Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 3. 12. 2017, 18:27:30 delete
e-mail:
 
Nemít to ptačí hlavu, tak mi to připomíná sfingu Holt každý v noci sní o něčem jiném
Jméno: Adam23 3. 12. 2017, 18:10:57 delete
e-mail:
 
To ja mam zase kolegyni, ktear kdyz krupu kloubama, tak mi dava pesti
Jméno: Winterson 3. 12. 2017, 13:29:31 delete
e-mail:
 
https://www.novinky.cz/cestovani/456303-muz-mel-bo ... Možná tímhle se NWC inspirovali pro všechny ty kulty v sérii MM
Jméno: Chirurg 1. 12. 2017, 20:39:00 delete
e-mail:
 
aha aha ok děkuji
Jméno: Yuyana 1. 12. 2017, 20:34:46 delete
e-mail:
 
Zaokrouhleno dolů.

Artefakt a normální předmět s + k magii se sčítaj, dva artefakty nebo dva normální předměty ne.
Jméno: Yuyana 1. 12. 2017, 20:30:52 delete
e-mail:
 
Podle údajů co jsem si tu našla na stránkách zvedá skill v magii mysli a temnoty. Klasicky, o 50%.
Jméno: Chirurg 1. 12. 2017, 19:15:05 delete
e-mail:
 
čau ve spolek, chci se zeptat ohledně MaM 7 k čemu slouží artefakt vládcův prsten ?
Jméno: Winterson 30. 11. 2017, 08:33:23 delete
e-mail:
 
Nevím proč, ale nějak mi to připomíná MM IX. Nebo jak měla MM IX vypadat pokud by ji experti nezařízli v hratelné alfa-verzi.
Jméno: Elemir 29. 11. 2017, 20:37:53 delete
e-mail:
 
Řekl bych, že Ubisoft to řešit nebude. Ono to v principu vlastně nic neporušuje a cílová částka je tak malá, že kvůli tomu se Ubisoftu bububu nevyplatí Možná to naopak budou se zájmem sledovat. Zatím je to nejslibněji vypadající projekt, byla by škoda, kdyby ho např. Ubisoft zařízl. Nevím, jak to na IndieGoGo chodí, ale oni na té hře asi budou pokračovat i tehdy, když nic nevyberou.
Jméno: Uran 29. 11. 2017, 07:02:32 delete
e-mail:
 
The Call of Liriel taky držím palce. Jen by me zajímalo jak mohou používat grafiku z MM a nebát se, že se někdo ozve.
Jméno: Elemir 29. 11. 2017, 01:34:31 delete
e-mail:
 
The Call of Liriel ... normálně bych to asi přešel bez nějakého většího zájmu, ale zaujalo mě na tom, že chtějí na konci zdrojové kódy svého výtvoru uvolnit komunitě k dispozici, což z toho dělá po těch letech fanouškovských pokusů o následovníka MM6-8 něco, co si pozornost zaslouží. O kvalitě si nedělám žádné iluze, ale mohl by to být dobrý odrazový můstek.
Jméno: Elemir 26. 11. 2017, 10:07:49 delete
e-mail:
 
StriderCZ: kytky nemusíš sbírat nijak pravidelně, stačí jen na jednu dávku lektvaru a on už se pak bude dále vyrábět sám během každého odpočinku a bez nutnosti surovin

Hodnotit Zaklínače 3 je složitější, ale u mě max. 8/10. Mě to možná tak překvapivé nepřijde, protože novější hry hraju stále, takže spíš pak koukám na ty věci, kde došlo k ústupkům nebo co nebylo úplně dobře zvládnuto. Jak teď hraju Assassin´s Creed: Origins, tak si říkám, že ty hry jsou vlastně srovnatelné a to jde o dva různé žánry Ono časem pak uvidíš sám, děj se poněkud rozmělní apod. Po těch několika odehrávkách mohu říci, že ta hutná atmosféra počátku Z3 se vrátí až v prvním DLC, které teď zpětně považuju za opravdu povedené.
Jméno: Yuyana 26. 11. 2017, 00:51:15 delete
e-mail:
 
Klouby musej bejt prokřupaný. Tak to prostě je.
Jméno: JCMurphy 25. 11. 2017, 23:44:27 delete
e-mail:
 
každej trpí šílenostma já používám google chrome, obsesivně si třísetkrát denně prokřupávám záda a prsty, mluvím sám se sebou... i před cizíma lidma... jooo... když jdu ven se psem, tak dělám, že mluvím s ním teď nevím co je horší... a tak dále...
Jméno: Yuyana 25. 11. 2017, 17:40:53 delete
e-mail:
 
J, to je stejný jako google chrome :-D. Je to všude, ale já nějak nevidim co k tomu lidi láká.
Jméno: Richmond 25. 11. 2017, 13:22:37 delete
e-mail:
 
Taky říkám NE!
Jméno: JCMurphy 25. 11. 2017, 10:04:05 delete
e-mail:
 
Zaklínač 3 slyším na to tolik chvály, jenže je to stejný jako se Skyrimem a s Game of thrones atd... prostě ne!
Jméno: StriderCZ 25. 11. 2017, 08:12:47 delete
e-mail:
 
Rozehrál jsem Zaklínače na XOXu. Nemám s čím srovnávat (můj dýchavičný NTB horko těžko rozhýbal dvojku na min. detaily), ale jsem absolutně nadšený. Ještě stále jsem si sice nezvykl na ovládání (nemám ho zautomatizované), ale jinak spokojenost. Hru zatím hodnotím na 99% (to jedno procento je za sbírání kytek a všeho možného i nemožného harampádí).
Každopádně mně baví prohledat každý kousek mapy, každou značku, otazníček...
Přihřeji si polívčičku: XOX mi přijde absolutně v pohodě, ani nezafuní, ani se nezahřeje, obraz plynulý, ohromně rychle se načte jak systém, tak samotná hra. Nemám si na co stěžovat (pohoda i na "obyčejné" metrové full HD televizi). Nevím jak se hraje Zaklínač na XOS, ale v mém případě: KU*EVSKY dlouhé čekání se vyplatilo...
Jméno: Yuyana 24. 11. 2017, 00:48:24 delete
e-mail:
 
Tu lištu s dalšíma stránkama jsem ve firefoxu používala, ale v opeře už ne. Ta lišta tam je, smutná, prázdná, taktně se nabízí, ale když mě vyhovuje ta černá jednoduchost a ráda klikám na ty barevný tlačítka v záložkách :-D.
Jméno: Yuyana 24. 11. 2017, 00:28:50 delete
e-mail:
 
No, opera má nějakej cosi proti reklamám, ale netestovala jsem to. Je tam v nastavení možnost "blokovat reklamu". Ona toho umí strašně moc :-D. "Zakázat webům sledovat mou fyzickou polohu"? :-D To jsem taky nezkoušela.

Líbí se mi panel rychlýho přístupu, což bylo něco, co jsem u firefoxu nenáviděla. Řekla bych, že skutečně má to intuitivní ovládání, který výše zmiňovanej slibuje. Je to stylový, černej rám, modrá plochá s takovejam klikyhákama, a děsně roztomilý barevný tlačítka pro stránky :-D. Velmi.. noční. A rebelský.

Addony momentálně nepoužívám (krom adblocku, kterej je možná zbytečnej, podle toho, jak výkonej nebo nevýkonej je ten integrovanej), dřív jsem nějaký měla, ale od nový verze už na to kašlu. Na stahování videí prostě používám firefox, kde ten addon mám už roky. Furt ten samej. Velmi vytrvalej addon.