Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 23. 11. 2017, 23:50:52 delete
e-mail:
 
a já byl vždycky rebel... vždycky jsem byl proti většině něco jak ve světové válce Z, jak se v Izraeli rozhodli, že když budou všichni říkat, že se to nemůže stát, tak ten jeden už z povinnosti musí odporovat...
Jméno: JCMurphy 23. 11. 2017, 23:49:30 delete
e-mail:
 
no netuším jak na tom jsou ostatní prohlížeče, ale chrome mi naprosto vyhovuje... po instalaci tam mám jenom stránku a nahoře lištu s dalšíma stránkama, žádný addony, žádný péroviny a když se chci podívat na historii, nastavení atd. tak si to rozkliknu... a reklamy dneska vyskakujou na čemkoliv co nemá ad blocker... já už jsem v takové fázi, že čím míň textu, tím líp...
Jméno: Yuyana 23. 11. 2017, 23:01:08 delete
e-mail:
 
Chrome maj v knihovně na veřejnejch počítačích. Mimo jiné, teda. Taky jsem ho jeden čas používala v práci. Nějak nechápu, proč by to někdo stahoval dobrovolně, ale tak... lidi dělaj bláznivější věci.

Peníze jsou fajn, příjmám je v libovolnym množství, ale ne za libovolnou cenu. Princip první.


Víte... opera má jednu výhodu, kterou chrome nikdy mít nebude. Když píšete, že jste v opeře... vypadáte kulturně :-D. Navíc vypadá velmi stylově. Veelmi stylově. Na některý změny vzhledu si člověk zvykne rychle a nemá z toho trauma, jako z firefoxu.

Hej, mám ho snad deset let, neni to poprvé co mě vyděsil, po minulym "vylepšení" jsem ho prakticky přestala používat. Říkám si, kdy mi dojdou možnosti kam zdrhat.
Jméno: Elemir 23. 11. 2017, 22:36:15 delete
e-mail:
 
Za mě byl internet kormidlo ... Netscape Navigator.
Jméno: JCMurphy 23. 11. 2017, 21:55:00 delete
e-mail:
 
já si chrome instaluju sám a co dělají na youtube? a komu dneska nejde o peníze?...
Jméno: Yuyana 23. 11. 2017, 19:14:10 delete
e-mail:
 
"Google přístupem" jsem myslela tendence lidí prostě používat to, co se jim nainstalovalo do počítače, protože slušný procento uživatelů si stále ještě plete seznam s internet explorerem (a ty prohlížeče se stejně lišej jen ikonkou, jak už jsem řekla). Cesta nejmenšího odporu a zbytek nezájem, kam to vede je jedno.

Nevim, co ti google diktuje.

Ale fakt, že jsem ten prohlížeč 3x odinstalovala aniž bych ho instalovala se mi zrovna nelíbí, agresivní cpaní čehokoliv se mi nelíbí, jejich přístup na youtubu se mi nelíbí, představa že všichni nadšeně budou používat jejich prohlížeč a ostatní tiše zmiznou se mi nelíbí.

Ale kdo ví, možná maj jen dobrý srdce a upřímně věřej, že mi bude s jejich prohlížečem líp, vánoce budou šťastnější a tak. Možná že všem těhle velkejm firmám jde jen o dobro populace a takový malichernosti jako peníze nebo moc je nezajímaj. Je-li tomu tak, pak ráda přijmu nějaký miliardy, protože pak by moje vánoce skutečně byly šťastnější.
Jméno: JCMurphy 23. 11. 2017, 13:56:28 delete
e-mail:
 
rád se nechám poučit... co všechno nám google diktuje?...
Jméno: Yuyana 23. 11. 2017, 10:41:36 delete
e-mail:
 
Říkám si, jaký je to z hlediska DnD přesvědčení. Myslim, že jsem v zásadě silně zákonnej rebel.
Jméno: Yuyana 23. 11. 2017, 10:39:04 delete
e-mail:
 
Lidi co nedbaj na principy a nebráněj se "google přístupu" jsou nebezpečný. Pak se divěj, že jde civilizace do řiti. Mám windows, a to je veškerá nápomoc, kterou ode mě může monopol očekávat.
Jméno: JCMurphy 23. 11. 2017, 10:23:12 delete
e-mail:
 
nemám s tím žádnej problém...
Jméno: Elemir 23. 11. 2017, 07:08:18 delete
e-mail:
 
Poslední aktualizace Firefoxu se inspirovala ve Windows 10. Má to pár věcí, které jsem uvítal zpět, ale je fakt, že se mohli rovnou vrátit ke vzhledu ve verzi 1.5 a byl klid Mě už ty jejich veletoče moc nepřekvapují. Úpadek beztak nezachrání, ale dokud přešlapují na místě, tak je to dobré. Google Chrome je zlo

StriderCZ: když já mám ten okruh her omezený, takže do toho staršího v pohodě zvládám hrát i to nové, co mě zaujme. Forzu bych třeba nehrál, tenhle typ her mě přestal bavit už v devadesátkách. Interaktivní filmy z konzolí jdou taky mimo mě a pokud jde o ty různé mlátičky zombíků, tak to je přesně ten typ her, co vysloveně nesnáším. Takže to mám vlastně jednoduché
Jméno: Yuyana 23. 11. 2017, 00:41:25 delete
e-mail:
 
Navíc... z hlediska uživatele jsou všechny prohlížeče v zásadě uplně stejný, od klávsovejch zkratek po... uplně všechno. Ono to neni komplikovaný, jen graficky obtěžující.
Jméno: Yuyana 23. 11. 2017, 00:38:26 delete
e-mail:
 
Nepoužívám z principu, chová se hůř než viry.
Jméno: JCMurphy 22. 11. 2017, 23:17:03 delete
e-mail:
 
já používám google chrome a nemám si na co stěžovat... jednoduchost sama...
Jméno: Yuyana 22. 11. 2017, 22:18:11 delete
e-mail:
 
PANE BOŽE. Firefox se právě aktualizoval, a já asi budu potřebovat kyblík. Moderní a intuitivní vzhled, vskutku. Co je ten otravnej puntík, co mi lítá nahoře v záložce? Proč má ta liška barvy jako kdyby se mi winy omylem přeply do 16ctibitovejch barev? Tak tohle jsem fakt nežrala. Jako já ho už teď používala jen na stahování kvůli add-onům, ale nejsem si jistá, jestli dokážu tolerovat ve spodní liště tu rudo-žlutou zrůdnost.

Užijte si naše nové a ještě otravnější prvky! A to vše v nesnesitelných barvách! No neberte to.
Jméno: StriderCZ 22. 11. 2017, 08:35:26 delete
e-mail:
 
Herní suchu? jak u koho. Téměř deset let jsem nehrál téměř žádnou novou hru (vyjma MM X). Takže se spíše musím krotit v rozhledu- co hrát dříve a co později.
V diskuzích mně baví řeči o excluzivkách na Sony- až bych skoro řekl, že jsem (z časového hlediska) rád, že na XOX není ani Horizon, Uncharted...(ty jsem více méně prošel s Frankesteinem na youtube)

Jinak Forzu jsem dostahoval (60 GB patch)
a otestoval - naštěstí hra umožnuje začít hraní při stažení cca poloviny patche.
Grafika takřka dokonalá. Nastavené obtížnost mi vcelku vyhovuje- je tak trochu pro (nejen americké) blbce, ale aspoň se nefrustruju hned od začátku. Už jsem se trocho zorientoval, a jsem schopen dojet (obvykle) na prvním místě, na druhou stranu nemám pocit, že by to bylo úplně "zadarmo". Ale začnu pomalu vypínat asistenty řízení a jsem zvědavý, kam se až dostanu...

Po doinstalování Forzy jsem se pustil do Skyrimu. Došel jsem do Vorařova...a na nějakou dobu tam i zakotvím.
Mám, seznam cca stovky modů, které chci nainstalovat, což mi nějakou dobu zabere.
U těch modů jsem se inspiroval u jednoho zahraničního youtubera (Verdict of Odin), která má na začátku svých videí cca 5 minut, které věnuje nasnímání obrazovek s použitými mody, takže se nebojím nějakých větších problémů (i když jeden nikdy neví)...
Jméno: Elemir 22. 11. 2017, 07:37:42 delete
e-mail:
 
Když ono je nějaké sucho ... to herní Ale jinak je nový Assassín celkem povedený, je to taková prima oddychovka před pokračováním ve Wizardry. Některé akce jsou skutečně na hodiny plížení a taktizování.
Jméno: Yuyana 21. 11. 2017, 18:24:55 delete
e-mail:
 
Vy.... vy... Assassani. Konzoláři. Tak. :-D

To já jsem se pokoušela hrát Boulder Dash :-D, ale obávám se, že ta hra nějak nereaguje na ovládání. Přitom jsem viděla videa kde to lidi hrajou normálně. Ráda bych o tom udělala referát plnej fotek (jak na mě padá šutr), ale obávám se, že by to nebylo dlouhý :-D. Takže ne. Možná bych si k tomu mohla vymyslet epickou ságu o hledači diamantů. Něco na způsob Indiany, akorát s tim že permanentně zdrhá před valící se koulí.

A teď, když jsem vyvážila diskusi svou dávkou nostalgie, jdu psát. Anglicky. Musim to trénovat. Varianta B, budu hrát spider solitaire, protože to se nepočítá jako hra, takže to člověk smí legálně dělat místo jinejch, užitečnějších věcí.
Jméno: StriderCZ 21. 11. 2017, 11:31:22 delete
e-mail:
 
Dlouho, dlouho jsem váhal, kterou hru si koupím jako launchovou. A Assassin byl dlouho favoritem. jenže, jak už to tak bývá, vše je jinak.
Mám Zaklínače, Skyrim a Dragon Age: Inquisition, a musel bych hoodně dlouho váhat v jakém pořadí, a kdy tyhle hry hrát.
A tak rozhodlo czc za mně- původně jsem chtěl Forzu vyzkoušet jako demo a pak... Ale když byla k nové konzoli za pětistovku- není co řešit. Je důležité, že takle můžu vyzkoušet skvělou hru, která je z jiného soudku než moje oblíbené RPG.
Ale Assassin- časem bude, to je jisté (ale až po Zaklínači).
Jméno: Elemir 21. 11. 2017, 11:12:29 delete
e-mail:
 
Pro tu legraci si KC koupím taky, ostatně měl jsem to v plánu už od počátku. V reálu to může opravdu fungovat lépe, než to vypadá.

Ke XOX sis měl koupit právě Assassína. Mohli jsme porovnat stabilitu Já jsem před chvilkou po pár letech zažil BSOD, takže ACO vskutku boduje