Pro psaní příspěvků do Knihy návštěv je nově vyžadována platná registrace na Fóru (přihlašovací údaje pro Knihu návštěv a Fórum jsou identické).

Jméno
Heslo
Jméno: lampasak 28. 2. 2018, 21:24:14 delete
e-mail:
 
O to lépe Znáte někdo seriál Brooklyn 99?
Jméno: Yuyana 28. 2. 2018, 15:23:52 delete
e-mail:
 
My se nepotřebujeme vymlouvat :-p.
Jméno: lampasak 28. 2. 2018, 15:08:45 delete
e-mail:
 
Vždyť to není zas tak hrozné. Mrazy jsou celkem suché, tak se to dá snášet. Aspoň je konečně zima a sníh drží déle než dva dny. Spíš ten vítr je blbý a komplikuje dopravu. A taky máte tim pádem výmluvu, že se venku nedá nic dělat a můžete hrát hry
Jméno: Yuyana 28. 2. 2018, 02:04:16 delete
e-mail:
 
A pak kdo je tu z Ruska, že.
Jméno: JCMurphy 28. 2. 2018, 01:17:43 delete
e-mail:
 
ono pro mně není zas tak těžký si na ty teploty zvyknout, jenže na to zvykání potřebuju čas a ne že je jeden den +10 a další -10
Jméno: Rengo 27. 2. 2018, 23:42:40 delete
e-mail:
 
v Olomouci cca -12 ... pocitová asi tak -20
Jméno: JCMurphy 27. 2. 2018, 20:23:24 delete
e-mail:
 
imposibru... slepice byly všecky zalezlý v kurníku takže vyčistit nalevo, přehnat slepice, vyčistit na pravo...
Jméno: Yuyana 27. 2. 2018, 19:02:04 delete
e-mail:
 
Buď rád že se ti nezlomily slepice.
Jméno: JCMurphy 27. 2. 2018, 18:07:21 delete
e-mail:
 
dneska je taková zima, že když jsem šel vyhazovat hovna od slepic, tak v dolním kurníku jsem málem zlomil lopatu, nemluvě o tom, že když jsem bral lopatu, tak jsem si málem zlomil prsty...

ináč v pátek si dám vejlet do prahy na "hookah" lekce...
Jméno: Yuyana 27. 2. 2018, 15:58:45 delete
e-mail:
 
Ano, pojďme se bavit o počasí :-D. Tady je taky zima.

Ale hej, dobře že nejsi na placku.
Jméno: lampasak 27. 2. 2018, 15:22:40 delete
e-mail:
 
Tak nahoď téma Já třeba dnes skončil s autem v příkopě. Uhýbal jsem náklaďáku, najel moc na kraj a už to bylo. Holt ježdění tady ve velehorách je někdy nebezpečné a ten týden trvající vítr tomu nepomáhá. Závěje všude a led na cestě.
Jméno: Yuyana 27. 2. 2018, 14:50:32 delete
e-mail:
 
Jako vždy.
Jméno: lampasak 27. 2. 2018, 14:35:34 delete
e-mail:
 
Zas okurková sezóna?
Jméno: JCMurphy 19. 2. 2018, 22:12:13 delete
e-mail:
 
ale Shodan jsem si dával jako obrázek profilu na kompu to je prostě srdcová holka...
Jméno: JCMurphy 19. 2. 2018, 22:11:19 delete
e-mail:
 
jedničku jsem nehrál, ale v remaku by to mohlo bejt suprový, aspoň co se dívám na screeny... já sjížděl až dvojku, leč neúspěšně... hrál jsem to ještě v dobách, kdy jsem nedohrál v podstatě nic
Jméno: Elemir 19. 2. 2018, 20:26:19 delete
e-mail:
 
Remake kultovního System Shocku se odkládá na neurčito ... mno, ani mě to nepřekvapilo Nikoliv kapacity, ale peníze došly Vzhledem k tomu, jakou kritiku současný směr vývoje schytal bylo jasné, že nelze zahodit kus již "zaplacené" práce a začít odznova.
Jméno: Elemir 19. 2. 2018, 19:56:11 delete
e-mail:
 
Hm, dobré Taky jsem večer musel kouknout na zprávy, docela mě zajímalo, kam tím "kormidelm" otočí. Na olympiádu jinak moc nekoukám, nějak mě to tenhle rok vůbec nebere.
Jméno: StriderCZ 19. 2. 2018, 19:23:05 delete
e-mail:
 
Poté, co Super-G vyhrála Ledecká se prudce zvýšil zájem lidí o televizi. A tak schválně: víte kdo vyhrál sjezd? No přece Hamáček...
Jméno: StriderCZ 18. 2. 2018, 19:02:23 delete
e-mail:
 
Dva postřehy ze hry KC
1. Baví mně sledovat cut scény
2. Strašně mi chybí systém save and exit )naštěstí bude). Dneska jsem dvě hoďky sbíral kytky na louce a pak těžce vydělané peníze prakticky utratil v hospodě za sejvovici...
Jméno: Yuyana 18. 2. 2018, 17:21:37 delete
e-mail:
 
Za všechny postavy, drak mi chyběl.