Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 9. 1. 2018, 06:27:14 delete
e-mail:
 
Právě proto je dobré, mít dobrého právníka
Jméno: Adam23 8. 1. 2018, 17:37:25 delete
e-mail:
 
Tak to gratuluju, a ne, pujcit nechci
Jméno: JCMurphy 7. 1. 2018, 23:10:02 delete
e-mail:
 
heh... jsem se ještě nechlubil? volali nám ze soudu, že jsme 4. kolo vyhráli a páč udělali chybu v tom, že nás tam pozvali o dvě hoďky pozdějc, tak to co z nich teď vysoudíme dostaneme od státu a ještě nám aj zaplatijou právníka takže... kolik chceš půjčit? bhwahahahaha!!!
Jméno: Elemir 6. 1. 2018, 21:01:48 delete
e-mail:
 
Jo tak, já ani tu momentální cenu nezaregistroval , jenom si pamatuju, že minule chtěl na Buy It! něco okolo 300 USD. Škoda, že takhle to určitě prodá, ale není to zas nic, bez čeho bych nemohl žít. To to vrazím právě radši do UU.

Někdy bych chtěl mít peněz, až bych nevěděl, co s nima dělat, ale to bych musel změnit profesi Takhle jsem v takové té pozici člověka, co si koupí luxusní auto a klidně dál bydlí v paneláku, protože na víc už holt nezbylo
Jméno: Richmond 6. 1. 2018, 20:38:43 delete
e-mail:
 
Aháá, já to nějak nepochopil, otevřu odkaz a tam 742 kč, tak jsem si říkal, co Elemir blbne s tím 7K ) No teĎ je to jasný

Do UU (obou) jdi, to jsou luxusní krabice.
Jméno: Elemir 6. 1. 2018, 20:11:42 delete
e-mail:
 
Jasně že jo, 7k = 7000 Richmonda nejspíš zaujalo, že by to bylo 7k USD
Jméno: Yuyana 6. 1. 2018, 20:07:53 delete
e-mail:
 
Jestli veris ze ten notebook je cejtit... tak neni. Mam pod nim desku, samozrejme. Na cem bych jezdila mysi. Nemuzu za to, ze nektery lidi hrajou na primotopu :-D. Deska je samozrejme podeprena, ono to docela vazi. Uvazovala jsem o takovym nejakym stolku do postele, co se prodava, ale zda se ze kus dreva a dva kvetinace plnej svou funkci.

7k neni sedm tisic? To je pro me novinka :-D. Kdysi davno ve skole jsem si pri ekonomice psala K misto trech nul, byla jsem na to tak zvykla, ze jsem to napsala i do pisemky a nijak mi to neprislo. Ucitelka nerekla nic. Prostě K je tisic :-D.
Jméno: Adam23 6. 1. 2018, 18:27:06 delete
e-mail:
 
Tak to je tak pro zensky, co se rady prohrivaji
Notebook na brise to fakt nee
Jméno: Elemir 6. 1. 2018, 18:13:12 delete
e-mail:
 
Jinak hezká kompletace Wizardry, já bych si chtěl pořídit alespoň tu šestku a sedmičku, u Ultim zvažuju akorát Ultimy Underworld, ale o tom už uvažuju několik let. Nyní už jsem ovšem po dohrátí UU1 rozhodnut, že tohle bych chtěl opravdu vlastnit.
Jméno: Elemir 6. 1. 2018, 17:49:01 delete
e-mail:
 
Jako ono by se o tom dalo zauvažovat, ale můj osobní tip je, že to v pohodě přeleze 100 USD a to by s případným poštovným bylo asi více, než bych byl ochotný dát.
Jméno: Richmond 6. 1. 2018, 17:42:15 delete
e-mail:
 
Nejdřív jsem si přeložil 7K jako sedm tisíc ) Ale jako cena super dle mého! Klidně být Tebou, tak mu napíšu
Jméno: Elemir 6. 1. 2018, 10:42:54 delete
e-mail:
 
Tak tu originálku Ultimate Might and Magic Archives dotyčný za 7k neprodal, nyní jí strčil do klasické aukce. Naneštěstí (nebo možná naštěstí ) stále vyloučil ČR
Jméno: Elemir 5. 1. 2018, 13:11:54 delete
e-mail:
 
Tak už mám za sebou nainstalování záplaty pro Intel procesory a první, kdo to nerozdýchal byl Daemon Tools Mnohem zákeřnější však byly záplaty pro SoundBlaster, protože mi najednou začal jít podivně zvuk (dost basově). Nakonec jsem zjistil, že se mi zvuk v repracích přepnul na 5.1, takže to stačilo zase přehodit zpět na 2.1.
Jméno: StriderCZ 5. 1. 2018, 09:32:42 delete
e-mail:
 
Takhle jsem dohrál MM7. Měl jsem (lehkou) střevní chřipku a preventivně jsem byl dva dny doma na izolaci.... Velmi příjemný moribundus 😊
Jméno: Yuyana 4. 1. 2018, 19:39:21 delete
e-mail:
 
Co jak funguje, prostě sebou plácneš do postele, noťas na sebe a hraješ :-D. Musíš samozřejmě ležet na zádech, jinak by to nešlo :-D.
Jméno: Adam23 4. 1. 2018, 19:11:38 delete
e-mail:
 
A Yuyano to jako lezis na zadech nebo na brise, a jak to funguje s klavesnici u MM6?
Jméno: JCMurhy 4. 1. 2018, 18:51:39 delete
e-mail:
 
já ležmo tak maximálně dívat se na filmy, ale hrát hry fakt ne...
Jméno: Adam23 4. 1. 2018, 18:50:55 delete
e-mail:
 
Ležmo, to vážně tak hrajete?!
Jméno: Elemir 4. 1. 2018, 13:12:20 delete
e-mail:
 
Todle je podle mě právě na tom to zvláštní, sice ti to souboje zlehčí, ale nic to nemění na tom designu světa s levelem potvor. Nezkoušel jsem to, jen hádám, ale potvory nad Geraltovou úrovní budou mít stále značnou výhodu. Ona je vyšší obtížnost pak v podstatě jen formalita, protože to co je pod tvůj level nebo na podobném levelu, není nijak těžké a u bossů mi třeba rozdíl mezi těžkou a střední nepřišel nijak závratný. Největší rozdíl je vidět v absenci regenerace zdraví. Možná, že na těch nižších obtížnostech je to přeci jen dělané jinak. Ale jak už jsem někde psal, potíž Zaklínače 3 je v tom, že se nějak museli popasovat s tím, že už hraješ za velmi zkušeného bojovníka a srážet ho pořád na level 1 tak nějak nemá smysl Asi to pak taky jednou zkusím jen s příběhem.
Jméno: StriderCZ 4. 1. 2018, 07:38:16 delete
e-mail:
 
Zaklínače hraji záměrně na obtížnost - hlavní je příběh. Těžké souboje v reálném čase mně nebaví, dohrál jsem několik her na těžkou obtížnost. Navíc jsem "slavný a zkušený" zaklínač, žádný nýmand. Takže by nepřátelé měli přede mnou utíkat a ne naopak.