Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Elemir 31. 1. 2018, 07:51:09 delete
e-mail:
 
Já pak asi na fóru vytvořím přímo samostatnou kategorii k videím a budu tam dopisovat novinky a rozcestník.

Jinak tu mám jednu ranní perličku Teda asi bych tomu měl říkat jinak, ale docela mě to pobavilo. Chtěl jsem najít něco na starších zálohách DVD a bylo mi divné, že mechanika tak rachtá a nic nečte. Tak jsem to DVD vzal a koukl, jestli není náhodou škrábnuté a jak tak na to koukám, ono bylo úplně zprohýbané Postihlo to prakticky všechna DVD dotyčné značky. Naštěstí nejsou nijak klíčová, ale na to, že jsou jen nějakých 11 let stará, tak nic moc pojistka Předpokládám, že tohle nevyřeší ani žehlička.
Jméno: Yuyana 30. 1. 2018, 23:47:26 delete
e-mail:
 
Připomeňte mi to někdo v pátek, teď jsem na mobilu.
Jméno: Elemir 30. 1. 2018, 20:28:39 delete
e-mail:
 
Díky
Jméno: Richmond 30. 1. 2018, 20:14:28 delete
e-mail:
 
Shlédnuto celé! Poznámky napíšu do fóra Ale samozřejmě palec hore!
Jméno: Elemir 30. 1. 2018, 14:25:49 delete
e-mail:
 
Might and Magic III: Isles of Terra (komentovaný gameplay z Fountain Head) ... není to úplně ideál, ale už je to lepší
Jméno: Elemir 30. 1. 2018, 11:05:42 delete
e-mail:
 
Vínečko ušlo, ale bylo ho nějak moc Rudův stream s Mafií jsem dokoukal až do konce, byla to docela zábava, obzvláště poslední půlhodinka bez obrazu Nečekal jsem, že to živé propojení to tak výrazně promění oproti klasickému gameplayi a hlavně se tam sešla skupinka pamětníků, takže opravdu pohodová atmosféra.
Jméno: Yuyana 30. 1. 2018, 00:33:57 delete
e-mail:
 
No, já mám sice času dost a věřim v reinkarnaci, ale klidně se budu bavit taky :-p.
Jméno: JCMurphy 29. 1. 2018, 23:49:10 delete
e-mail:
 
já jsem ochotnej se bavit s kýmkoliv... přeci jenom, žijeme jenom jednou a času málo... mno já se musel narodit po druhé aby mi to došlo
Jméno: Elemir 29. 1. 2018, 23:22:15 delete
e-mail:
 
Kurňa a když já zmínil 5,5 lidí, tak mě málem zasypala hromada otázek Ale popravdě, já se sobě taky divím a ještě víc se divím tomu, že i přes ty různé turbulence ve společnosti to tu dokážeme hodit za hlavu a normálně se bavit. Pro mě je to tedy celkem normální jev, ale "vědecky" vzato, je to čirá anomálie
Jméno: Yuyana 29. 1. 2018, 22:54:03 delete
e-mail:
 
Jo jo, řeči o počasí dokážou nasejřit... :-p
Jméno: JCMurphy 29. 1. 2018, 21:45:29 delete
e-mail:
 
heh... blázníš? konečně jsem našel místo, kde můžu prudit pět a půl lidí svejma názorama já se spíš divím, že ty tu ještě chodíš
Jméno: Elemir 29. 1. 2018, 20:20:08 delete
e-mail:
 
Jako čekám, jestli to fakt někoho nasejřilo a přestane Elemir´s Page navštěvovat, ale kupodivu je dnešní pondělní trend celkem nadprůměrný U nás bylo jinak docela větrno, škoda toho týdne, co napadl sníh a nevydržel, už jsem měl radost, protože poslední léta je to tu s počasím naprd.
Jméno: Adam23 29. 1. 2018, 20:09:31 delete
e-mail:
 
Jo 100 let výročí s Ovarem ve vleku me sejří nejvíc.

No co už, dneska bylo pěkně teplo už na sluníčku
Jméno: Adam23 29. 1. 2018, 20:07:29 delete
e-mail:
 
Končim s tebou Elemire, teda takovýhle názory a (NE)volby!
.
.
.
.
Jméno: Elemir 29. 1. 2018, 19:34:04 delete
e-mail:
 
Mno, tak jsem si koupil dva litříky Irsai Olivier a svět je hned veselejší Prohlížel jsem si archivační exterňák a našel jsem na něm kopie starých záloh materiálů až z roku 2001 (včetně WinUAE), což mi připomělo, že jsem před drahnou dobou slíbil gameplay z MM3. Od instalace novýho PC jsem vlastně s YouTube vůbec nepracoval, ale možná je čas to konečně nějak zpracovat. Koncept nosím v hlavě už hodně dlouho, ale moc jsem se do toho nehrnul. Důvodem je, že jsem to chtěl spojit s patchem od Jeffa Ludwika, ale po těch letech si jaksi nepamatuju, jak a čím jsem to vlastně instaloval Všechno to totiž probíhá v prostředí DOSu a s 16-bitovými nástroji, takže je to opravdu úžasný zážitek. On byl tedy zážitek shánět už jen ty nástroje, protože Ludwik byl v tomto ohledu dost tajemný Nicméně bych to asi nějak zpracovat měl, ostatně o potížích s instalačkami starých programů už jsem psal na fóru.
Jméno: Elemir 29. 1. 2018, 15:59:10 delete
e-mail:
 
Drahoš by byl opravdu jen protestní volba. Osobně se klaním spíše k tomu, že přímá volba u nás neměla nikdy vzniknout, protože tě nutí přesně do toho výběru, který vůbec nemusí odpovídat tvému přesvědčení. To není jen o sympatiích.
Jméno: JCMurphy 29. 1. 2018, 15:32:47 delete
e-mail:
 
já si žádný iluze nedělám, jenom nechápu, proč nejít volit v druhým kole... nelíbí se mi ani jeden... to by se ti nesměl líbit žádnej, ale ani pro jednoho větší sympatie? mno co už...
Jméno: Elemir 29. 1. 2018, 14:59:37 delete
e-mail:
 
StriderCZ: on má hlavně na dnešek Livestream z Mafia, to může být také zajímavé
Jméno: Elemir 29. 1. 2018, 13:02:18 delete
e-mail:
 
JCMurphy: nižší povědomí ve společnosti o tom, kdo je Bakala, mě už po těch volbách nepřekvapuje. Ostatně Zeman k tomu měl docela jízlivou poznámku, která směřovala na oba tábory zastánců a pro oba tábory to byl pořádný kopanec s rozeběhem. Mě spíš překvapilo, že jenom jeden z těch táborů pochopil, že šlo o kopanec Ale dobře, ponechme to stranou, ono tohle celé by bylo na dlouhou debatu. Pro mě jsou to prostě věci, které mě nepřestanou udivovat a ke vší smůle mám dost dobrou paměť.

Tak úplně jedno, kdo tu bude vládnout, mi samozřejmě není. Ta skepse je u mě už dost velká, ale to nic nemění na tom, že pořád ty záchvěvy ohledně budoucnosti mám, obzvláště když vidím, co za lidi kolem Zemana stálo. Silácké řeči o vystoupení z EU byly donedávna hodně populární, nyní se obávám, že může dojít k činům a tohle paradoxně pocití většina z těch spodních 10 mil., co tomu tak nadšeně tleskají (mimochodem v roce 2003 jsem hlasoval pro NE).

Zeman doposud pokaždé jen zkoušel, co společnost ještě zkousne a šel vychytrale po trendech. Nyní má dokonce možnost významně tahat za nitky. Celé je to o to horší, že zrovna slavíme 100 let od založení samostatného Českého státu a já doufal, že alespoň prezidenstký úřad získá zpět svou důstojnost. Namísto toho ta squadra kolem současného prezidenta pomasírovala jeho ego oblíbenou písní T. G. M. ... proč asi?

Nechápu, proč si pořád musíme stavět nějaký kult osobnosti, v případě T. G. M. nebo Beneše to bylo dané situací a vyplynulo to z té situace, oni se o to rozhodně neprosili, ale nyní žijeme v relativně svobodné zemi, která si toho třídního nepřítele musí doslova vařit z vody (a jak vidno, některým se to daří znamenitě, holt nejspíš ty zlaté české ručičky ). Já jsem stále přesvědčen, že třeba už v roce 2003 bylo dost jasné, že EU není jen hospodářský spolek, ale jestli v tom někdo viděl jen ty pečený holuby, tak bohužel.

Ale opravdu to tu nechci více rozpitvávat, mě to mrzí hlavně vzhledem k tomu výročí, protože to jsou věci, které jsme v rodině vždy dost řešili a ctili. Ještě do soboty jsem se cítil jako patriot, ale nejsem holt ta správná větev patriota, podle mínění staronového prezidenta jsem jasným příkladem pražské kavárny a s tím se budu muset nějak popasovat. Jinak pokud jde o Drahoše, protestní hlas pro mě není volba z přesvědčení, proto jsem nakonec do toho 2. kola opravdu nešel. Škoda, že nekandidoval Pithart, mohlo to dopadnout jinak.

Jinak se neděste, že bych tu chtěl někoho za jeho názory kádrovat, je to každého volba, ale naopak, za sebe si myslím, že byste měli vědět, jak smýšlí osoba, která tenhle web spravuje, aby si mě třeba někdo zbytečně neidealizoval
Jméno: StriderCZ 29. 1. 2018, 10:51:47 delete
e-mail:
 
Ruda z pařanského ráje dal do soutěže jednu hru pro PS4 VR...Magicka 2 pro PC a Vikings of Wi gard pro Xbox. Zkouším Vikingy- šance je zatím 25% ... Losovačka bude tento pátek.