Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Richmond 18. 12. 2017, 17:57:15 delete
e-mail:
 
No já si myslím, že i kdybych dal víc jak 38, tak to někdo měl pojištěné na dost vysoko. Ale Návrat Werdny se v takovém luxusním stavu většinou prodává za 2500+.

Jinak moje nejlepší dražba byla na krabici Betrayal at Antara (neofio pokračování Krondoru), tu jsem vydražil jako jedine zájemce za 1 euro Akorát poštovný asi 300 kč, ale pořád super kauf, protože krabice byla ve velmi dobrém stavu a nic nechybělo. Občas se to povede. Resp. povedlo, poslední dobou už to skutečně nejde a to poštovný to zabíjí.
Jméno: Elemir 17. 12. 2017, 23:27:51 delete
e-mail:
 
Na Archives jsem párkrát koukal taky, 56 EUR je dobrá cena. Ale těch 38 EUR by mě asi taky zamrzelo. Já mám na ty aukce docela smůlu, mě se málokdy podaří chytit prima cenu. Většinou tam najednou naskáče kupa lidí, co mají max. 5 hodnocení a rázem to jde přes 50 EUR. Jediný můj prima kauf bylo duo M&MI a II pro c64 verzi, kdy jsem sám nevěřil, že se dotyčný v ceně neupsal Do aukcí už tedy přímo moc nelezu a většinou vsadím na jistotu. Popř. tam rovnou dobrovolně nahodím 55 EUR Každopádně máš hezký dárek pod stromeček
Jméno: Richmond 17. 12. 2017, 22:34:34 delete
e-mail:
 
Tak jsem zas jednou prožil adrenalin na eBay. Dražily se Wizardry 1,2,3,4,5 a Archives od 1 eura...ač jsem dražil vše krom jedničky (tu mám), tak jsem uspěl až u Archives, 56 eur vyletělo z okna ale mrzí mě ta čtyřka, skoro funglovka a prodala se za 38 eur (bez dopravy), to jsem prokaučoval
Jméno: Elemir 15. 12. 2017, 22:36:35 delete
e-mail:
 
IndieGoGo kampaň na The Call of Liriel byla nakonec zrušena z důvodu špatně se vyvíjejícího průběhu. Je pravdou, že 19 backerů není žádné terno, ale vývojáři to prý nevzdají a budou pokračovat i bez finanční podpory.

8000 USD nebyla žádná pálka, při 400 backerech by to např. vyšlo na příspěvek 20 USD na každého, což bych řekl, že nemůže být zas takový problém, ale problém bude spíše v tom, že tenhle typ her už asi nedokáže oslovit tolik lidí a 400 backarů je v tomto případě halda lidí.
Jméno: Elemir 14. 12. 2017, 16:00:10 delete
e-mail:
 
Ahoj, co je to za verzi hry? Před chvilkou jsem to zkoušel u GOG verze a funguje to bez problémů.
Jméno: Chirurg 14. 12. 2017, 14:31:08 delete
e-mail:
 
opět zdravim, mam problém s MaM 9 když vytvářim svojí skupinu a přejmenuji postavu a potvrdim, přejdu na druhou postavu tak první postava má úplně jiné jméno než jsem potvrdil( doufám že mi trochu rozumíte ) co s tím ?
Jméno: JCMurphy 14. 12. 2017, 02:11:19 delete
e-mail:
 
máš pravdu... ale jsem rád, že jim už soud zatrhl další odvolání... házeli to na vedoucího vyškovské skupiny, na diváka co střílel, pak tam ještě házeli špínu na neznámého pachatele, jenže jak jsem říkal... tvrdili, že ke zbrani nikdo neměl přístup a dle odborníka z balistiky, kdyby to nabíjeli tak jak celou dobu tvrdili, tak je nemožný, že by se mně ten papír vůbec dotknul... mno já mám času dost... teď je spíš otázka kolik po nich mám chtít...
Jméno: Elemir 13. 12. 2017, 18:50:21 delete
e-mail:
 
U našich soudů se nestačím divit. Co občas sleduju některé táhnoucí se kauzy, tak pomalu zjišťuju, že dostat se pod rok-dva, je skoro zázrak. Je opravdu otázkou, zda-li je to výhra, protože podle mě máš před sebou pro změnu další kolečko soudů a odvolání v rámci občanského řízení :/ Já bych prostě tohle protahování definitivně zařízl. Někdy si říkám, že ono je to schválně, protože jak plyne čas (léta), tak si lidé čím dál méně vzpomínají a může to v poklidu vyšumět do ztracena (viz most ve Studénce). V tomhle máš tedy alespoň výhodu, že se to někam posunulo, u toho mostu jsem nevěřil vlastním uším.
Jméno: JCMurphy 13. 12. 2017, 17:54:13 delete
e-mail:
 
po čtyřech letech se stalo to, v co už nikdo nedoufal... soud skončil... či spíš znovu začal?... čtyři roky... čtvrté kolo... jedna výhra... jedno úspěšné odvolání... druhá výhra... třetí... neúspěšné odvolání... v zoufalosti začali okolo sebe házet výmluvy a svádět to na ostatní... akorát pod sebou kopali čím dál větší jámu... a jako bonus... protože udělal soud jednu drobnou chybu... odkázali mně na občanskoprávní soud abych mohl požadovat odškodné... s tím, že mi stát zaplatí právníka... a v případě výhry mi částku vyplatí celou a bude to pak tahat z těch (hromada neslušných slov - nechci kazit náladu o vánocích)
Jméno: Elemir 11. 12. 2017, 07:24:39 delete
e-mail:
 
Dárky zvládneme o víkendu, ono už beztak nemá smysl pospíchat Pošta a přepravní služby jsou přeplněné, takže zbývají už jen kamenné obchody a tím pádem se budeme muset spokojit s omezenějším výběrem. V práci končím 21.12., takže případnou rezervu ještě mám

S hraním uvidím, rád bych do té doby dojel Ultimu Underworld a pokud mi do toho mezi svátky nic neskočí, tak bych možná načnul dvojku.
Jméno: Richmond 10. 12. 2017, 16:39:40 delete
e-mail:
 
předvánoční čas...děs! dárky nemám všechny a protože už mám schválenou dovču od 20.12, tak musím v práci vše dotáhnout, což znamená, že od pondělka pojedu asi 12h denně :( ale snad to klapne a od 20.12 rozjedu nějaký pořádný rpgčko! (vybárat rpg je totiž u mě taky hra ). Do té doby snad dohraju ten Dark Sun 2
Jméno: Elemir 9. 12. 2017, 21:24:52 delete
e-mail:
 
Když už se tu míchají ty předvánoční nálady ... Dneska jsem si koupil čínské kuličkové pero (za pár korun), neboť moje zásoba propisek a tužek se z neznámých důvodů ztenčila a nyní jsem ho vybalil ... koukám na to ze všech stran, prohlížím detail a páni, ono to vypadá skoro přesně jako moje první plnící pero této značky někdy v 80. letech Tak tomu říkám nostalgie
Jméno: JCMurphy 9. 12. 2017, 19:53:26 delete
e-mail:
 
no... s babčou jsem domluvenej, že mi dá peníze kdyby to byla tisícovka, což asi jo, tak jsem v pohodě... kdyby to bylo víc, tak si stěžovat nebudu, ale nebylo by to nutný...
Jméno: Elemir 9. 12. 2017, 19:14:27 delete
e-mail:
 
Adam23: právě proto se mi do toho moc nechtělo, ale pořád si říkám, že ty 2500 Kč bych býval utratil tak jako tak, tak jsem celkem ochotný to i jen prubnout. Když to nevyjde, o nic nejde, stejně budu prckovi kupovat nový notebook, tenhle bych si v případě úspěchu zabral pro sebe. Jak je to jednou načatý, tak už se tomu asi moc věřit nedá. Spíš jí musím poučit, že větrací průduchy by se zacpávat neměly, to jsem poněkud podcenil a zřejmě to bylo důvodem té poruchy.

Ale jinak pokud jde o kvalitu, docela mě Toshiba mile překvapila. Vnitřek je dobře zmáknutý a to včetně chlazení, možná proto i tak dlouho za těch podmínek vydržel. Škoda, že ty jeho současné alternativy jsou o poznání dražší, než bych byl ochotný zaplatit.

JCMurphy: jako že o Vánocích ti ty dluhy odpustí jako dárek?
Jméno: JCMurphy 8. 12. 2017, 21:53:33 delete
e-mail:
 
tak mi konečně přišla výplata... no je to slabý, ale co bych chtěl, když jsem tam býval jenom na 4-6 hodiny prostě jsem si teda koupil Path of fire k GW2 a teď jenom počkat až mi pošlou klíč od hry... no dlužím ještě dost lidem, ale budou vánoce, tak to poštelujeme...

no jinak jsem po nějakým měsíci zase vytáhl tu svou aladinku... jenže když už vím jak to má správně vypadat, tak můžu pořád litovat, ale až si někdy našetřím, tak koupím nějakou fajnovou aspoň za 3k a příslušenství k tomu, každopádně silikonoej šlauch je fakt nutnost... a je klíčový abych přestal včas a ne jak na poprvé kdy jsem pak vdechoval spálenej tabák
Jméno: Adam23 8. 12. 2017, 20:35:23 delete
e-mail:
 
Aliexpress, platba kartou vzdy v pohode. Druha vec je pak kvalita zbozi, co ti prijde D To je jako si hazet minci
Jméno: StriderCZ 8. 12. 2017, 09:01:35 delete
e-mail:
 
Něco podobného jsem zažil s autem, bohužel to byla o dost dražší zkušenost. Bezelstně tvrdili- chyba je v řídící jednotce- 7500kč...

Jméno: Elemir 8. 12. 2017, 07:21:44 delete
e-mail:
 
Ještě takový dodateček, kupoval jste někdo něco z Aliexpressu? Zajímá mě, jak moc důvěryhodná je u nich platba přes kartu, protože PayPal nenabízejí a k mé smůle jsou jediní, kdo mají nějakou rozumnou nabídku (výběr) z uvažovaných verzí desek.
Jméno: Elemir 8. 12. 2017, 01:17:04 delete
e-mail:
 
Mno, jak bych začal ... včera jsem se rozhodl, že prckův notebook opravím svépomocí. Ne že bych se do toho nějak hrnul, ale někdy na jaře přestal zdárně fungovat a tak jsem se z lennosti rozhodl pro místní servis, po včerejšku překřtěný na doupě kutila Tima Z banálního problému se vyklubal vadný grafický čip, no dejme tomu. Po krátké konzultaci jsem tedy odsouhlasil jeho přepájení za nový kus a akceptoval jsem cenovku 2500 Kč. Uplynul jeden měsíc, druhý měsíc a po xy-té urgenci jsem se konečně dočkal - notebook disponuje další neznámou chybou, se kterou si ovšem Tim neví rady ... grrr. Protože servis přešvihl dobu opravy a Tim problém nevyřešil, tak si prý naučtují jen poplatek za dopravu.

Dobrá, frajer by chybu přiznal rovnou, ale co se dá dělat, stálo mě to nakonec jen čas a drobné. Jenomže doma jsem se nestačil divit, zadní kryt držel jen na pár šroubcích, většina kamsi zmizela. Nejspíše se jednalo o kompenzaci za investici do grafického čipu, která se pro Tima stala nenávrátnou ... tak jo, OK, jednou se třeba šroubky budou vyvažovat zlatem, co já vím? Notebook jsem strčil do kouta a zatím to nechal být.

Včera jsem začal silně uvažovat, že bych si sehnal novou desku a komplet jí vyměnil, tak sem se jal odšroubovat těch pár šroubků a nestačil se divit podruhé. Šroubky chyběly i uvnitř!! Kurňa, ten Tim je snad šroubkofil A tak jo, já si teda seženu jiné. Vzal jsem board do ruky, otočil a to už jsem málem vylítl z kůže ... čip je původní netknutý!! Notebook navíc nenajel už ani do toho chybového režimu. Po dvou měsících a něco tu tak mám hromadu elektro šrotu bez šroubků ...
Jméno: Winterson 4. 12. 2017, 10:31:54 delete
e-mail:
 
Elemire, a někdo zase sní o ptákovinách Docela by mě zajímalo o koho jde - následovníci Vrků?