Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Uran 29. 1. 2018, 09:11:36 delete
e-mail:
 
To:

Hele, ono hnuti skinheads bylo ve svych pocatcich proti rasismu. A dodnes takove odnoze existuji. To, ze pak vznikly a dnes prevazuji rasisticke skupiny skinheads je druha vec. Takze rom a skinhead, proc ne. Ale musi si to umet obhajit. Ad volby: vysledek me netesi, ale aspon uz to mame za sebou. Zeman stejne brzo umre a bude klid

Trochu mě to překvapilo, ale člověk s pořád učí. Ohledně různých hnutích. Ap.
Jméno: JCMurphy 28. 1. 2018, 22:37:52 delete
e-mail:
 
nemám tucha kdo je Bakala... a ani to nebudu hledat... (i když by to trvalo kratší dobu, než psát tohle ) je to ten vývojář? a co máš proti příteli státu?... já myslel, že je ti jedno kdo tu bude vládnout...
Jméno: Elemir 28. 1. 2018, 20:43:40 delete
e-mail:
 
Dabing to původně mít mělo, ale Dan pak nějak okecával proč ne. Na video jsem nekoukal a hru jsem definitivně odpískal. Z Bakaly se po včerejšku stal přítel státu a to už je na mě moc Doposud jsem měl ještě cukání, že to jako nebudu brát v potaz, ale je to perfektní důvod a budu ho muset začít aplikovat častěji Ona se mi třeba časem ta nálada zlepší.
Jméno: JCMurphy 28. 1. 2018, 11:26:46 delete
e-mail:
 
a jestli jsou námitky, tak se podívejte na poslední video Larse Andersona (nemám ho sice rád, ale vždycky se trefil do tenkýho hledí za pohybu...)
Jméno: JCMurphy 28. 1. 2018, 11:20:50 delete
e-mail:
 
díval jsem se teď na to sedmnáctiminutový video o Kingdom come deliverance... nemělo ta hra mít českej dabing!? o_O!? jinak nevypadá to špatně... styl hry se dá přizpůsobit každýmu stylu... ach božka jak já nenávidím ty retardovaně vyhlížející celopláty... jenže bez toho z někoho dostat info bude zjevně voříšek (na karel...) bych si naskillil luk a nepřibližoval se k nikomu dobrovolně blíž jak 15 metrů
Jméno: lampasak 28. 1. 2018, 00:37:58 delete
e-mail:
 
Radeji nachos
Jméno: Yuyana 28. 1. 2018, 00:07:13 delete
e-mail:
 
Popkorn?
Jméno: JCMurphy 28. 1. 2018, 00:02:44 delete
e-mail:
 
taky si myslím, že se konce prezidentování nedožije... ale což... aspoň pak budu vědět, kdy se mmá začít slavit...
Jméno: Lampasak 28. 1. 2018, 00:01:30 delete
e-mail:
 
Hele, ono hnuti skinheads bylo ve svych pocatcich proti rasismu. A dodnes takove odnoze existuji. To, ze pak vznikly a dnes prevazuji rasisticke skupiny skinheads je druha vec. Takze rom a skinhead, proc ne. Ale musi si to umet obhajit. Ad volby: vysledek me netesi, ale aspon uz to mame za sebou. Zeman stejne brzo umre a bude klid
Jméno: Elemir 27. 1. 2018, 20:23:17 delete
e-mail:
 
Mno, 2/3 oprávněných voličů u uren je dost slušný výsledek a holt většinová nálada ve společnosti je jiná a volba dopadla tak jak dopadla. Jsou v naší společnosti věci, které po téhle volbě jaksi nechápu, ale nezbývá, než jí respektovat. Víc k tomu nemá smysl dodávat.
Jméno: Yuyana 26. 1. 2018, 17:32:44 delete
e-mail:
 
No, noviny nečtu, televizi nemám a na seznam nelezu... :-D Je až pozoruhodný jak je bez toho život v klidu.
Jméno: Adam23 26. 1. 2018, 16:26:02 delete
e-mail:
 
To neni o vyvolenym, mi uz staci tak malo, aby se mi nechtelo dalsich 5 let zvracet pokazdy, kdyz ho uvidim nebo uslysim.
Jméno: Yuyana 26. 1. 2018, 16:15:03 delete
e-mail:
 
Je to jeden starej páprda vedle druhýho.

Osobně si myslim, že Zeman byl v zásadě velmi stereotypně českej, ideální reprezentant :-D. Oh Bože. Dokud se nezměněj lidi, nezmění se nic, prezident je jen taková třešeň nahoře. Na pohádky o vyvolenym co zachrání všechny ostatní už jsem trošku stará.
Jméno: JCMurphy 26. 1. 2018, 16:00:29 delete
e-mail:
 
taky jsem tam vhodil Drahoše... protože za rok bude mít 69 let, má víc titulů a je vystudovanej chemik ... jedinej důvod, proč volit zemana bylo, že má číslo 7 https://www.youtube.com/watch?v=hNl6OtFqsy8 ale jinak jsem zásadně proti němu... nepřinesl žádnou změnu k lepšímu, akorát nasírá dost lidí...

no kdo ví... třeba jak budu starej jak vy, tak taky nebudu chodit k volbám, ale zatím nevidím důvod proč tam nejít a nemít šanci něco změnit... stěžovat si umím vždycky (a na to jsem profík)
Jméno: Adam23 26. 1. 2018, 15:07:42 delete
e-mail:
 
Já věřím na větší dobro, a to je zcela nepochybně Drahoš
Jméno: Yuyana 26. 1. 2018, 13:37:12 delete
e-mail:
 
Hře na "menší zlo" nějak nevěřim, hele.
Jméno: Uran 26. 1. 2018, 10:52:11 delete
e-mail:
 
To: Elemir

################
Ostatně připomíná mi to doby, kdy si u nás na severu někteří Rómové vyholili hlavy a prohlašovali se za skinheady. Ovšem to bylo alespoň vtipný.
################

Reaguji trochu zpožděně, ale mam podobnou zkušenost, kdy měl spolužák podobného "spolubojovníka", který ač róm byl u hnutí skinheads. Už tehdy mi to připadlo trochu schizoidní. Dnes se, ale už ničemu nedivím.
Jméno: Elemir 26. 1. 2018, 10:22:09 delete
e-mail:
 
K volbám chodím už 22 let s nadějí změny a ta jaksi nepřichází, takže to s radostí přenechám jiným
Jméno: JCMurphy 26. 1. 2018, 09:49:12 delete
e-mail:
 
no s tímhle přístupem to dopadne jak aj jedni ti tai-či čajovníci s nesmírně pozitivním náhledem na svět říkali, že volby jsou zbytečné a že tam nepůjdou... volby jsou jednou za nějakej ten rok a stačí tam jenom přijít a vhodit kandidáta, či stranu o kterým jste přesvědčení, že nadělá nejmenší zlo...
Jméno: Elemir 26. 1. 2018, 06:33:48 delete
e-mail:
 
Mno, každopádně za tu haldu let je to prvně, co mě celá ta situace nějak extra dojmula a zároveň mě to přesvědčilo, že opravdu nemá význam k těm volbám chodit.