Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: |
flash |
18. 1. 2018, 23:13:37 |
 |
| e-mail: |
|
| |
Juju, bioware dela na novy dragon age.  |
| Jméno: |
JCMurphy |
18. 1. 2018, 18:32:44 |
 |
| e-mail: |
|
| |
tož já šermovával a v sobotu máme larp, tak se na to fakt mega těším, ale kydž mi bude smutno, tak si stáhnu Mount & Blade: Warband přeci jenom... intel hd 4600 to nerozjede
a já volím Drahoše jako v prvním kole... a měl by to vyhrát... no uvidíme... kdokoliv kromě Zemana, Babiše & Okamury... jenom to vyhrávají... hmm... |
| Jméno: |
Richmond |
18. 1. 2018, 17:50:09 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Taky moc zvědavý nejsem, videa mě odradila, ale úspěch jim přeju. |
| Jméno: |
Elemir |
18. 1. 2018, 16:55:22 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Já už popravdě zvědavý nejsem, ale přeju jim úspěch. Třeba časem se pak na to taky podívám. Uvidíš, pak dej kdyžtak vědět. |
| Jméno: |
StriderCZ |
18. 1. 2018, 13:15:29 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| 13.2. Vyjde Kingdom Come. Docela jsem zvědavý. Mám sice obvy, zda to nebudou vyhozené peníze, ale jak se říká na Valašsku: Kdo se bojí, sere v síni. |
| Jméno: |
Elemir |
18. 1. 2018, 12:05:07 |
 |
| e-mail: |
|
| |
Vidíš a celý rok se tu politika neřešila Já do druhého asi ani nepůjdu. |
| Jméno: |
Rengo |
18. 1. 2018, 11:50:38 |
 |
| e-mail: |
|
| |
Člověk se sem podívá jednou za rok, aby nemusel řešit politiku .. d.......prvni kolo mw rozesmutnilo, nemam moc koho volit ted  |
| Jméno: |
Elemir |
18. 1. 2018, 07:56:22 |
 |
| e-mail: |
|
| |
A že bychom třeba zkusil letošní hit ... prezidentské volby?  |
| Jméno: |
Adam23 |
17. 1. 2018, 18:12:33 |
 |
| e-mail: |
|
| |
D, co to je takove skutecne thema? |
| Jméno: |
Yuyana |
17. 1. 2018, 17:58:38 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Ok, pánové, díky za snahu, ale možná přeci jen počkáme na skutečný téma :-D. |
| Jméno: |
JCMurphy |
17. 1. 2018, 17:32:29 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| ale jo, něco napadlo, leč dneska jsem šel zase s vyhrnutejma rukávama a pohoda... |
| Jméno: |
Elemir |
17. 1. 2018, 13:58:13 |
 |
| e-mail: |
|
| |
Kdepak, včera chumelilo  |
| Jméno: |
Adam23 |
17. 1. 2018, 13:42:54 |
 |
| e-mail: |
|
| |
To to letí, dámo ) Krásně dneska chumelilo, což?  |
| Jméno: |
Yuyana |
17. 1. 2018, 12:55:21 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Pánové, už zase týden nic neříkáte :-D. |
| Jméno: |
Elemir |
10. 1. 2018, 20:40:20 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Podle mě nemusí být levný právník k zahození. Ne každý je hned slavný jako Sokol, a aby se vyškrábal nahoru, tak se musí nejprve předvést. V zájmu žádného právníka snad není, aby svého klienta potopil a ti méně známí mají o tenhle důvod víc. Možná je to zcestná úvaha, ale naštěstí jsem si to nikdy nemusel vyzkoušet. |
| Jméno: |
JCMurphy |
10. 1. 2018, 13:00:42 |
 |
| e-mail: |
|
| |
z těch čuramedánů to potom budou páčit sami, ale to už nebude můj problém...  |
| Jméno: |
Yuyana |
10. 1. 2018, 11:52:57 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| No já myslela jako že vyhrajou a nechaj se zaplatit státem. |
| Jméno: |
Uran |
10. 1. 2018, 07:23:52 |
 |
| e-mail: |
|
| |
Ano, ale pouze v seriálech a filmech. Pro bono. |
| Jméno: |
Yuyana |
9. 1. 2018, 18:27:21 |
 |
| e-mail: |
|
| |
| Protože dobrý právníci jsou zdarma? |
copyright 2002 - 2026 by Petr 'Elemir' Levák všechna práva vyhrazena