Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | JCMurphy | 20. 11. 2017, 12:43:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
aha... no, zase to nechci zkazit ostatním, který tenhle typ filmů zajímá... ale... no, nevím ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 20. 11. 2017, 12:23:35 | ![]() |
| e-mail: | |||
Klidně můžeš, mytologie nikdy nebyla mým koníčkem, takže pochybuju, že bych tomu někdy propadl a byl tak připraven o překvapení ![]() |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 20. 11. 2017, 00:03:26 | ![]() |
| e-mail: | |||
ehm... severští bozi nejsou nesmrtelní... ehm... ale máš pravdu... |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 19. 11. 2017, 21:14:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
| jemu se spíš nelíbilo zasazení do sci-fi tak aby to sedělo k Avengers... vesmírný lodě atd. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 18. 11. 2017, 21:18:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
ona existuje halda technik... jelikož jsem nějakej ten roček šermoval je to celkem věda...
ono celkově - nevykrývejte čepelí, kurvíte si tu svoji, ale stejnou měrou tím kurvíte aj čepel protivníka... no já tady ty pravidla... existuje skupina, která se za to vysmívá 99% světa, ale používají techniky, který jsme se učili aj my... a když máš zvládnutej pohyb na nohách, tak aj to by sis mohl ušetřit
je to s nima stejný, jak třeba v lukostřelbě s Lars Andersenem... ten si vymyslel nějakej nejultimátnější archery styl a drží s ním rekord, že vystřelil myslím 8 šípů než ten první spadl na zem, jenže střílel s lukem o síle cca 30 lbs, zatímco nájezdníci na koních používali minimálně 50lbs a longbowmani z anglie mívali přes 100lbs s přehledem... a to ti nejslabší jenže ten jeho styl neodpovídá z historickýho hlediska těm ostatním...https://www.youtube.com/watch?v=BEG-ly9 ... třeba takovej největší klasika Lajos Kassai zakládá z levé strany a taky mu to epesně střílí...
a co se týče konfliktů celoplechovek, tak ti se spíš snažili shodit na zem a vrazit si kudlu do nějakýho místa, typu podpaží, podkolenní atd. kde nebyla zbroj aj... o tom bych mohl psát... |
|||
| Jméno: | Yuyana | 18. 11. 2017, 17:50:20 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Víte jakej prostředek je nejlepší na plešatění?
Prostředek hlavy. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 17. 11. 2017, 00:10:25 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To je jen zvyk, jak máš stále v mozku ten předchozí obraz :-D. To přejde. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 17. 11. 2017, 00:04:58 | ![]() |
| e-mail: | |||
tak jsem si ten knír teda oholil... ale pořád vypadám jak pedofil, tak já fakt nevím... ![]() |
|||