Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 16. 11. 2017, 23:16:00 delete
e-mail:
 
já vím jenže víš jak... trpím obsesivně kompulzivní poruchou, že si prostě jenom tak z nudy vytrhávám vousy... a pak se oholím a vypadám jak puberťák s hromadou jebáků na ksichtu a kupodivu jediný místo, který tomu odolává, je právě knír jednou jsem to vydržel dokonce dva měsíce, jenže pak mi děvčica, která mi nějakou dobu předtím říkala, že chlapi vypadají líp s vousama vnutila ať se toho radši zbavím no zítra máme sraz po šesti a půl letech s lidma ze střední... takže sraz dokotrů, farmaceutů, učitelů a pak lůzrů, kteří ničeho nedosáhli a pak kombinace obou skupin v mé podobě
Jméno: Yuyana 16. 11. 2017, 22:55:00 delete
e-mail:
 
KNÍR?! S knírem vypadá pedofilně většina lidí. Proto je nutný k němu nosit bradku na vyvážení. I tak to neni pro všechny. Nemůžeš mít nalepovací? Nebo namalovanej fixkou? Chlapi maj občas divný nápady.

Je dobře že to nemáš v genech, v naší rodině se tahle hrůza vyskytuje. Kdybych byla chlap, tak už si můžu hledat zaměstnání jako solární panel.
Jméno: JCMurphy 16. 11. 2017, 20:30:19 delete
e-mail:
 
já neplešatím a nemám to ani v genech... a letos dokonce jedu v movembru... akorát, že můj knír vypadá neskutečně pedofilně... uvidím jak dlouho mi to vydrží...
Jméno: Yuyana 16. 11. 2017, 18:05:57 delete
e-mail:
 
Ostříhanej bejt můžeš. Hlavní je, že neplešatíš.
Jméno: JCMurphy 16. 11. 2017, 17:07:53 delete
e-mail:
 
no... teď tě asi naštvu nechal jsem se ostříhat... sice je mám ještě pořád po ramena, ale plánuju těch 35 cenťáků někde prodat
Jméno: Adam23 16. 11. 2017, 16:45:31 delete
e-mail:
 
Tak to je v cajku, ja prave vlasu mam habadej, ale zadny ty baraky na nabrezi. A takovejch jako ty se po certu malo D
Jméno: Yuyana 16. 11. 2017, 11:34:38 delete
e-mail:
 
Jsem přemejšlela, jestli zklamat nebo ne.

Vlasy jsou přednější, promiň :-D.
Jméno: Adam23 16. 11. 2017, 08:08:20 delete
e-mail:
 
Cekal sem od tebe tuhle reakci drive
Prosimte, k cemu vlasy, kdyz mas barak na nabrezi
Jméno: StriderCZ 16. 11. 2017, 07:58:15 delete
e-mail:
 
Život je jako AIDS: pohlavně přenášená, nedá se vyléčit a má ve 100% smrtelné následky.
Jméno: Yuyana 15. 11. 2017, 23:11:40 delete
e-mail:
 
A co teprve u evropanů :-D. Kdyby si pánové alespoň nechávali vlasy.
Jméno: Adam23 15. 11. 2017, 20:20:38 delete
e-mail:
 


Nojo ale to plati u asiatek, kezby u evropanek
Jméno: JCMurphy 13. 11. 2017, 20:09:38 delete
e-mail:
 
https://i.pinimg.com/736x/63/30/81/633081e936245c4 ... však ono se to jednou poddá...
Jméno: Adam23 13. 11. 2017, 19:37:39 delete
e-mail:
 
Nj na pracovišti máme jednu co stárne za 15 našich let o jeden její rok D Tak ufouni jsou mezi námi běžně.
Jméno: Yuyana 13. 11. 2017, 13:19:28 delete
e-mail:
 
?
Jméno: JCMurphy 13. 11. 2017, 11:05:28 delete
e-mail:
 
takže další humanoid s psychickou poruchou myslící si, že je bytost z vyšších dimenzí? takovejch jsem už potkal...
Jméno: Yuyana 13. 11. 2017, 10:14:48 delete
e-mail:
 
Já nikam nestárnu, co je to za urážky.
Jméno: JCMurphy 12. 11. 2017, 23:04:26 delete
e-mail:
 
fuu... stejně je děsivý, že sem chodím už přes pět let... všichni jste zestárli... a já taky... leč je mi to úplně buřt...
Jméno: JCMurphy 12. 11. 2017, 19:58:51 delete
e-mail:
 
prostě... člověk je posvátnej... nemůžeš popravovat, nemůžeš dávat eutanázii a velká čest vyjímkám... a jak na sviňu je medicína taky na vysokým levlu... no pro příště si napíšu do peněženky kartičku aby mně neoperovali a jakou mám krevní skupinu a ať rozdají moje orgány...
Jméno: Yuyana 12. 11. 2017, 17:30:03 delete
e-mail:
 
Když už jsme u těch zvířat, tak přede mnou právě skočila do záchoda myš. Asi jsem jí neměla tak děsit, když já mám ten psí pronásledovací instinkt. Nenapadlo mě, že zpanikaří a skočí takhle blbě. Snad uschne a nenastydne.
Jméno: Yuyana 12. 11. 2017, 11:42:57 delete
e-mail:
 
Osobně nechápu, proč neni legální tyhle lidi střílet.