Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 8. 11. 2017, 11:00:21 delete
e-mail:
 
Hm, ponožky se mi ztrácejí i bez toho dechu, nejčastěji ve chvíli, kdy ráno pospíchám do práce ... ještě že to v těch botách není poznat
Jméno: JCMurphy 8. 11. 2017, 09:44:05 delete
e-mail:
 
*tichý pohled zezadu... cítíš dech, ale když se otočíš, nic tam není... začínáš si myslet, že jsi paranoidní, jenže... ztrácí se ti vždy jen jedna ponožka...*
Jméno: Yuyana 8. 11. 2017, 09:42:29 delete
e-mail:
 
Lidi říkejte něco, děsíte mě.
Jméno: Elemir 1. 11. 2017, 20:22:50 delete
e-mail:
 
AoE bylo, co si pamatuji, dražší vždy, stejně jako jiné hry od Microsoftu. Rozdíl byl hlavně v tom, že tyhle hry s vyšší cenovkou měly jak tu cenu obhájit, to méně známé nebo nové se drželo více při zemi. Všeobecný pokles nastal podle mě až se snahou CD Projektu a jejich edicemi za 999 Kč. Do té doby mě běžný AAA titul vyšel na nějakých 1400-1500 Kč. ACO tedy není nijak drahé, ale už to nejsou ty částky do 1100 Kč, což je holt nezanedbatelný nárůst. Dneska je to také jiné o to, že těch her vychází více, takže celková útrata hráče bývá vyšší, přitom herní obsah se smršťuje. ACO je v tomhle ohledu svým způsobem výhra a zřejmě bude mít i dobrou znovuhratelnost.

lampasak: právě pro ten gamepad mi přijde výhodnější si nakonec pořídit komplet konzoli a hry s konzoloidním ovládáním už na PC nekupovat vůbec.
Jméno: Adam23 1. 11. 2017, 19:57:00 delete
e-mail:
 
Kdyz si vzpominam jak jsme kupovali Age of Empires II v roce cca 2000 za cca 2000, tak dneska hra za 1799 neni zas tak draha, ne? D

Ale Age hraju doted, takze pomer vykon cena...
Jméno: lampasak 1. 11. 2017, 18:32:25 delete
e-mail:
 
Souls hry jsou na pc v klidu. Ale musis mit gamepad. Na klavesnici jsou nejhratelne. Ja ted AAA tituly nehraju. Vetsinou beru neco starsiho. Ale kdyby mi to konzole utahla, tak by me to asi lakalo I na pc se snazim sehnat hry v akci a tak. Zaklinace jsem treba splasil za 300 a Dark souls 3 taky za par susni v nejake sleve. A to chvili po vydani. Nevim ale, jestli se takhle levne daji kupovat klice nebo hry i na konzole
Jméno: Elemir 1. 11. 2017, 14:22:13 delete
e-mail:
 
Když já mám poslední dobou právě ten problém, anebo možná je to naopak klika, že mě zaujme opravdu málo co, takže mě ta cena AAA titulů vlastně nemusí moc trápit. Zrovna ten Bioshock mě třeba nezaujal už svou prezentací, navíc je to zasazené do prostředí, které moc nemusím. Podobně třeba Dishonored. Halo je naopak hra, kterou bych si vyzkoušel. A pak jsou to samozřejmě Souls hry, které si ale nechci v PC verzi pořizovat.
Jméno: StriderCZ 1. 11. 2017, 08:18:25 delete
e-mail:
 
Ceny her- to je klasická otázka
Záleží, zda chcete hrát AAA hry v den vydání.
Nebo jestli v tom ohromném množství her si uděláte pořádek. (třeba Rare collection za 600kč obsahuje Knightmare...to jsem čuměl)

Třeba: K Xoxu jsem si koupil zaklínače 3 s datadisky, Dragon Age, Skyrim- každou ve slevě za 800 kč.
Path of Exile- zdarma, i když jako podporu vývojářům za cca 300 kč koupím rozšíření inventáře.
Game pass: 150 kč/měsíc- starší hry a díly sérií, ale klasiky: Bioshock, Recore, banjo-Kazooie., Borderlands I, Fable III, metro last nihgt, Gears od Warf, Halo, resident evil
EA access: Dragon Age Origins + Inquisition, Mass effect, Dead space, sportovní hry

Jméno: flash 31. 10. 2017, 22:40:59 delete
e-mail:
 
Uz to tam dospelo. Doporucene ceny PC her zdarne atakuji ceny tech konzolovych. za posledni dobu treba Fifa 18 1699kc a AC Origins 1799 kc.
Samozrejme obchody si to muzou prodavat jak chteji, ale treba JRC, nas nejvetsi prodejce her se jich drzi. A aby nedoslo k mylce, v kamenne prodejne to maji vzdycky o 100 az 200kc drazsi nez z internetoveho obchodu.
Jméno: Elemir 31. 10. 2017, 01:33:39 delete
e-mail:
 
Ono to má tendenci dospět do stavu, kdy bude cena PC verzí her srovnatelná s konzolemi a pak padne i poslední důvod.

Jsem zvědav, jak ten XOX nakonec dopadne.
Jméno: JCMurphy 30. 10. 2017, 19:25:31 delete
e-mail:
 
já už jsem třetím rokem na integrované grafárně a jsem v pohodě ale ta cena her se mi taky nelíbí... obzvlášť když jste člověk, kterej toho má rozehranýho víc než za celej život dohrál...
Jméno: Elemir 30. 10. 2017, 19:17:54 delete
e-mail:
 
Cena PC je hlavně vyvážená těmi možnostmi užití. Na grafiku a spol. bych dneska už vůbec nehleděl, protože zrovna grafika se beztak nikam neposouvá. Cena her je ovšem věc, která mi u konzolí vadí dlouhodobě + podivný přístup k lokalizaci konzolových verzí her.
Jméno: Adam23 30. 10. 2017, 18:31:38 delete
e-mail:
 
Lepsi slohy cist, nez psat. Nebo ani ne?
Jméno: Richmond 30. 10. 2017, 18:10:19 delete
e-mail:
 
Konzole mi taky nic neříkají a hry na nich už vůbec ne. Neznám snad jedinou, kvůli které bych si tu věc pořidil. A to přesto, že doma jednu prastarou konzoli máme (Wii) a občas u ní blbneme u Wii sports v rámci rodinnho turnajového hraní.
Jméno: lampasak 30. 10. 2017, 14:02:47 delete
e-mail:
 
Ty jo, člověk jede na vikend chlastat a takové slohy najde po příjezdu

Mě konzole vždycky lákaly, ale odrazovaly mě ceny her, že se musí platit za multiplayer (pokud to správně chápu) a hlavně, že nemám televizi, na které bych hrál Takže mám zatím jen pc. Možná časem, až bude barák opravený, najde se i místo pro konzoli.
Jméno: JCMurphy 30. 10. 2017, 10:49:37 delete
e-mail:
 
taky mám takovej pocit... ale ta přenosnost je u konzolí přeci jenom lepší... vezmeš jenom krabici s ovladačema a je z tebe party monster, páč tam v 99% případů televize je...
Jméno: StriderCZ 30. 10. 2017, 10:11:57 delete
e-mail:
 
Když si vezmu cenu konzole + hry versus PC + hry "zadarmo" tak je to tak skoro na stejno.
Když jsem měl Amigu, tak ofiko hry koupit nešlo.
Už taky nejsem student, který střídá pirátské hry jako ponožky.

Na co se těším jsou hry s Game passu- úlety typu Farming simulator, Terraria, Pac-man...
Jméno: JCMurphy 30. 10. 2017, 09:53:49 delete
e-mail:
 
kámoš mi říkal kolik dneska stojí herní PC a že když si koupíš konzoli, k tomu ovladače a prdneš to na televizi, tak mega peněz ušetříš, jenže se tam musej většinou kupovat aj hry a... no taky to není můj šálek čaje...
Jméno: StriderCZ 30. 10. 2017, 09:00:17 delete
e-mail:
 
Jsem primárně PC hráč (Amiga je bohužel v herním nebi), bohužel na hraní potřebuju něco mobilního...
Jméno: Yuyana 30. 10. 2017, 07:03:59 delete
e-mail:
 
Konzole jsem nikdy nechápala.