Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: lampasak 26. 10. 2017, 09:40:30 delete
e-mail:
 
Elemíre, tak snad XboX One X, ne?
Jméno: Elemir 26. 10. 2017, 09:03:43 delete
e-mail:
 
Ten z tělocvičny, já vím, při poslední rozehrávce jsem na něj koukal Dělá to i Lev na hradě. Koukl jsem na ten dokument ještě dál, byly tam vidět docela zajímavé animace, ale v MMX je tohle asi jediná dotažená do konce. Mám totiž pocit, že třeba asasíni v kovárně mají taky náznak, že by to jako mohlo někam dojít, ale je to pak useknuté.
Jméno: Winterson 25. 10. 2017, 23:10:31 delete
e-mail:
 
Elemire, jednou jsem se zmiňoval, že v Might and Magic X ten voják s kuší hned v prvním městě na tý kuši skákal jako na pogo tyči? Ona to není náhoda Tady je seznam co různé potvory vyvádějí když se jim nevěnuješ. Je to tak na 0:18 Vyvádí to samý https://www.youtube.com/watch?v=k28aAeBDiVw
Jméno: Elemir 25. 10. 2017, 22:55:25 delete
e-mail:
 
Určitě na to budu brát ohled, díky za tip. Konzole je pořád ve hře, akorát jsme se ještě neshodli co a za jakých podmínek

Jinak jsem před chvilkou dojel první hodinu v Mafia z GOG a mám k tomu hrubou výhradu. Ta absence hudby je opravdu problém, po městě jsem jezdil bez ní, protože zrovna ta chybí a nějak mi to tu atmosféru hry kazí. Prostě vím, že tam má být a teď je to bez ní polovičaté. Naštěstí existují návody, jak jí tam dodat zpět, tak se na to budu muset kouknout. Anglický dabing jinak taky nic moc, je takový nemastný neslaný.
Jméno: flash 25. 10. 2017, 21:37:58 delete
e-mail:
 
urcite chtej televizi co ma herni rezim, myslim ze samsungy to maji vzdycky. pomerne zasadni vec pokud bys nekdy kupoval konzoli, treba ps4 atd.
pac obrazu z konzoli ten digitalne upravenej obraz co ma vetsina televizi uzpusobenej na filmovej a televizni obraz jako default moc nevoni.
Stavaji se pak takove veci ze ti obrazovka tmavne a svetka v zavislosti jak se otacis a podobne, herni rezim tyhle featury vypina, hry a konzole podobny figle umi samy od sebe.
Jméno: rengo 25. 10. 2017, 21:35:43 delete
e-mail:
 
Já na telku koukám občas na nějakou kriminálku a jinak jen na sport .. Nicméně Kazma točí super videa a Prostřeno byl, ale asi vrchol Rád ještě vzpomínám na díl s Rathem
Jméno: Elemir 25. 10. 2017, 21:08:20 delete
e-mail:
 
Mám v plánu koupit něco s větší uhlopříčkou, ale s co nejméně vymoženostma, poněvadž to pro mě jednak nemá moc význam a druhak, pokud nakonec budu muset ty přídavné krabičky mít, tak mi ta televize stačí jen jako pouhé zobrazovadlo. Těch 20-25k bude maximum. Ono to asi nemá dneska význam řešit a spíš se smířit s tím, že to nikdy nebude ideál. Naštěstí si budu nový obývák dělat z gruntu, takže se tomu můžu přizpůsobit.
Jméno: lampasak 25. 10. 2017, 13:39:36 delete
e-mail:
 
@Elemir: no to není. Nebo koupit takovou, co podporuje nový standard. Kolega loni koupil novou bednu za nějakých 25 klacku, aby se za pár měsíců dozvěděl, že bude nový standard, který ta jeho super 4k televize neumí. To nasere zvlášť, když on je takový zoufalec v tom, že nesnáší nějaké další krabičky na stolku a tak.
Jméno: Adam23 25. 10. 2017, 13:27:47 delete
e-mail:
 
Ja jim taky vsechno, co se da vidlickou, idealni si druhou rukou podepirat lezerne hlavu a stvat tim kolemstolujici
Jméno: Elemir 25. 10. 2017, 09:48:26 delete
e-mail:
 
Ale teď bez legrace, u pozemního vysílání to ještě jakž takž jde, ale ty změny norem jsou jinak na zabití, protože to z televize dělá klasickou spotřebku, obzvláště pokud nechcete mít kolem připojeno milión dalších zařízení. Zrovna se chystám k nákupu nové televize a už jsem byl zrazován, že zrovna teď není ta nejvhodnější chvíle.
Jméno: Yuyana 25. 10. 2017, 09:23:52 delete
e-mail:
 
Fascinující. Dostanou k tomu lidi třetí ovladač? :-p
Jméno: lampasak 25. 10. 2017, 08:34:19 delete
e-mail:
 
Já to konkrétní prostřeno neviděl, ale viděl jsem tu One Man Show. Celkem jsem se pobavil :-D Ale co čekat, když jde o 50k. Přece nebudu chválit druhého, aby to vyhrál a shrábl prachy Jinak pro Yuyanu: Digitální vysílání už tu je pěkných pár let. Beztak tak 10. Teď už bude nabíhat 2. generace, pokud se nepletu.
Jméno: Yuyana 25. 10. 2017, 08:24:52 delete
e-mail:
 
:-D Znám to. Z táborů. Příborem jsem jedla naposledy ve školní jídelně :-D. Vidličkou se dá jíst všechno. No, alespoň všechno co chci jíst :-D. Civilizace se mě netýká.
Jméno: flash 24. 10. 2017, 22:06:39 delete
e-mail:
 
ja televizi mam kvuli konzolovym hram, televizni kanaly ale nevedu.

Juju - jasne vidlicky jsou pro slecinky To mam z vojny, kdo tam jedl priborem byl za debila, spravnej mazak musel mit ,,bagr,, Samo ted uz jim slusne priborem, civilizace domestikuje.
Jméno: Yuyana 24. 10. 2017, 16:55:46 delete
e-mail:
 
Sleduju na youtubu How to Cake It, počítá se to? :-D Co se týče jídla, já jsem takovej ten barbar, co chce velkou mísu něčeho, co se dá jíst velkou lžící, nebo raději spíš vidličkou, protože lžíce v naší domácnosti záhadně mizej. Jsem tak docela šťastná.

Dobrej fór, no, lidi už jsou takoví :-D. Hodnotěj všechno kolem, jen ne vaření (nebo zpěv, nebo cokoliv co zrovna maj hodnotit). Na druhou stranu když vidim některý jídla připravený profesionálama, tak bych se toho taky nedotkla ani dlouhou hůlkou.
Jméno: JCMurphy 24. 10. 2017, 16:25:36 delete
e-mail:
 
já jakožto milovník všeho poživatelného se na některý ty "bejkárny" s vařením dívám rád... neříkám, že každej den, je to tak max. pětkrát do měsíce... takže Gordon Ramsey, Jamie Olivier, Pohlreich a občas se aj podívám na ty zvrácený názory viz. třeba jak jim ten týpek s lupénkou strčil do sporáku největší sračku na světě a oni mu tam z druhé strany té trouby dali steak z té japonské krávy, která má nejlepší maso na světě připravovaný kuchařem s michelinskou hvězdou a ti hňupi mu dali jenom jednu hvězdu, že se to prej nedalo žrát
Jméno: Yuyana 24. 10. 2017, 16:06:49 delete
e-mail:
 
My televizi máme, v chodbě. Takovou velkou, odkládám si na ní boty... :-D. K tomu se ty moderní rozhodně použít nedaj. Jak je to dlouho, co je digitální vysílání? Co se týče televizí, jsem už nějak mimo děj.
Jméno: lampasak 24. 10. 2017, 14:35:58 delete
e-mail:
 
Asi jo. Já na televizi nekoukám. Ani ji nemám Ale přítelkyni baví tyhle býkárny, tak na to občas kouká.
Jméno: Yuyana 24. 10. 2017, 14:12:50 delete
e-mail:
 
Bože. Lidi sledujou takový věci? Se hodně nuděj, že?
Jméno: JCMurphy 24. 10. 2017, 09:23:35 delete
e-mail:
 
vítěz týdne dostane 50k podle toho jak tě ohodnotí zbytek lidí... a jop, lidi z televize tam vyvolávají koflikty... no jak jsem řekl, to video je legendární... Kazma tam nastrčil dva svoje lidi, jeden jako alkoholik a ten druhej jako gerontofil s lupénkou a touretovým syndromem co spí v rakvi a má doma slípku s jménem Babiš