Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: Adam23 18. 2. 2018, 17:01:33 delete
e-mail:
 
Sólo za všechny postavy, nebo sólo všech her?
Jméno: Yuyana 18. 2. 2018, 16:00:31 delete
e-mail:
 
Tak... jsem se dneska rozhodla dokončit po letech svoje dračí sólo mm8. Tim je moje sbírka kompletní. Říkám si, jestli bych neměla napsat nějaký pojednání pro další generace... :-D
Jméno: Yuyana 18. 2. 2018, 00:16:32 delete
e-mail:
 
V tom případě doporučim Blood Omen 2, tam můžete dorážet nepřátele který se od vás plazej po zemi tak že je kopete do břicha dokud neumřou. Je to starší hra, ale to tady jistě nikomu nevadí.
Jméno: Elemir 17. 2. 2018, 23:38:04 delete
e-mail:
 
Jj, kopat do nepřátel je možné
Jméno: JCMurphy 17. 2. 2018, 19:27:08 delete
e-mail:
 
což mi připomíná... víte co mám na mesiášovi nejvíc rád? možnost kopat do nepřátel... je to tam?... pochybuju...
Jméno: JCMurphy 17. 2. 2018, 19:24:12 delete
e-mail:
 
tož to jo... ono... M&M:X není zrovna hra pro každýho... a stejný to je aj u kingdom, ale stejně... rozvracíte mi moje naivní ideály o hře, kterou stejně nikdy nebudu hrát nechte toho! aj známi se vysmívají tomu soubojovýmu systému... mno já šermovával a je pravda, že ten systém jak to tam šlape se může reálu leda tak blížit, protože normálně jdou dělat neskutečný prasárny... ale což...
Jméno: Richmond 17. 2. 2018, 17:52:17 delete
e-mail:
 
Re-play je neuvěřitelná žumpa...pamatuju na kultovní recenzi MM10, který strašlivě zohavili, jako že prý pohyb po čtvercích, co to je a dali tomu 4/10. Děs
Jméno: Elemir 17. 2. 2018, 16:12:49 delete
e-mail:
 
Bugy a optimalizace vtipné nejsou, mě osobně je jedno, jak si v tomto stojí Ubisoft anebo jinak, to že Ubisoft na to kašle, je snad důvodem, aby na to kašlali i Warhorse? Nevidím nejmenší důvod, proč bych měl komukoliv cokoliv promíjet. Pokud jde navíc o Ubisoft, Assassin´s Creed: Origins je hezkou ukázkou toho, že to jde, jen se musí chtít

U KCD je potřeba mít na paměti ještě jednu věc - GOG release bude až 27.2., takže hlavní vlna prodeje už bude jaksi za, pak už ten výnos z prodejů klesne a kdo ví, jestli tím náhodou neopadne zájem o to, cokoliv na té hře opravovat.
Jméno: flash 17. 2. 2018, 16:07:35 delete
e-mail:
 
tak je jich asi 121, dokazal to napsat pres limit
Jméno: Yuyana 17. 2. 2018, 14:00:59 delete
e-mail:
 
Jen sto důvodů?
Jméno: flash 17. 2. 2018, 13:34:04 delete
e-mail:
 
Nic proti nemu, naopak, je to jeden z mojich oblibenych ceskych vyojaru/pisalku.
Jméno: flash 17. 2. 2018, 13:32:50 delete
e-mail:
 
Tak ono je spis zabavne sledovat KCD v kontextu Vavry a Skyrimu. Jeho slavny clanek 100 duvodu proc je Skyrim blba hra ho ted celkem krute mlati po hlave
Koneckoncu pro cloveka co to trosku sleduje musi byt ocividne ze vznik KCD je hlavne jeho jesitnost v kombinaci se Skyrimem.
Jméno: JCMurphy 17. 2. 2018, 13:14:33 delete
e-mail:
 
tak to s objektivností toho pořadu chápu, ale stejně se na to párkát do roka podívám... to s bugama o optimalizací je vtipný... Ubisoft na to vždycky házel bobek a vydával betu za plnou cenu a kolikrát se na to aj za půl roku vysrali úplně... to, že se tomu nedalo říkat hra bych taky pochopil, přeci jenom, snažili se o "reálnej" simulátor středověkýho života s nějakým příběhem, questama atd. a bylo jasný, že všecko a včas se jim tam nepovede dodat...
Jméno: Elemir 17. 2. 2018, 12:12:07 delete
e-mail:
 
Defakto jsou ty konce DMoMM jen 2, liší se to akorát závěrečnými protagonisty a ta hlavní volba visí na vztahu k hlavnímu záporákovi hry. Patřičný save je potřeba udělat ještě před vstupem do kostela v poslední části hry, takže tu pasáž po je pak potřeba pro obě větvě příběhu zopakovat celou, což je ještě slušný kus od konce hry. Nicméně je to už jen jakási formalita, protože v tuhle dobu je hrdina už dost silný.

Re-Play bych jako hodnověrný a nezaujatý zdroj nebral Ten pořad už bohužel není to, co býval. U KCD se nejednalo o nějaký rozumný tah, ten odklad tu byl proto, protože před dvěma lety se KCD ještě nedalo říkat hra. Ostatně dodnes v ní není vše, co slibovali. Průšvih je, že jí právě tohle všechno komunita omlátí o hlavu. Pro mě osobně bude klíčové, jak rychle si poradí s bugy a optimalizací.
Jméno: JCMurphy 17. 2. 2018, 11:11:52 delete
e-mail:
 
myslíš jako magič, warr a rogún?... no za warra to určitě vynechám...

a jinak jsem se teď díval na re-play, byla tam recenze na kingdom come, včetně prohlídky studia atd. dostalo to 9/10 a ten odklad o dva roky prej určitě nebyl tak špatnej a nějaký bugy tam jsou, ale která po piči velká hra je nemá, že jo... bude se prostě fixovat a fixovat, ale je to prostě mazec...
Jméno: lampasak 17. 2. 2018, 07:50:40 delete
e-mail:
 
Dark messiah je dobry. Na to, ze je to skoro fps, tak ma 4 ruzne konce a da se hrat za 3 hlavni buildy, takze ma slusnou znovuhratelnost. Ja to hral asi 3x. Na steam obcas chytnes hodne dobre akce na stare hry. Ale jindy za nejakou vykopavku chteji kdovikolik.

P.S. Temer na konci hry delas rozhodnuti, ktere ma ovlivnit konec hry. Predtim si hru uloz, jestli chces videt jiny konec a nechces to hrat cele znovu.
Jméno: JCMurphy 16. 2. 2018, 01:34:19 delete
e-mail:
 
tak jsem se po několika neúspěšných pokusech si zahrát dark mesiah of might & magic rozhodl, že to nejspíš koupím... a ejhle... zrovna byla na steamu 75% sleva takže jsem za to dal cca 50,- a hraju... budu takhle řešit všecky problémový hry
Jméno: Yuyana 16. 2. 2018, 00:03:41 delete
e-mail:
 
Jediná možnost je utopit je jako koťata.
Jméno: Kraen 16. 2. 2018, 00:01:51 delete
e-mail:
 
Zdravím, mám jeden dotaz.

Chci začít novou hru v MaM7, a hrát jen za jednu postavu. Je nějaká možnost, jak mít v partě jen jednu postavu, nebo je jediná možnost nechat zbývající tři postavy zabít v boji na Smaragdovém ostrově?

Děkuji za odpověď!
Jméno: Elemir 15. 2. 2018, 06:58:48 delete
e-mail:
 
Hodnocení se docela drží okolo těch 75%, což tak nějak odpovídá i průměru recenzí na Metacriticu, takže je to dobré. Ponejvíce se tomu vyčítají bugy a sem tam nějaká ta mechanika hry. Prozatím se asi opravdu vyplatí počkat.