Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 25. 1. 2018, 23:42:36 delete
e-mail:
 
Nj, nasírají, jenomže my potřebujeme, aby se věci hnuly kupředu. Rejpat umí skoro každej, ale něco konstruktivně tvořit, to je to, co je třeba. Okamura třeba nemůže jít do vlády, stejně jako nemohl kdysi Sládek, protože by se veřejně ukázalo, že jsou to jen kecálisti. Bartoš je podle mě na stejné úrovni jako Bursík a zelení, tedy potencionálně nebezpeční kecálisti, co se můžou nechat snadno hecnout a pak se taky nemusíme stačit divit. Doba se prostě změnila a ta zpětná brzda u voličů už nefunguje. Ostatně ze solární energie a podobných píkovin tu máme těžkou hlavu ještě doteď. Pokud by byla možnost sestavit menšinovou vládu z opačného spektra, pak by byli užiteční, ale zatím mě nepřesvědčili, že oni sami by se na vládě mohli podílet. Kdysi dávno, v dobách ustavení druhé komory jsem prohlásil, že Senát by nám zcela postačil. Jednak obsahuje názorově vyzrálejší lidi a druhak nás stojí mnohem méně
Jméno: Yuyana 25. 1. 2018, 21:15:41 delete
e-mail:
 
A kdo se diví. Neni mi jasný proč by si někdo chtěl dát na hlavu dredy. Jak má pak člověk věřit tomu, že je s takovou hlavou všechno v pořádku :-p.
Jméno: JCMurphy 25. 1. 2018, 17:40:25 delete
e-mail:
 
je pravda, že Bartošovy dredy nebudí zrovna důvěru u starších ročníků, ale od začátku chtěli dělat dobrou opozici a zatím je nasírají slušně...
Jméno: Elemir 25. 1. 2018, 17:12:55 delete
e-mail:
 
Ne že bych ty Piráty neměl vůbec na straně, ale když jsem viděl, co u nás za ně kandiduje, tak to nešlo. Normálně volím jinak do obecního zastupitelstva a jinak do parlamentu, ale v tomhle případě jsem použil úplně stejné kritérium. Nedokážu si představit, že by byli schopní sestavit nějak smysluplnou vládu, navíc jsem stejně jako u Okamury nečekal, že přelezou víc jak 6%.
Jméno: JCMurphy 25. 1. 2018, 16:40:32 delete
e-mail:
 
tož já volil Piráty... jak říkám... o zbytku jsme věděli jak to dopadne a než podporovat rozkrádání ostatníma stranama, tak radši zkusím novou... jenže... se tam objevil aj Okamura... a to je asi největší průser české tardovanosti...
Jméno: Elemir 25. 1. 2018, 13:00:33 delete
e-mail:
 
Tak ono to nebylo nic vyjímečnýho, když patříme k jednomu z okresů, kde mělo ANO největší preference ODS s ČSSD nám tu krásně rozkradli dotace, pak se část těhle vykuků přelila do TOP09 ... no, ono těch možností moc nezbylo, Piráti pro mě třeba nejsou žádná alternativa. To už je opravdu jen o tom, zvolit si menšího zloděje.

Akorát jsem tak trochu doufal, že v ANO je dost rozumných lidí, aby si dokázali prosadit vlastní názor. Leč chyba lávky, odchod Teličky byl dostatečně varovný signál. Nikdy by mě nenapadlo, že ANO v touze po moci vytvoří pakt se Zemanem a všichni se k němu tak svorně přihlásí. Podle mě to prokouklo víc lidí, co je volilo, jenomže jedinou šancí byly jen předčasné volby, protoža ta viróza to o víkendu vyhraje a bude vymalováno.
Jméno: JCMurphy 25. 1. 2018, 10:08:21 delete
e-mail:
 
nějak v tom nevidím, že by volil ANO... protože... normální člověk na tuhle otázku řekne NE!...
Jméno: StriderCZ 25. 1. 2018, 08:00:00 delete
e-mail:
 
Ty jsi volil ANO? Ach jo...
Jméno: Elemir 25. 1. 2018, 07:15:09 delete
e-mail:
 
Proto ho dneska budou muset na tu debatu na ČT donést na rukou ... ale to vlastně vůbec není zábavné, stejně jako celá ta současná situace. Abych řekl pravdu, za poslední týden mě nějak ten humor přešel. Nejdřív se podivuju nad tím, proč bych měl volit ANO, když Babiš chce mermomocí koalici s ODS, proti nimž se tak vymezoval. To jsem přece mohl rovnou volit ODS, že. A pak nevěřícně zírám, když ANO věřejně oznámí podporu Zemana. Nějak jsem se v myšlenkových pochodech toho hnutí ztratil. To, že ho podporuje přiblblej Tomio, to tak nějak chápu, to je maškara sama o sobě. Ostatně připomíná mi to doby, kdy si u nás na severu někteří Rómové vyholili hlavy a prohlašovali se za skinheady. Ovšem to bylo alespoň vtipný.
Jméno: JCMurphy 24. 1. 2018, 23:38:39 delete
e-mail:
 
bavte mně... konverzace zde umírá častějc než zeman při výšlapu dvou schodů...
Jméno: JCMurphy 22. 1. 2018, 00:03:22 delete
e-mail:
 
mám pocit, že poslední video zapuzení spáče se mi taky nechtělo načíst, ale seš na konci... po kvadrilionté za hodinu času...
Jméno: Elemir 21. 1. 2018, 22:48:53 delete
e-mail:
 
Boss zbaběle schazující hru je holt top "moderního" designérského umění
Jméno: JCMurphy 21. 1. 2018, 20:32:17 delete
e-mail:
 
jop
Jméno: Yuyana 21. 1. 2018, 20:28:48 delete
e-mail:
 
Můj oblíbenej W3 hrdina je brouk. Mají brouka?
Jméno: JCMurphy 21. 1. 2018, 20:11:32 delete
e-mail:
 
já před pár týdny začal hrát Heroes of the storm... dobrá odreagovávačka s hrdinama z warcraft, starcraft a na ten zbytek z vysoka kadim
Jméno: Yuyana 21. 1. 2018, 19:47:14 delete
e-mail:
 
V jaký diskusi, tady žádná neprobíhá.

Mimochodem nejde mi dohrát Gothic, vždycky mi to spadne když jdu k bossovi.Chápu že se mě bojí, ale shazovat hru by mi nemusel.
Jméno: Adam23 21. 1. 2018, 11:11:24 delete
e-mail:
 
Yuyana je koukam toxicky element v diskusi, kdyz uz clovek tejden vymejsli thema, tak ji neni dost dobry
Jméno: Yuyana 19. 1. 2018, 13:59:45 delete
e-mail:
 
Však jsem se k tomu vyjádřila, co po mě chceš víc :-D.
Jméno: Flash 19. 1. 2018, 11:02:48 delete
e-mail:
 
Je. Tema to ale je taky ne
Jméno: Yuyana 19. 1. 2018, 07:49:55 delete
e-mail:
 
To je jeho problém.