Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).
| Jméno: | JCMurphy | 28. 1. 2018, 11:26:46 | ![]() |
| e-mail: | |||
a jestli jsou námitky, tak se podívejte na poslední video Larse Andersona (nemám ho sice rád, ale vždycky se trefil do tenkýho hledí za pohybu...) |
|||
| Jméno: | JCMurphy | 28. 1. 2018, 00:02:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
| taky si myslím, že se konce prezidentování nedožije... ale což... aspoň pak budu vědět, kdy se mmá začít slavit... | |||
| Jméno: | Yuyana | 26. 1. 2018, 17:32:44 | ![]() |
| e-mail: | |||
| No, noviny nečtu, televizi nemám a na seznam nelezu... :-D Je až pozoruhodný jak je bez toho život v klidu. | |||
| Jméno: | Adam23 | 26. 1. 2018, 16:26:02 | ![]() |
| e-mail: | |||
| To neni o vyvolenym, mi uz staci tak malo, aby se mi nechtelo dalsich 5 let zvracet pokazdy, kdyz ho uvidim nebo uslysim. | |||
| Jméno: | JCMurphy | 26. 1. 2018, 16:00:29 | ![]() |
| e-mail: | |||
taky jsem tam vhodil Drahoše... protože za rok bude mít 69 let, má víc titulů a je vystudovanej chemik ... jedinej důvod, proč volit zemana bylo, že má číslo 7 https://www.youtube.com/watch?v=hNl6OtFqsy8 ale jinak jsem zásadně proti němu... nepřinesl žádnou změnu k lepšímu, akorát nasírá dost lidí...
no kdo ví... třeba jak budu starej jak vy, tak taky nebudu chodit k volbám, ale zatím nevidím důvod proč tam nejít a nemít šanci něco změnit... stěžovat si umím vždycky (a na to jsem profík) |
|||
| Jméno: | Adam23 | 26. 1. 2018, 15:07:42 | ![]() |
| e-mail: | |||
Já věřím na větší dobro, a to je zcela nepochybně Drahoš ![]() |
|||
| Jméno: | Elemir | 26. 1. 2018, 10:22:09 | ![]() |
| e-mail: | |||
K volbám chodím už 22 let s nadějí změny a ta jaksi nepřichází, takže to s radostí přenechám jiným ![]() |
|||