2017, 19:20:14 delete
e-mail:
 
v prostřenu to mohlo bejt nudný, ale tady je všechno vysvětlený a kdyby to byla realita, tak pak by to zas přišlo hodně divný mě...
Jméno: Richmond 23. 10. 2017, 18:45:51 delete
e-mail:
 
Videl...tim, ze to bylo hrany, to nejak ztratilo kouzlo.
Jméno: JCMurphy 23. 10. 2017, 11:44:40 delete
e-mail:
 
to jste neviděli tohle, či co!?

https://www.stream.cz/onemanshow/10017526-odhaleni ...

LE-GE-NDÁ-RNÍ
Jméno: lampasak 23. 10. 2017, 09:05:40 delete
e-mail:
 
Je to tragéd, jen ho vidím ale.. "Hey Morty, don´t judge." Na Metadona to určitě mít nebude. To byl panečku bizár. Proto se raději na prostřeno nekoukám.
Jméno: Elemir 23. 10. 2017, 05:40:35 delete
e-mail:
 
Musím s tebou souhlasit, je to tragéd
Jméno: StriderCZ 22. 10. 2017, 12:50:22 delete
e-mail:
 
Pozvánka od Rudy z pařenského ráje na pořad prostřeno....
https://www.youtube.com/watch?v=I2g2AcSE8ew

Je sice tragéd, ale co kdyby překvapil. Mám ho totiž docela rád.
Jméno: Yuyana 22. 10. 2017, 07:31:04 delete
e-mail:
 
Mě se ta znělka líbí. Občas to jen tak mačkám. Možná jak v tom režimu nehraju, tak to neslyšim furt.
Jméno: Richmond 21. 10. 2017, 21:57:32 delete
e-mail:
 
JO! Znělka oznamující souboj ve Wizardy 7 je legendární a do smrti jí z mysli nevytěsním ))
Jméno: Elemir 21. 10. 2017, 21:55:48 delete
e-mail:
 
Příšerná znělka tahového souboje ... hmm ... a teď si představ, jak mě už leze krkem znělka oznamující boj ve Wizardry 7 Je delší a vlezlejší

Tahy jsem využíval málokdy, vybavuju si teď jen titány v MM6 a minotaury v MM7.
Jméno: flash 21. 10. 2017, 21:44:10 delete
e-mail:
 
ja vetsinou kombinuju oboji. Ale taky se lehce priklanim k tomu ze v nekterych pripadech muze byt realtime lehci. jediny co me trochu od tahu odrazuje je ta priserna znelka co uvadi zacatek tahoveho souboje
Jméno: Yuyana 21. 10. 2017, 17:30:12 delete
e-mail:
 
Naopak, real je jedinej fér systém, protože táhnou obě strany naráz :-D. Kdyby ti titáni nedávali IK, tak by to byla jiná situace. Draci kolem NWC dungu šli na férovku. Nepřátelé schopný mi náhodně zabít postavu bez ohledu jsou otravný.

Kdybych měla čekat, než si všichni seknou, kvůli těm dvoum vteřinám, který je pak zabíjim, tak bych to hrála tejdny.
Jméno: Adam23 21. 10. 2017, 15:58:40 delete
e-mail:
 
Tahovej rezim, bez uhybani v litani je jedinej fer soubojovej system Yuyana se boojiiii!
Jméno: Elemir 21. 10. 2017, 13:19:49 delete
e-mail:
 
Pár bodů bych mu tam klidně zdrbl, ale zase je vidět, že má ustálenou metodiku a holt jiný vkus Wizardry VI dostali třeba 53 bodů, takže to vlastně není špatné. Zajímavé bude sledovat, až se dostane více do současnosti. MM4 a 5 dopadnou podle mě ještě hůře, ale třeba mě překvapí. Opravdu záleží na tom, co pro něj má větší váhu.
Jméno: Richmond 21. 10. 2017, 09:41:29 delete
e-mail:
 
tak crpgaddict hodnotil MM3 a trochu jsem očekával, že to dopadne takto Hra dostala o dost menší skóre než první dva díly! Jednoznačně rozumím výtku k soubojům. MM1 a MM2 mají s obrovským náskokem nejlepší souboje z celé série. To, že svět je v MM3 nekonzistentní a trochu mimo rozumové chápání, je pravda, ale předchozí díly to měly taky tak. Obávám se, že MM4 a MM5 dopadnou stejně, takže MM1 bude ještě pár let nejlepší díl série
Jméno: Richmond 21. 10. 2017, 09:05:48 delete
e-mail:
 
No můk postoj znáš, nikdy nehraju 2 díly série (nebo hry ze stejným enginem) po sobě. Snažím se držet pauzu alespon rok (viz ty první dály Wizardry). Myslím, že se mi to vyplácí, protože nikdy necítím vyhaslost Takže pauzu si určitě v sérii dej. Wiz5 je podle mě téměř stejná hra jako předchozí díly, akorát mnohem větší. Naopak čtyřka je herní revoluce, jedna z nejoriginálnějších her v historii crpg, ten námět je prostě šílenej
Jméno: Elemir 20. 10. 2017, 22:37:06 delete
e-mail:
 
Včera jsem cvičmo propočítával, jak si časově stojím oproti Grimoire a vyšlo mi, že abych dosáhl stejného času, musím ve Wizardry 7 odehrát zhruba 190 hodin (1/3 času odečítám na mapování). Mno, říkal jsem si, že to bude sice o fous, ale k těm 200 bych se dotáhnout mohl. Teď mám za sebou obě jeskyně v horách, blížím se ke 150 hodinám a mám pocit, že jsem se o moc nepohnul

Ale jinak je to dost náročné na pozornost, o úspěchu řešení rébusů rozhodujou malé a kolikrát ne dost jasné detaily. Kdo to dal bez jakékoliv nápovědy, tak má můj obdiv. Snažím se být opravdu pečlivý,ale stačí chvilka nepozornosti a klidně uteče klíčový detail. Už mám 4773 screenshotů, takže na zpětné prohrabávání to taky moc vhodné není Každopádně Wiz7 doporučuju každému alespoň zkusit, protože tohle je potřeba vidět na vlastní oči

Myslím, že pak si dám doopravdy od Wizardry pauzu, tak se budu těšit pro změnu na Tvůj deník Do starších dílů už asi nepůjdu, byť tu pětku si možná zkusím.
Jméno: Richmond 20. 10. 2017, 20:48:43 delete
e-mail:
 
Obávám se, že i po těch 146 hodinách ve Wizardry 7 to ještě pár desítek hodin bude trvat Ale ten tvůj deník je super, obrázky nádhera, namotává mě to děsivě. Ale vydržím a odolám a po Novém roce rozjedu Wizardry 3, tím se trochu přiblížím té vysněné a nejlepší sedmičce!
Jméno: Elemir 20. 10. 2017, 12:46:04 delete
e-mail:
 
Mafia ... tak jsme se nakonec přeci jen dočkali Má to jen jeden drobný háček, ze hry museli odstranit licencovaný soundtrack apod., což byl přesně ten důvod, proč byla hra léta nedostupná (vypršela autorská práva na hudbu). Snad to nebude až takový problém, aby to zkazilo celkový dojem. Já to snad rozjedu po Wizardry 7 ještě jednou
Jméno: StriderCZ 20. 10. 2017, 10:20:21 delete
e-mail:
 
Ono, kdybych hrál za 4 postavy, pak by asi real mod dával smysl, ale když jsem nyní zkoušel blaster, tak upřímně- nic moc.