Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Yuyana 30. 12. 2017, 11:52:44 delete
e-mail:
 
A mimochodem, u počítače neznamená nad klávesnicí. Z jaký vzdálenosti na ten monitor mžouráte, lidi.
Jméno: Yuyana 30. 12. 2017, 11:49:12 delete
e-mail:
 
Sušenky a mastný věci co se jeděj rukama se u počítače nejeděj. Špagety vám go klávesnice nenapadaj, to byste museli jíst fakt exoticky.
Jméno: Ivan 30. 12. 2017, 08:34:26 delete
e-mail:
 
Sakra, proč se to sem odeslalo znova?:-D Přesně tak. Mně stačí, jak u toho jí sušenky a brambůrky manželka a ja tu klávesnici pak vyklepávám.:-D
Jméno: Ivan 30. 12. 2017, 08:32:34 delete
e-mail:
 
To bych měl zase problém trefit se do nepřátel.:-D
Jméno: Elemir 30. 12. 2017, 06:39:47 delete
e-mail:
 
U počítače max. už jen sušenky, ale poslední dva roky vlastně už ani to ne. Vadilo mě, jak se pak zasekávaly klávesy
Jméno: Ivan 30. 12. 2017, 00:48:32 delete
e-mail:
 
No jo, já si všiml, že mi jedna ruka stačí třeba i na Heroes 3, který jsem nedávno zase oprášil.:-D Ale jíst u počítače, no fuj.:-D To jsem naposledy dělal na kolejích, kdy jsem si dával Kung Pao shrbenej u notebooku.:-D Jinak si i takové IWD zaslouží obě ruce.:-D
Jméno: Yuyana 29. 12. 2017, 19:37:08 delete
e-mail:
 
Pak je tu ještě možnost hrát Dragon Age a nechávat společníky to vraždit, jen chodit :-D. Už si pánové ale musíte jednu vybrat, jinak si budu myslet, že si stále jen stěžujete :-D.
Jméno: Ivan 29. 12. 2017, 18:50:06 delete
e-mail:
 
To bych měl zase problém trefit se do nepřátel.:-D
Jméno: Yuyana 29. 12. 2017, 13:52:38 delete
e-mail:
 
Tak je tu ještě možnost hrát levou a jíst pravou :-D.
Jméno: Elemir 29. 12. 2017, 08:18:53 delete
e-mail:
 
Já bych měl spíš problém se s tou levou rukou trefit do pusy
Jméno: Yuyana 28. 12. 2017, 22:43:41 delete
e-mail:
 
Nooo, buď A) nemáš na myši programovatelný tlačítka, nebo B) nevíš že v tužších bojích odkládám oběd a zuřivě pauzuju levou rukou :-D.
Jméno: Ivan 28. 12. 2017, 20:46:46 delete
e-mail:
 
Tak to jsi dobrá, já můžu hrát jednou rukou ledatak klikací adventury. To jsem doopravdy tak levej?:-D
Jméno: Yuyana 28. 12. 2017, 18:50:17 delete
e-mail:
 
Tak... jsem dnes zjistila zajímavou věc. Ti parchanti, se kterejma vždycky v IWD tak děsně zápasim... jsou nemrtví. Proč mi to nikdy nedošlo? Vždyť jsou průhledný :-D. Mám v partě dva kleriky a budu svádět lítý boje s nemrtvejma, celá já. Proč to dělat jednoduše, že.

Taky jsem přišla na spolehlivej způsob zabíjení beholderů. Hodíte po nich chromatickej orb, kouzlo prvního levelu... ono je to paralyzuje... Trvalo ale dlooouho než mi to došlo, že jo :-D.

No, tolik k vánoční nostalgii.

(Na IWD je geniální to, že to jde hrát jednou rukou, zatim co třeba obědváte. Takovejch her moc neni.)
Jméno: Yuyana 26. 12. 2017, 01:38:33 delete
e-mail:
 
Zrovna tahle kožená má třídu zbroje jako nejlepší kroužkovky a pěknej ench k tomu, co ještě řešíš.

Jinak já používám kožený i u kleriků, rychlost je důležitá.
Jméno: lampasak 25. 12. 2017, 23:42:30 delete
e-mail:
 
Veselé Vánoce všem! Rozjel jsem znovu MM8. Tentokrát zkouším solo upíra. Jsem trochu nejistý ohledně brnění. Co je podle vás lepší? Jít do experta kroužkové nebo mistra kožené? Já se spíš přikláním ke kožené. Kalkuluji s tím, že mistrovstí mi pomůže vykompenzovat nižší obranu a zároveň budu mít kratší zotavení, což by se mělo u solo postavy dost hodit. Mám seredinovu ochranu z bedny.
Jméno: Yuyana 24. 12. 2017, 18:28:47 delete
e-mail:
 
Jestli existuje důvod pořídit si blokátor reklam, je to tenhle... :-D
Jméno: Elemir 24. 12. 2017, 14:45:30 delete
e-mail:
 
Jj, Veselý Vánoce Za chvilku jdu ohoblovat nohu stromku, aby se mohl konečně ozdobit, letos jsem nějak obecně ve skluzu
Jméno: flash 24. 12. 2017, 14:44:47 delete
e-mail:
 
Hezke vanoce teda

Me se zas obcas objevuje reklama na koupi rakve, coz taky potesi
Jméno: Yuyana 24. 12. 2017, 13:02:16 delete
e-mail:
 
Echm... tak hádám... že...

Veselý Vánoce? Nebo cokoliv dle svojí víry slavíte :-D.

A neodpalujte cizejm lidem před barákem ohňostroj, je to neslušný.
Jméno: Yuyana 24. 12. 2017, 05:14:43 delete
e-mail:
 
No, musim říct, že by mě opravdu zajímalo, kterej zrádce zaprodal můj mail takovejm lidem :-D.