Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: JCMurphy 3. 2. 2018, 23:23:17 delete
e-mail:
 
zas nám to tu chcíplo... nechcete někdo zkusit live rozhovor?...
Jméno: StriderCZ 1. 2. 2018, 18:20:55 delete
e-mail:
 
Cimrman tento problém už řešil dávno. Problém defenestrace je v tom, že daný politik se bez okolků vrací dveřmi. Tento problém se dá s úspěchem eliminovat v Rusku- v zemljankách, které riziko návratu minimalizují...
Jméno: Elemir 1. 2. 2018, 15:41:40 delete
e-mail:
 
Jméno: Yuyana 1. 2. 2018, 15:38:52 delete
e-mail:
 
Vždycky tam na něj čeká dlažba. 70tiletý lidi nepatřej k nejodolnějšim. Spíš předpokládám že budou kolem nějaký lidi potencionálně ochotný ho bránit.

Sakra to je téma. Zejtra budem v novinách. "MM fanoušci plánují atentát", velký rudý písmena.
Jméno: JCMurphy 1. 2. 2018, 14:54:46 delete
e-mail:
 
jenže potřebuješ hromadu vyokňovačů kdyby zrovna spadl na místo, kde na něj nic nečekalo, střelec stačí jeden
Jméno: Yuyana 1. 2. 2018, 13:55:17 delete
e-mail:
 
Oh, ano, vyoknění. Máš pravdu, to je tradičnější. Ovšem potřebuješ mnohem víc lidí.
Jméno: Elemir 1. 2. 2018, 13:39:13 delete
e-mail:
 
U nás je stylovější bungee jumping z okna a bez gumy. Dole se pak padá na nastavená kopí
Jméno: Yuyana 1. 2. 2018, 13:31:38 delete
e-mail:
 
President se dá zastřelit i po volbách.

Ne že bych tu někoho naváděla.
Jméno: JCMurphy 1. 2. 2018, 10:08:03 delete
e-mail:
 
tak mi dneska přišel můj čtyřicetilibrák s tuctem babmusáků z předaleké číny... sice jo... vyšel mně mega draho, ale když jsem ho natáhl... boha... ho bude nehod... jaká to škoda, že už je po prezidentskejch volbách...
Jméno: Elemir 31. 1. 2018, 19:30:34 delete
e-mail:
 
Tenhle je prcka, je to Toshiba Satellite C855-22M.
Jméno: JCMurphy 31. 1. 2018, 18:45:08 delete
e-mail:
 
co máš vlastně za noťas?
Jméno: Elemir 31. 1. 2018, 15:50:18 delete
e-mail:
 
Jinak tu od včerejška opravuju notebook a je to docela zábava. Deska z Číny se chytla v pohodě, ta původní byla asi opravdu vadná. Windows jsem musel nainstalovat z krabicovky a pak stačil v podstatě už jen ovladač na grafiku a šlape to i bez nějakých specialit. Problém je ovšem v tom, že ta spodní deska těla notebooku má už vylomené sloupky pro šroubky, takže otevírání displeje mi nebezpečně kroutí celý roh. Budu muset něco vyrobit, teď když už jsem do toho tolik zainvestoval, tak to chci dotáhnout do konce. Znovu už bych do toho ale asi nešel.
Jméno: Yuyana 31. 1. 2018, 15:01:41 delete
e-mail:
 
Však neřikám že je to ujetý, jen jsem včera měla trpasličí maraton a zanechalo to následky.
Jméno: JCMurphy 31. 1. 2018, 14:16:03 delete
e-mail:
 
tak je pravda, že kvůli "tlaku" hipsterů se kazeťáky a gramofony vracejí do módy
Jméno: Elemir 31. 1. 2018, 14:10:31 delete
e-mail:
 
Ovšem pozor, pásková mechanika je pořád jeden z nejspolehlivějších způsobů archivace, takže ty kazety nejsou až tak ujeté
Jméno: Elemir 31. 1. 2018, 14:09:43 delete
e-mail:
 
Značky jsem moc neporovnával, mám tu haldu Verbatimek, Sony, nějaká TDK apod. CD obecně v pohodě, to šlo vidět, že jsou i silnější, ale u DVD je ta kvalita všelijaká. Komplet zálohy jsem však cpal zrovna na ty nekvalitní Naštěstí to jsou zálohy záloh z CD, dával jsem to na ně kvůli velikosti, takže pořád můžu v pohodě sáhnout po originálech a ty by měly pořád fungovat (naštěstí jsem nic z toho nevyhodil ). Budu tomu muset vyhradit spíš exterňák nebo si pořídit nějaký menší NAS.
Jméno: Yuyana 31. 1. 2018, 14:09:30 delete
e-mail:
 
?

Koukněte, teď přijdou nazpět kazety. Vim to z červenýho trpaslíka.
Jméno: JCMurphy 31. 1. 2018, 13:55:05 delete
e-mail:
 
myslíš externí pevný disky a flashky?
Jméno: Yuyana 31. 1. 2018, 13:21:03 delete
e-mail:
 
V zásadě... Verbatimky přežily, ostatní CD/DVD už nežijou. Chápu že měly drsný podmínky, ale viditelně to šlo zvládnout :-D.
Jméno: JCMurphy 31. 1. 2018, 11:19:02 delete
e-mail:
 
už jenom samotnej internet mně neskutečně děsí... to místo... ale kde jsou všechny ty pevný disky? musí to snad na něčem být, ne? a pak taky jak se média měnily... když jsem byl malej, tak se ještě používaly gramofony, kazeťáky, pak se přešlo na CD přehrávače, pak zase měl každej MP3 přehrávač a dneska?... každej má chytrej telefon chytřejší než uživatel s paměťovkou a za chvíli už se bude všechno pouštět zrovna z netu... a teď jsme u předchozího komentu