Sleduju na youtubu How to Cake It, počítá se to? :-D Co se týče jídla, já jsem takovej ten barbar, co chce velkou mísu něčeho, co se dá jíst velkou lžící, nebo raději spíš vidličkou, protože lžíce v naší domácnosti záhadně mizej. Jsem tak docela šťastná.
Dobrej fór, no, lidi už jsou takoví :-D. Hodnotěj všechno kolem, jen ne vaření (nebo zpěv, nebo cokoliv co zrovna maj hodnotit). Na druhou stranu když vidim některý jídla připravený profesionálama, tak bych se toho taky nedotkla ani dlouhou hůlkou. |