Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | Elemir | 3. 12. 2017, 18:27:30 | ![]() |
| e-mail: | |||
Nemít to ptačí hlavu, tak mi to připomíná sfingu Holt každý v noci sní o něčem jiném ![]() |
|||
| Jméno: | Adam23 | 3. 12. 2017, 18:10:57 | ![]() |
| e-mail: | |||
To ja mam zase kolegyni, ktear kdyz krupu kloubama, tak mi dava pesti ![]() |
|||
| Jméno: | Winterson | 3. 12. 2017, 13:29:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
https://www.novinky.cz/cestovani/456303-muz-mel-bo ... Možná tímhle se NWC inspirovali pro všechny ty kulty v sérii MM ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 1. 12. 2017, 20:34:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zaokrouhleno dolů.
Artefakt a normální předmět s + k magii se sčítaj, dva artefakty nebo dva normální předměty ne. |
|||
| Jméno: | Yuyana | 1. 12. 2017, 20:30:52 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Podle údajů co jsem si tu našla na stránkách zvedá skill v magii mysli a temnoty. Klasicky, o 50%. | |||
| Jméno: | Chirurg | 1. 12. 2017, 19:15:05 | ![]() |
| e-mail: | |||
| čau ve spolek, chci se zeptat ohledně MaM 7 k čemu slouží artefakt vládcův prsten ? | |||
| Jméno: | Winterson | 30. 11. 2017, 08:33:23 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nevím proč, ale nějak mi to připomíná MM IX. Nebo jak měla MM IX vypadat pokud by ji experti nezařízli v hratelné alfa-verzi. | |||
| Jméno: | Uran | 29. 11. 2017, 07:02:32 | ![]() |
| e-mail: | |||
| The Call of Liriel taky držím palce. Jen by me zajímalo jak mohou používat grafiku z MM a nebát se, že se někdo ozve. | |||
| Jméno: | Elemir | 29. 11. 2017, 01:34:31 | ![]() |
| e-mail: | |||
| The Call of Liriel ... normálně bych to asi přešel bez nějakého většího zájmu, ale zaujalo mě na tom, že chtějí na konci zdrojové kódy svého výtvoru uvolnit komunitě k dispozici, což z toho dělá po těch letech fanouškovských pokusů o následovníka MM6-8 něco, co si pozornost zaslouží. O kvalitě si nedělám žádné iluze, ale mohl by to být dobrý odrazový můstek. | |||
| Jméno: | Yuyana | 25. 11. 2017, 17:40:53 | ![]() |
| e-mail: | |||
| J, to je stejný jako google chrome :-D. Je to všude, ale já nějak nevidim co k tomu lidi láká. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 25. 11. 2017, 10:04:05 | ![]() |
| e-mail: | |||
Zaklínač 3 slyším na to tolik chvály, jenže je to stejný jako se Skyrimem a s Game of thrones atd... prostě ne! |
|||