Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Adam23 14. 2. 2018, 20:22:03 delete
e-mail:
 
Tak recenze na steamu jsou celkem dost pozitivní se mi zdá :o
Jméno: JCMurphy 14. 2. 2018, 18:03:33 delete
e-mail:
 
no uvidíme no... ale ta snaha se cení a druhej díl stejně nikdo neočekává, hlavně že je to dobrej simulátor středověkýho života...
Jméno: lampasak 14. 2. 2018, 09:11:21 delete
e-mail:
 
Ja nerikam, ze to je spatne. Koncept se mi libi. Jen se bojim, ze to neni hra pro bezne hrace. Pro spoustu lidi to podle me bude moc hardcore, coz neni spatne, ale na druhou stranu potrebuji prodat dve hafa kopii, aby se jim zaplatil vyvoj. Ale libi se mi, ze se nezproneverili sami sobe jen aby se to kepe prodavalo. Cas ukaze
Jméno: JCMurphy 13. 2. 2018, 14:05:43 delete
e-mail:
 
tak když lidi kupujou Dark souls, tak proč by nemohli aj tohle? mně to zas přijde jako dobrá simulace středověkýho života a přes všechny ty sračky, kde můžete jít za deset minut rozdrbat hlavního bosse mi ten styl sedí... akorát nemám stroj abych to rozjel, ale podpora v mém srdíčku tomu snad pomůže
Jméno: Elemir 13. 2. 2018, 13:29:57 delete
e-mail:
 
To je právě otázka, kolik lidí to vlastně přitáhne? Mě to pak podle těch útržků informací taky začalo připomínat spíše simulátor, což nemusí být nutně špatně, ale lidé podle mě spíše čekají odpověď na Skyrim nebo Zaklínače 3 a to už může být problém. Já si ještě počkám, jak se to bude vyvíjet a pak se definitivně rozhodnu.
Jméno: lampasak 13. 2. 2018, 12:47:26 delete
e-mail:
 
Co jsem koukal a cetl recenze, tak to vypada moc hezky, ale nevim jak moc siroke publikum oslovi. Mi to spis pripada jako simulator zivota v ceskem stredoveku. Jestli lidi breceli, ze je dark souls tezke, tak co reknou na tohle? Zadny zamerovac pri strelbe z luku, kazici se jidlo v batohu, zpocatku velice tezke souboje a dalsi. Podle me je to spis hra pro fajnsmejkry nez pro masy. Na druhou stranu potrebuji prodat stovky tisic kopii, aby se jim to vubec zaplatilo. Tak uvidime, kazdopadne drzim palce. Mit na to zelezo, tak uvazuju o koupi.
Jméno: Elemir 13. 2. 2018, 08:30:11 delete
e-mail:
 
Právě kvůli těm patchům se už dneska nevyplatí preinstall a je snazší to nainstalovat rovnou z digitální distribuce jako komplet. Dokud to bývaly 1-2 GB patche, tak to ještě šlo, ale tohle je skoro celá hra Podle mě budou večer servery dostatečně volné, takže kdo oželí těch pár hodin, bude to mít bez problému. Na GOGu si třeba nevybavuji, že by dneska souběžně vyšlo něco dalšího, takže u něj to bude asi zcela bez problémů.
Jméno: Richmond 12. 2. 2018, 21:57:41 delete
e-mail:
 
jo šílenství se stpuňuje, jsem v klidu 25GB patche to není nic pro mě. Já jak hru nespustím do 5 vteřin, tak jsem nervozní )
Jméno: Elemir 12. 2. 2018, 19:30:25 delete
e-mail:
 
Zítra nastane den D pro Dana Vávru, první recenze prý začnou vycházet od 9:00, tak jsem zvědav. Jak už jsem psal, já se do toho šílenství okolo Kingdom Come nezapojím, ale jsem docela napjatý, jak se s tím poprali a jak si hra povede. Škoda té sběratelky, to bych si býval možná pořídil, ale ona z toho nakonec byla limitka a tím pádem byla rychle fuč
Jméno: Elemir 10. 2. 2018, 18:10:11 delete
e-mail:
 
Hm, ale to bych musel vědět, koho vlastně hledám
Jméno: Richmond 10. 2. 2018, 09:13:41 delete
e-mail:
 
Je tam jmnenny seznam autoru vcetne zkratek, ktere jsou vzdy pod recenzi. Zajimave je, ze crpgaddict psal pouze o Disciples of steel.
Jméno: Elemir 9. 2. 2018, 15:35:28 delete
e-mail:
 
DJ tvrdil, že nakonec nepřispíval, takže těžko říci. Zkusil jsem mu položit dotaz a odpovědi se nedočkal, těžko tedy říci, jestli jen nechce odpovědět, nebo nechce nic prozrazovat.
Jméno: StriderCZ 8. 2. 2018, 22:27:09 delete
e-mail:
 
Jednu dobu jsem měl vážně herní krizi... Ale už je to pryč. Paradoxně mi v tomto pomohl nový Xbox. Jsem z něj hooodně nadšený, po technické stránce je skoro dokonalý. Kvituji s povděkem vodní chlazení umožňující kombinaci vysokého výkonu, tichého chodu a nízké teploty při zachování přenositelnosti (nahradil mi"herní notebook"). Začalo mně bavit popichovat SonyUltras v diskuzích...A konečně můžu hrát Skyrim bez omezení... Takže moje touha po grafice je konečně uspokojena, včetně pocitu, že můžu (ale nemusím) hrát prakticky každou novou hru...několik let dopředu. A tím pádem se HROZNĚ RÁD vracím k hrám překypujícím atmosférou a hratelností.
Jméno: Richmond 8. 2. 2018, 21:17:01 delete
e-mail:
 
Tož vítej zpět v klubu herních důchodců! ) Už jsem myslel, že jsi nadobro odešel do konzolového xbox světa a na staré dobré rpgčka jsi zanevřel!
Jméno: StriderCZ 8. 2. 2018, 21:04:34 delete
e-mail:
 
Všiml jsem si, že mezi přispěvateli je i DJ z Oldgame.sk... borec.
Po nějaké době (cca dva roky) jsem se vrátil ke hraní klasik. Tím, že jsem si koupil nový xbox, jsem konečně uspokojil touhu po hraní nových her. Z,měnil jsem zaměstníní, životní styl... a začalo mně hraní opět moc a moc bavit. A když jsem skoukl Elemirovo youtube video ze Swords of Xeen.., nebylo co řešit. Svého času jsem dohrál všechny starší M&M, tedy až Swords. Což se z dnešního hlediska jeví jako ohromná výhoda.
Hraní už mám skoro dokonalé: Netbook, vedle něj A5 čtverečkovaný sešit, tužka, prupiska- psaní poznámek, kreslení map může začít. Ještě to chci vylepšit USB lampičkou, abych mohl hrát prakticky po tmě (zatímco zvbytek rodiny bude čučet na Ordinaci v růžovce).
Jméno: Richmond 8. 2. 2018, 17:12:41 delete
e-mail:
 
Překvapilo mě, že i bonusweb si té knihy všimnul Vzpomínky na ty počátky hraní asi nikdy z hlavy nedostanu.
Jméno: StriderCZ 8. 2. 2018, 16:05:45 delete
e-mail:
 
Kniha mi přijde skvělá. Jsem sice teprve na začátku, ale... málokdy čtu úvody knih, zde jsem udělal vyjímku ... paráda.
Hned jsem si vzpomněl na své herní začátky- AMIGA 600 z druhé ruky, bez funkční disketovky. Bratranec, který mi ji dohodil mi pak na měsíc (než jsem sehnal novou) "musel " půjčit 40 MB hardisk. To se pak hrála Black Crypt jedna báseň.
Už jen cesty vlakem do Havířova (jedni z posledních co ještě prodávali něco na AMIGU) byly zážitkem samy o sobě- v bufáči dva lahváče a čtení na cestu- staré Excalibry...
Jméno: JCMurphy 6. 2. 2018, 22:29:33 delete
e-mail:
 
je to mega dobrý čtení a jako bonus... jsou tam všechny hry co jsem hrával, takže o to mám teď jednodušší rozhodování co si zahraju zas...
Jméno: lampasak 6. 2. 2018, 22:00:15 delete
e-mail:
 
Super cteni 😊 Ale je toho mraky. Pres 500 stran to je na hodne dlouhych zimnich veceru.
Jméno: Elemir 6. 2. 2018, 12:11:59 delete
e-mail:
 
Já na to jdu více kriticky Akorát jsem zakopl hned na začátku, když jsem si nevšiml, že to je práce více autorů Docela obdivuju, když někdo dokáže dostat to podstatné na 1-2 stránky a přitom to obsáhne vše podstatné. Samozřejmě jsem se setkal s věcmi, které jsou tak nějak na diskuzi, ale ten záběr je ohromný. Je to přesně ten typ příručky, co si můžu vzít k ruce a v klidu listovat a vybírat další kousek k rozehrání.