Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: StriderCZ 6. 2. 2018, 11:32:56 delete
e-mail:
 
Kniha vypadá naprosto fantasticky... hned jsem si ji stáhl.. a zasnil se...
Jméno: Richmond 6. 2. 2018, 08:27:46 delete
e-mail:
 
crpg book project
Jeste ten odkaz
Jméno: Richmond 6. 2. 2018, 08:27:00 delete
e-mail:
 
Brazilec Felipe dokoncil svou mnohaletou praci a kniha o cRPG je na svete. A zdarma jako pdf. 528 stran!! Uz prvni stranky vypadaji uzasne.
Jméno: Elemir 6. 2. 2018, 08:04:01 delete
e-mail:
 
S myšlenkou srazu už tu před pár lety někdo přišel, ale to se dá opravdu realizovat jen v rámci nějakého toho okolí. Osobně si myslím, že i ta Praha by byla problém
Jméno: lampasak 6. 2. 2018, 04:40:33 delete
e-mail:
 
Ja jsem z Tisku, kousek od Ostravy. Ale do Olomouce se dostanu velmi zridka.
Jméno: rengo 5. 2. 2018, 23:41:46 delete
e-mail:
 

Klidně snad nebudu nic ten víkend mít nic ve své domovině. V Ol pouze studuju
Nikoho jiného myšlenka srazu evidentně nenalákala(a nebo už tu byla a jsem za trotla D)
Jméno: JCMurphy 5. 2. 2018, 19:12:34 delete
e-mail:
 
no hele... 10. března budu v Olomouci na historickým plese, ale protože v dnešní době už radějc piju, než plesám, tak bych se mohl utrhnout a někam zajít
Jméno: rengo 5. 2. 2018, 11:23:12 delete
e-mail:
 
Jo Drnovice, Blšany, Bohadeneč, Raštíkovice Slavné vesnice
Jméno: JCMurphy 5. 2. 2018, 10:57:25 delete
e-mail:
 
jsem z Drnovic u Vyškova, to je kousek a mohl bych vám zrovna dát přednášku úpadku mé přenádherné obce od zkonstruování tunelářství podniků... boha když tu tenkrát hrálo Německo... a teď? kdybysme tu neměli doktory a základku se školkou, tak po nás nikdo ani neštěkne...
Jméno: Rengo 5. 2. 2018, 01:08:10 delete
e-mail:
 
Já se sem občas kouknu a někdy se nestačím divit ... Mimochodem byl někdy nějaký sraz této stránky?.... Kdyby byl někdo z Olomouce, tak bych klidně zašel na pivko s někkým kdo miluje Nový Sorpigal tak jako já
Jméno: JCMurphy 5. 2. 2018, 00:56:49 delete
e-mail:
 
já? nope... jen občas mně chytne pocit epična za dosti...
Jméno: Yuyana 5. 2. 2018, 00:24:59 delete
e-mail:
 
Ty jsi něco pil?
Jméno: JCMurphy 5. 2. 2018, 00:16:41 delete
e-mail:
 
boha, tys byla stará jako já teď když jsem tu byl a ty pak taky

jinak já po vodě chodit neumím a po vodce už vůbec... a léčit lidi?... cha cha... já na to půjdu ještě líp... dám se na víru v polsku... kdo potřebuje medicínu, když máme boha... a když to nepůjde, tak si dám aspoň božkov...
Jméno: Yuyana 4. 2. 2018, 23:16:46 delete
e-mail:
 
32. Cejtim se divně. Nejhorší je, že vim že je to nesmysl. Obávám se že mám v mozku poškozený sektory.

Příští rok už ale na beton budu chodit po vodě a magicky léčit lidi.
Jméno: JCMurphy 4. 2. 2018, 22:46:33 delete
e-mail:
 
33,3 periodických... věk ve kterém zemřel náš pán a spasitel Jesus christ superstar!... protože... trojka je svaté číslo... jak to měli všichni božsky vypočítaný... heh...
Jméno: Ivan 4. 2. 2018, 22:30:36 delete
e-mail:
 
Třetinovýho?:-D To budeš slavit třicetiny?
Jméno: Yuyana 4. 2. 2018, 22:16:29 delete
e-mail:
 
Bože, mám za dva měsíce narozeniny. Chytá mě krize třetinovýho věku.
Jméno: JCMurphy 4. 2. 2018, 21:25:33 delete
e-mail:
 
mno jelikož je moje tělo a mysl na kaši, tak už jsem taky spíš spirituální...
Jméno: Adam23 4. 2. 2018, 13:57:34 delete
e-mail:
 
Náhodou Spirit magie je moje oblíbená

Ale jen v M&M
Jméno: Yuyana 3. 2. 2018, 23:41:25 delete
e-mail:
 
Na mě nekoukej, já spirit magii na vzkříšení nevedu.