Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | StriderCZ | 3. 1. 2018, 19:18:28 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Zaklínač na konzoli je fajn, obvykle hraji v poloze ležmo | |||
| Jméno: | Richmond | 31. 12. 2017, 16:41:15 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Nekoupil si nekdo tu MiniSNES konzoli? To je snad jedina konzole, ktery mne zaujala. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 31. 12. 2017, 01:51:51 | ![]() |
| e-mail: | |||
když někdo zmíní konzole, tak si vzpomenu jak jako malej kluk hrával bratranec na psku Red alert nooo... strategie s gamepadem... |
|||
| Jméno: | Yuyana | 30. 12. 2017, 23:46:59 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Počkej, teď přijde flash a za trest ti nadrobí do klávesnice. | |||
| Jméno: | Elemir | 30. 12. 2017, 22:39:18 | ![]() |
| e-mail: | |||
Co jsem tak jednou četl, některé konzolovky ani nemusíš ovládat, vyhraješ i tak ... jo, ten se mi povedl ![]() |
|||
| Jméno: | Yuyana | 30. 12. 2017, 20:16:12 | ![]() |
| e-mail: | |||
| flashi, ja nejak nevidim zpusob, jak jist u konzole. Kterejma rukama pak ovladas hru? | |||
| Jméno: | Elemir | 30. 12. 2017, 20:08:54 | ![]() |
| e-mail: | |||
| Já mám bohužel malý stůl, takže ať chci nebo nechci, pořád nad tou klávesnicí něco přesouvám. Monitor mám jinak 1/2 metru od hlavy. | |||
| Jméno: | Richmond | 30. 12. 2017, 17:10:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
ještě doplním, že samozřejmě nejím nad klávesnící to si prostě odsunu směrem k monitoru. Ale zas tak často nejím, ovšem kávička u hraní je povinnost! ![]() |
|||
| Jméno: | Ivan | 30. 12. 2017, 14:35:34 | ![]() |
| e-mail: | |||
Co s tím má společnýho monitor? Monitor mám daleko, ale klávesnici mám blízko.:-D |
|||