Bugy a optimalizace vtipné nejsou, mě osobně je jedno, jak si v tomto stojí Ubisoft anebo jinak, to že Ubisoft na to kašle, je snad důvodem, aby na to kašlali i Warhorse? Nevidím nejmenší důvod, proč bych měl komukoliv cokoliv promíjet. Pokud jde navíc o Ubisoft, Assassin´s Creed: Origins je hezkou ukázkou toho, že to jde, jen se musí chtít
U KCD je potřeba mít na paměti ještě jednu věc - GOG release bude až 27.2., takže hlavní vlna prodeje už bude jaksi za, pak už ten výnos z prodejů klesne a kdo ví, jestli tím náhodou neopadne zájem o to, cokoliv na té hře opravovat. |