Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 18. 1. 2018, 23:48:41 delete
e-mail:
 
DoMA NA PORáDKU - Zamykajte svoje kostoly
Jméno: flash 18. 1. 2018, 23:13:37 delete
e-mail:
 
Juju, bioware dela na novy dragon age.
Jméno: JCMurphy 18. 1. 2018, 18:32:44 delete
e-mail:
 
tož já šermovával a v sobotu máme larp, tak se na to fakt mega těším, ale kydž mi bude smutno, tak si stáhnu Mount & Blade: Warband přeci jenom... intel hd 4600 to nerozjede

a já volím Drahoše jako v prvním kole... a měl by to vyhrát... no uvidíme... kdokoliv kromě Zemana, Babiše & Okamury... jenom to vyhrávají... hmm...
Jméno: Richmond 18. 1. 2018, 17:50:09 delete
e-mail:
 
Taky moc zvědavý nejsem, videa mě odradila, ale úspěch jim přeju.
Jméno: Elemir 18. 1. 2018, 16:55:22 delete
e-mail:
 
Já už popravdě zvědavý nejsem, ale přeju jim úspěch. Třeba časem se pak na to taky podívám. Uvidíš, pak dej kdyžtak vědět.
Jméno: StriderCZ 18. 1. 2018, 13:15:29 delete
e-mail:
 
13.2. Vyjde Kingdom Come. Docela jsem zvědavý. Mám sice obvy, zda to nebudou vyhozené peníze, ale jak se říká na Valašsku: Kdo se bojí, sere v síni.
Jméno: Elemir 18. 1. 2018, 12:05:07 delete
e-mail:
 
Vidíš a celý rok se tu politika neřešila Já do druhého asi ani nepůjdu.
Jméno: Rengo 18. 1. 2018, 11:50:38 delete
e-mail:
 
Člověk se sem podívá jednou za rok, aby nemusel řešit politiku .. d.......prvni kolo mw rozesmutnilo, nemam moc koho volit ted
Jméno: Elemir 18. 1. 2018, 07:56:22 delete
e-mail:
 
A že bychom třeba zkusil letošní hit ... prezidentské volby?
Jméno: Adam23 17. 1. 2018, 18:12:33 delete
e-mail:
 
D, co to je takove skutecne thema?
Jméno: Yuyana 17. 1. 2018, 17:58:38 delete
e-mail:
 
Ok, pánové, díky za snahu, ale možná přeci jen počkáme na skutečný téma :-D.
Jméno: JCMurphy 17. 1. 2018, 17:32:29 delete
e-mail:
 
ale jo, něco napadlo, leč dneska jsem šel zase s vyhrnutejma rukávama a pohoda...
Jméno: Elemir 17. 1. 2018, 13:58:13 delete
e-mail:
 
Kdepak, včera chumelilo
Jméno: Adam23 17. 1. 2018, 13:42:54 delete
e-mail:
 
To to letí, dámo ) Krásně dneska chumelilo, což?
Jméno: Yuyana 17. 1. 2018, 12:55:21 delete
e-mail:
 
Pánové, už zase týden nic neříkáte :-D.
Jméno: Elemir 10. 1. 2018, 20:40:20 delete
e-mail:
 
Podle mě nemusí být levný právník k zahození. Ne každý je hned slavný jako Sokol, a aby se vyškrábal nahoru, tak se musí nejprve předvést. V zájmu žádného právníka snad není, aby svého klienta potopil a ti méně známí mají o tenhle důvod víc. Možná je to zcestná úvaha, ale naštěstí jsem si to nikdy nemusel vyzkoušet.
Jméno: JCMurphy 10. 1. 2018, 13:00:42 delete
e-mail:
 
z těch čuramedánů to potom budou páčit sami, ale to už nebude můj problém...
Jméno: Yuyana 10. 1. 2018, 11:52:57 delete
e-mail:
 
No já myslela jako že vyhrajou a nechaj se zaplatit státem.
Jméno: Uran 10. 1. 2018, 07:23:52 delete
e-mail:
 
Ano, ale pouze v seriálech a filmech. Pro bono.
Jméno: Yuyana 9. 1. 2018, 18:27:21 delete
e-mail:
 
Protože dobrý právníci jsou zdarma?