Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 3. 1. 2018, 23:55:24 delete
e-mail:
 
StriderCZ: mno, zvyš si obtížnost a ono tě to ležení přejde Ale jinak se nedivím, ono to ovládání je dělané primárně na konzole, třeba úpravu boje pro PC dodali až dodatečně v jednom z patchů a i tak to není žádná sláva.
Jméno: Yuyana 3. 1. 2018, 20:37:31 delete
e-mail:
 
Existuje jiná herní poloha?
Jméno: StriderCZ 3. 1. 2018, 19:18:28 delete
e-mail:
 
Zaklínač na konzoli je fajn, obvykle hraji v poloze ležmo
Jméno: Elemir 2. 1. 2018, 22:37:04 delete
e-mail:
 
No, jako jednoúčelovka proč ne, ale pak bych si Mini SNES představoval za nižší cenu. U Atariboxu spíš vidím tu možnost oficiální podpory emulovaných platforem, dalo by to tomu takový trochu punc originality. Herně mě to ale taky nikdy moc nazaujalo.
Jméno: JCMurphy 2. 1. 2018, 02:31:03 delete
e-mail:
 
na gamepadu leda tak tekkena sportovní týmovky se tam ale dají pochopit a je pravda, že i na ty závodní nepotřebuješ moc cafliků, i když znalci to hrajou zásadně s volantem (to já nejsem já vždycky preferoval klávesnici...) i když... aj takovýho gothica si na gamepadu dovedu představit, tam taky nebylo potřeba nějak moc tlačítek i když by tam byl asi problém s přepínáním kouzel...
Jméno: Richmond 1. 1. 2018, 12:55:18 delete
e-mail:
 
No mně by limit 20 her nevadil, víc bych jich stejně ani nedohrál. Lákají mě ty plošinovky, graficky to jsou prostě skvosty. Atari mne minulo a vizuálně ta hnědá na mě nepůsobí.
Jméno: Elemir 1. 1. 2018, 11:50:38 delete
e-mail:
 
Pokukoval jsem už po Mini NES, ale zklamala mě nemožnost používat vlastní cartridge. Mini SNES už jde údajně hacknout, ale to mi zase přijde celé proti smyslu si tu konzoli pořizovat. Osobně mě více zaujal Ataribox, ale ten má přestřelenou cenu i na možnosti multiúčelového zařízení.
Jméno: Richmond 31. 12. 2017, 16:41:15 delete
e-mail:
 
Nekoupil si nekdo tu MiniSNES konzoli? To je snad jedina konzole, ktery mne zaujala.
Jméno: Ivan 31. 12. 2017, 15:47:10 delete
e-mail:
 
Tak já si pořídil konzoli (xbox one) loni kvůli NHLku, a hraju na něm jen to NHLko a Forzu, na to je podle mě gamepad dobrej. Jinak jsem ale zapřísáhlej PCčkář a nechápu, jak někdo může hrát střílečky, strategie nebo třeba Zaklínače na konzoli..
Jméno: JCMurphy 31. 12. 2017, 01:51:51 delete
e-mail:
 
když někdo zmíní konzole, tak si vzpomenu jak jako malej kluk hrával bratranec na psku Red alert nooo... strategie s gamepadem...
Jméno: Yuyana 30. 12. 2017, 23:46:59 delete
e-mail:
 
Počkej, teď přijde flash a za trest ti nadrobí do klávesnice.
Jméno: Elemir 30. 12. 2017, 22:39:18 delete
e-mail:
 
Co jsem tak jednou četl, některé konzolovky ani nemusíš ovládat, vyhraješ i tak ... jo, ten se mi povedl
Jméno: Yuyana 30. 12. 2017, 20:16:12 delete
e-mail:
 
flashi, ja nejak nevidim zpusob, jak jist u konzole. Kterejma rukama pak ovladas hru?
Jméno: Elemir 30. 12. 2017, 20:08:54 delete
e-mail:
 
Já mám bohužel malý stůl, takže ať chci nebo nechci, pořád nad tou klávesnicí něco přesouvám. Monitor mám jinak 1/2 metru od hlavy.
Jméno: JCMurphy 30. 12. 2017, 17:52:03 delete
e-mail:
 
jíst u noťasu... mno občas si sem donesu nějaký oplatky, či tak, ale přímo nad ním nejím, od toho mám buď jídelní stůl, či velkej stůl s noťasem kde si můžu sednout tak abych do něj nekydal... jo kafe... to je pravda, že si občas udělám, akorát než si na něj zase vzpomenu, tak je většinou studený
Jméno: Richmond 30. 12. 2017, 17:10:42 delete
e-mail:
 
ještě doplním, že samozřejmě nejím nad klávesnící to si prostě odsunu směrem k monitoru. Ale zas tak často nejím, ovšem kávička u hraní je povinnost!
Jméno: Richmond 30. 12. 2017, 17:09:19 delete
e-mail:
 
monitor mám cca 25cm od hlavy, ale já mám cíleně jen 19" LCD s klasickým poměrem A nejraději hraju hry s čistě klávesnicovým ovládáním, takže se u toho blbě jí. Ale zase většinou u toho stejně jím.
Jméno: flash 30. 12. 2017, 16:55:34 delete
e-mail:
 
mate hrat na konzoli (jestli mi nekdo napise neco o konzoli na zaclony, predem ho upozornuju ze je to stare a ohrane tam muzete jist a pit co hrdlo raci. Ony tyhle pracovni periferie jako klavesnice a mys skutecne k jidlu moc nepasuji
Jméno: Yuyana 30. 12. 2017, 15:01:25 delete
e-mail:
 
No, já mám notebook, takže hodně :-D. Ale to nic nemění na faktu že i reálnou klávesnici mám furt dost jinde než oběd. V životě bych neriskovala vylití nebo vykydnutí něčeho do kláves.
Jméno: Ivan 30. 12. 2017, 14:35:34 delete
e-mail:
 
Co s tím má společnýho monitor? Monitor mám daleko, ale klávesnici mám blízko.:-D