Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 24. 12. 2017, 00:00:43 delete
e-mail:
 
S mladšíma ženama souhlasím, ale pořád je to ještě dobrý, dokážu si představit mnohem "horší" reklamu. I když docela by mě zajímalo, kam chodí Yuyu, když si zasloužila takové nabídky? Jinak Seznam vskutku tím tříděním překvapil, občas něco projde, ale jinak většinu z toho, co padá do hromadných, bych opravdu nikdy nečetl.
Jméno: Yuyana 23. 12. 2017, 13:52:36 delete
e-mail:
 
Někde jsem viděla takovou humornou narážku na tyhle reklamy, že Adblok způsobí, že nejste atraktivní pro ženy :-D. Prostě najednou nějak ztratěj zájem. Takže neznám, neviděla jsem, a od doby co seznam třídí poštu na hromadný maily a normální už mi nechoděj ani nabídky na zvětšení penisu.
Jméno: Adam23 23. 12. 2017, 12:36:43 delete
e-mail:
 
V rámci nekorektní předvánoční zábavy:

https://www.youtube.com/watch?v=0PBj3GY5VEQ

Neznal jsem, ale extratřída
Jméno: Adam23 23. 12. 2017, 12:34:29 delete
e-mail:
 
Myslel sem, žalovat za blbost, každýmu je přece jasný, že čím je muž starší, tím se mu musí nabízet mladší žena
Jméno: Adam23 23. 12. 2017, 12:31:43 delete
e-mail:
 
No tvl, Elemire D

To neni náhoda, to je na žalobu na Gúgl!

Jméno: Elemir 23. 12. 2017, 09:39:33 delete
e-mail:
 
Jenom takový drobný postřeh Donedávna se mi občas na některých webech objevoval banner na seznámení s ženou v blízkém okolí, asi tu reklamu znáte, nahazuje to Google Adsense, ale od čtvrtka se u ní změnil obsah - nyní je tam uvedeno seznámení se starší ženou Třeba je to náhoda, ale docela mě to pobavilo
Jméno: StriderCZ 22. 12. 2017, 22:06:11 delete
e-mail:
 
nakonec jsem si koupil i Tomb Raider, definitive edici, za směšných 150 kč. takže já už mám dneska Vánoce
Paráda....
Jméno: Elemir 22. 12. 2017, 20:34:30 delete
e-mail:
 
No, čekal jsem něco mimořádného, ovšem byl to samozřejmě den jako každý jiný Po dvou předchozích dekádách jsem si totiž řekl, že ta čtyříctka by možná stála za mou pozornost, ale pohled směrem k světlým zítřkům ukázal, že jediným bonusem je možnost kandidovat na prezidenta

Ad slevy ... Star Wars Battlefront II - 50% zľava ... bodejť by ne, když si to EA tak perfektně potopila sama
Jméno: StriderCZ 22. 12. 2017, 19:26:05 delete
e-mail:
 
Jinak příští rok budu slavit 45... takže z vysokou pravděpodobností jsem již za zenitem....
Jméno: StriderCZ 22. 12. 2017, 19:25:04 delete
e-mail:
 
MS zahájil vánoční výprodej
(zdroj sector.sk)
Star Wars Battlefront II - 50% zľava
Cuphead - 15%
Assassins Creed Origins - 30%
Middle Earth Shadow of War - 30%
Wolfenstein II - 30%
Forza 7 - 35%
Just Cause 3 - 80%
Rise of the Tomb Raider - 67%
Forza Horizon 3 - 50%
Forza Horizon 3 expansion pass - 70%
Halo 5 - 50%
Dishonored 2 - 35%
Doom - 35%
Prey - 35%
Skyrim - 35%
Evil within 2 - 40%
Ryse - 75%
Gears of War 4 - 40%
Battlefield 1 revolution - 60%
GTA V - 60%
Witcher 3 - 60%

Paráda, právě před dvěma, třemi dny jsem se ptal na fóru kdy tak asi bývají slevy na Laru, a ejhle, 560 kč a už se stahuje na disk.
Jméno: Yuyana 22. 12. 2017, 15:14:58 delete
e-mail:
 
Jak, "bohuzel"? jasej a oslavuj, pak budes imunni na spatny stranky.
Jméno: Elemir 22. 12. 2017, 13:50:14 delete
e-mail:
 
Bohužel ano
Jméno: Richmond 22. 12. 2017, 13:38:11 delete
e-mail:
 
Nějaký životní milník?
Jméno: Elemir 21. 12. 2017, 23:41:34 delete
e-mail:
 
Hm, tak ještě ráno jsem stoupal svižně k poslední etapě výstupu, abych před sedmou hodinou večerní překročil vrchol a nyní už si to zase šinu směrem dolů ... Ale jinak den jako každý jiný, jen ta číslovka působí děsivě Ještě dnes si poměrně dobře vybavuji den, kdy jsem jako mladík nastoupil na VŠ, leč je to již nějakých 20 let, mno tenkrát bych neřekl, jak rychle to uplyne a budu mít za sebou další etapu svého zatím nejlepšího roleplaye
Jméno: Lampasak 20. 12. 2017, 14:29:27 delete
e-mail:
 
Ja beru knizky z bookdepository a zatim zadny problem. Shipping zdarma a ceny privetive
Jméno: Yuyana 19. 12. 2017, 21:14:31 delete
e-mail:
 
Pamatuju si, jak jsem si objednala knížky. Cestou někde navlhly, přišly elegantně zvlněný a z reklamních letáků do kterejch byly chytře zabalený pouštěla červená barva.
Jméno: Elemir 18. 12. 2017, 20:01:31 delete
e-mail:
 
Od němců kupuju rád, sice je to za vyšší ceny, ale vždycky to proběhlo bez sebemenšího problému. I z Holandska to bylo v pohodě. Naopak VB je kolikrát za trest. U USA je klika chytit nějakou rozumnou dopravu mimo Import Charges, a úplně perfektní je, když to pustí i celnice u nás. Jenomže já ty garantované aukce/prodeje beru spíš kvůli tomu, že pak mám přehled o balíku a už se pak nějak s dopravcem domluvím.

U VB to dělá sice taky GLS, ale pokud chceš ušetřit, tak se nahodí nižší poštovné (klasická britská pošta) a pak dopravce nedostane telefonní číslo a to může být vzhledem k haprující funkčnosti GLS u nás kámen úrazu. Problém je totiž v tom, že přepravu mezi britskou poštou a Evropou zajišťuje právě GLS. Kdo to neví, může se dočkat nemilého překvapení. Jednu zásilku jsem dodned třeba ani nedostal a nikdo o ní neví. Němci používají přepravní služby u pošty jen tehdy, pokud pošta nestíhá, ale mají to mnohem lépe ošetřené. Řidič mi volal div ne už od hranic , a to jsem neměl zaplacené žádné extra poštovné, prostě jen byly Vánoce
Jméno: Richmond 18. 12. 2017, 19:47:49 delete
e-mail:
 
Aha, s tím Import charges to ani nevím! Je fakt ,že jsem včera kupoval od Němce, kde se to nepočítá. Žiju v domnění, že prostě vždy vím, kolik budu celkově platit (pokud je tam uvedeno poštovné).

Ad řezy - mám takto neštastně prořízlou krabici Wiz7, které přitom bylo zatavené! Taková škoda, fakt jsem to těžce rozdejchával. Funglovka a pak ti přijde poškozený (nevrsatně) obal (svlíkací) hry.
Jméno: Elemir 18. 12. 2017, 19:32:49 delete
e-mail:
 
A to bych zapomněl, u aukcí z ameriky poslední dobou trnu i u balení jako takového, protože eBay zas začala s kontrolou garantovaných zásilek a už mi opět přišel balík, kde byl jasný hluboký řez vylamovákem. Naštěstí to zastavila silná vrstva bublinkové fólie.

Z jednoho obdobného zásahu mi tu zůstala ještě krabice s fest natrženým rohem. Pochybuju, že by to udělal prodejce, takže podobné kiksy nijak nepromítám do hodnocení, ale naštve to. I když nad dodávkou EOBII jsem kroutil trochu hlavou, protože tam mi poškození krabice naopak přišlo jako vlivem chyby při balení (mám na ní seškráblý kousek nápisu, který jinak na fotografiích při aukci byl). Ale smířil jsem se s tím, protože krabice od SSI jsou nějak náchylné na cokoliv, tak jsem alespoň rád, že nejsou příliš "oloupané".
Jméno: Elemir 18. 12. 2017, 19:26:36 delete
e-mail:
 
Bývá to tak, někdy mě to právě naštve takovým způsobem, že tam před koncem aukce něco nahodím, ať to nemá dotyčný tak za levno, ale párkrát už jsem si místo toho neběhl a nakonec aukci vyhrál Leč za vyšší cenu, než bych byl normálně ochoten dát.

Občas se zadaří, když je zrovna poptávka nižší a někdo zrovna nahodí aukci, která by se jinak šplhala hodně vysoko a ti lidé najednou chybí. Takhle jsem vyhrál první oficiální edici MMI a prodejce mi to vzteky poslal jen v obálce

U amerických aukcí je ovšem poslední dobou děsivé to poštovné, takže i když se cena vyvine poměrně dobře, poštovné to zabije. Navíc eBay už neukazuje předem výpočet konečného Import Charges, a to ani u okamžitého nákupu. Zobrazí se to teprve až u platby. Je tak docela snadné se nechat v aukcích s Import Charges unést.