Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 12. 11. 2017, 10:31:01 delete
e-mail:
 
no když jsme u těch zvířat... tak jsem viděl onehdál video... a borec, kterýmu v německu zakázali chov byť aj jednoho psa, si v nizozemí opětovně založil megafarmy na prasata a uhořelo jich tam nespočet... (ano... v německu měl totiž stejnej průser...) jako... to aj šimpanzovi bych dal větší pravomoci jak tady tomu pí*usovi...
Jméno: Yuyana 11. 11. 2017, 16:55:26 delete
e-mail:
 
Aha... zajímavé :-D.

Taky mám tendenci řikat takový věci. Támhle se někdo cpe masem ani neví odkud, ale bude na mě hystericky ječet, protože jsem nechala svýho psa očichat kotě :-D.
Jméno: JCMurphy 11. 11. 2017, 15:19:49 delete
e-mail:
 
nevím proč, ale moje nejoblíbenější slovní fráze je z české strategie Original war, kde komančové z alternativní budoucnosti pronesli: jaká to buržoazní dekadence a používám to dost často...

a jinak co se týče názorů na zvířata, tak já všude říkám, že buď ať žerou všechno, bo ať jsou vegetariáni...
Jméno: Yuyana 11. 11. 2017, 12:34:32 delete
e-mail:
 
Můj názor na chovný zvířata je obecně lepší než můj názor na lidi, takže...

Jinak jsi první člověk na světě kterej v internetový diskusi použil slovo dekadentní :-p.
Jméno: JCMurphy 11. 11. 2017, 10:34:46 delete
e-mail:
 
právě jsi urazila matronu matku našeho rodu... dle ní jsou muži pouhými chovnými zvířaty... do práce už něklik let nechodí a stabilně se dívá na soudkyně barbara, aféry, ulice, ohnivý kuře, ordinace v růžové zahradě a všechny televizní patlaniny co se zrovna vysílají (víte jak je dekadentní, když se můžu začít bavit se starejma bábama o tom co se tam děje!?... a to se na to ani nedívám... ono stačí se jít párkrát denně podívat do ledničky...) jsem jedinej kdo s ní ještě vydržel... ale tenhle leden, nedej bože nejpozdějc koncem ročníku se budu stěhovat do Brna...
Jméno: Yuyana 11. 11. 2017, 09:54:34 delete
e-mail:
 
No, já o těch poníkách slyšela docela dobrý věci, ale nějak mi to přijde... prostě nemám ráda tyhle deformovaný polozvířata :-D, takže moje touha to ověřovat je nulová. Lidi co vesele odsuzujou co neznaj jsou hojný, no. Oni jsou prostě moc dospělí na to, aby sledovali animovanej seriál nebo četli komiks :-D. Ale sorry, na "ordinaci v růžový zahradě" jsem zase příliš dospělá já, to radši animák.
Jméno: JCMurphy 11. 11. 2017, 00:50:01 delete
e-mail:
 
o bronies jsem nevěděl... Rick a Morty se mám prej dívat s origo dabingem... no Pepa Cardů mi tam nepřijde tam katastrofální... MLP se dívám v origo, protože českej seriál a film má úplně jinej dabing Rainbow Dash a to je můj oblíbenej poník... jinak já koně nenávidím tohle je maximum, který jsem ochotnej tomu dát... a pak ještě až se budu v lednu učit na zkoušku... a já jsem bejval takovej magor, že jsem sjel 100+ epizod fullmetal alchemist za 4 dny... během zkouškovýho... to bylo v pradávnejch dobách, kdy dát 25 epizod denně nebyl problém... dneska by mně bolely oči a chtělo by se mi spát po deseti dílech... no jinak jsem lehce v rozpoložení z lidí, kteří ti řeknou, že animáky jsou pro malý děcka a odmítají se podívat na nějakej z východní asie se skvělým příběhem... já bych třeba doporučil film Sword of the stranger, či něco takovýho a pak ať se rozhodne... (no fajn... jsem na ten film celkem ujetej )
Jméno: Winterson 10. 11. 2017, 23:33:20 delete
e-mail:
 
Pořád si rád užiju dobrý animák, ale jedna z věcí co mě děsí jsou fanouškovské základny se vzteklinou. A zrovna o týhle slyšíš všude i když se tomu vyhýbáš jak čert kříži. O třídu lepší než magoři kolem Ricka a Mortyho a o třídu horší jak puberťácký fanynky Stmívání.
Jméno: Winterson 10. 11. 2017, 22:45:25 delete
e-mail:
 
https://www.youtube.com/watch?v=lrtQgRd_UOI
Jméno: JCMurphy 10. 11. 2017, 21:57:37 delete
e-mail:
 
tak sorry jako... ale pouze true bronies can handle it... zrovna jsem šestá řada ke konci... řad je sedm a příští rok bude osmá... bych si aj založil nějaký stránky, jenže http://mlp.wikia.com/wiki/My_Little_Pony_Friendshi ...
Jméno: Yuyana 10. 11. 2017, 21:51:16 delete
e-mail:
 
Chvíli to vypadalo nadějně, než všichni utekli před tvejma poníkama :-D.
Jméno: JCMurphy 9. 11. 2017, 12:28:01 delete
e-mail:
 
však já vám to nenutím jenže nevím proč mám pocit, že série je v podstatě mrtvá...
Jméno: Winterson 9. 11. 2017, 07:53:56 delete
e-mail:
 
Asi se pomalu, potichu a opatrně vytratím *couvám pozadu z místnosti, zhasínám a pooomalu zavírám dveře*
Jméno: Adam23 9. 11. 2017, 07:52:24 delete
e-mail:
 
No jasne mam to podobne, akorat rozkose MLP jsem jeste neobjevil

Zdejsi forum ma velmi siroky vyber temat, neboj se nic
Jméno: Winterson 9. 11. 2017, 07:47:27 delete
e-mail:
 
Ježiš, kam jsem to zase vlez. A já myslel že je tohle Might and Magic fórum
Jméno: JCMurphy 9. 11. 2017, 01:18:21 delete
e-mail:
 
tož znáš to... život máš už druhej v pořadí, škola tě nebaví, doma tě to nebaví a v kinech je MLP film... tak si sjíždím všecky díly a... na fíbíčku jsem si změnil profilovku a úvodní foto na?... Rainbow Dash & princess Luna a víš jak to chodí v emérice? na MLP se dívají většinou svobodní pedo... ehm... chlapi...
Jméno: Adam23 8. 11. 2017, 20:49:14 delete
e-mail:
 
My Little Pony?
Jméno: JCMurphy 8. 11. 2017, 19:28:49 delete
e-mail:
 
zas tak neobvyklý to tu není... jenže... dívat se na My Little Pony, hrát heroes online, stíhat školu, stíhat zbylý procento nasíracího života... málo času... už sem ani nechodím tak často jak předtím, cca jednou za dva dny
Jméno: Adam23 8. 11. 2017, 17:43:41 delete
e-mail:
 
Nj celej tejden bez prispevku.
Jméno: Yuyana 8. 11. 2017, 16:06:33 delete
e-mail:
 
Moje ponozky me milujou. Zustavj se mnou cely desetileti.