"Google přístupem" jsem myslela tendence lidí prostě používat to, co se jim nainstalovalo do počítače, protože slušný procento uživatelů si stále ještě plete seznam s internet explorerem (a ty prohlížeče se stejně lišej jen ikonkou, jak už jsem řekla). Cesta nejmenšího odporu a zbytek nezájem, kam to vede je jedno.
Nevim, co ti google diktuje.
Ale fakt, že jsem ten prohlížeč 3x odinstalovala aniž bych ho instalovala se mi zrovna nelíbí, agresivní cpaní čehokoliv se mi nelíbí, jejich přístup na youtubu se mi nelíbí, představa že všichni nadšeně budou používat jejich prohlížeč a ostatní tiše zmiznou se mi nelíbí.
Ale kdo ví, možná maj jen dobrý srdce a upřímně věřej, že mi bude s jejich prohlížečem líp, vánoce budou šťastnější a tak. Možná že všem těhle velkejm firmám jde jen o dobro populace a takový malichernosti jako peníze nebo moc je nezajímaj. Je-li tomu tak, pak ráda přijmu nějaký miliardy, protože pak by moje vánoce skutečně byly šťastnější. |